Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

А така който не е идвал на две поредни сбирки започваме да му пишем черни точки. На следващото си идване нищо чудно да му се падне да плати сметката на всички - за назидание. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • Admin

Велико, в началото на юни съм пак в Бургас. Ще има срещичка нали? :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До тогава има време, а пък за лятото може и извъннаредни издания да има. Като наближи ще я смятаме Светльо.

За вчерашната сбирка, дори и в намален състав /8 човека/ си изкарахме добре. Дори и бяхме подсилени и от гостите Светла и к1к1.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е лятото и от Варненската ескадрила може да накацаме в Бургас, поне един малък червен изтребител :)

(да е жив и здрав моторя)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От следващия месец, почва лятото, така че заповядайте на гости, за да си изкараме добре трябва само хубава компания :icon_n_gathering: :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна мини-срещичка спретнахме! Беше ми много приятно!

Извинявам се, че се забавих със снимките.... :icon_blush: малко, но от сърце ;)

ЦъК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да са малко, но пък за това са станали много добре. Особено на най малкия член на клуба. Ти взе ли изпита похвали се ще има ли скоро ощте един колт в клуба ?

 

Модераторски контрол - старай се с правописа колега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви казах още в началото на самата среща..... "Полят изпит е взет изпит"... така и стана! :icon_dance: А за Колтчето... :icon_hmm: За сега думата е в Светла, а аз си оставам с мечтите за 1.6 16V... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да са малко, но пък за тожа са станали много добре. Особено на най малкия член на клуба. Ти зе ли испита похвали се ще има ли ското о6те един колт в клуба ?

 

Колега ще те замоля, да пишеш малко по-грамотно :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинете :sorry: за грешките, но и вас да ви мрънкат, по бързо да пишеш, :spamer: че трябвало да се излиза на разходки и кафенца :coffee: :icon_n_gathering: . И в бързината стават и такиа грешки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги завърнах се в Бургас :)

Ояаквам да се организирате в близките дни. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги завърнах се в Бургас :)

Ояаквам да се организирате в близките дни. :mitsu-smiley:

И аз се оглеждам, да ви дойда на гости......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Иво казвай ако имаш идея и ще се съберем на бързо за срещичка. Аз съм "за" и този път може да пробваме и към капаните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иво казвай ако имаш идея и ще се съберем на бързо за срещичка. Аз съм "за" и този път може да пробваме и към капаните.

Хайде де, вече съм на морето, та и Аз може да дойда. Каде и кога само кажете? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давайте и аз съм насреща :icon_thumbup:

Е-е-е-е, ти се появи бе човек :icon_clap: Къде се загуби?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Е-е-е-е, ти се появи бе човек :icon_clap: Къде се загуби?

 

Въпроса е, че и ти се появи, а се беше изгубил. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-е-е, ти се появи бе човек icon_clap.gif Къде се загуби?

 

Еми правихме нов кар-аудио център :icon_thumbup: Даже някой от колегите ми идваха на гости :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами той Иво даде идеята и да казва. Или ако искате ето едно предложение - за към тоя петък примерно над вечер 19.00 часа и на капан - "Малката Русалка". Имам и телефон за резервация, но това трябва да стане най късно до четвъртък и мога да се обадя. Ако нямате нищо против или по-добри предложения, така да остане.

 

ПС. Специално за там пък като място - Светльо и Теди още го сънуват тоя капан :D . Няколко пъти са били и много им хареса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...