Премини към съдържание

Без коментар!


Препоръчано мнение

Най-вероятно действието на случката се е развило в САЩ, там колите автоматици са около 95%, а аз съм сигурен, че 30% от шофьорите там не могат да подкарат кола с ръчни, камо ли да карат нормално такава :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ми припомнихте тази снимка, беше публикувана във форума преди около 2 години..

Това е резултат от шофирането на една американка, взела кола под наем в Европа :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така или иначе как ще потегли на 1-ва без да използва съединителя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де.... много ми е чудно като си е мислела, че е автоматик не се ли е запитала за какво е 3-тия педал :huh:

била е руса

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така или иначе как ще потегли на 1-ва без да използва съединителя?

Вероятно както и ние преди карахме нашия служебен колт - когато колата е на 1-вавъртиш ключа с малко газ и колата пали и тръгва...

Идиотизма в развитите държави е висок, все си мисля, че прекаления просперитет е началото на самозатриване на самата нация...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не приемайте нещата толкова сериозно :rolleyes:

 

Това много старо и най-вероятно невярно, защото изглежда като пожар отгоре на двигателя само... И все пак е весело, но толкоз :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...

Това винаги ми е приличало на това:

 

http://www.hofele.com/design/en/Accessorie...0_Passat_3C.jpg

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/df/2009_Volkswagen_Passat_CC_NY.jpg

 

Особено предишния модел.

 

Дизеловата версия (ако има такава), да не казвам с какъв двигател ще е...

 

Вече я няма и характерната предница.

 

P.S. Ако искате ме утрепете с камъни....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, но следващия модел галант или ще изглежда така или като новия лансър (Galant Fortis ) с лайсна на решетката, няма я вече като на стария галант, от което малко или много се обезличава, но поне няма да прилича на пасатор в предницата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

Аз повече не мога! Давам ви го на вас това клипче и ако имате психическата възможност да го изгледате до край това чудо на чудесата ви казвам- еваля,еваля :icon_clap: Тази нощ разбрах, че никога не искам да практикувам тази професия. Само една такава ученичка да ми дойде и ще влезна в болница за броени часове.

 

Внимание, внимание - руса жена зад волана ! 18+ и за хора с яки нерви

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мой приятел сестра му е 1:1 с тази :) Пет пъти я късаха, и накрая я пуснаха и наказаха обществото. Аз лично съм я учил да кара и ви казвам - просто трагедия!!!! Само една от изцепките ще ви споделя. Гаража на блока е отзад, а входа от пред. Авера вади колата и ние с нея се наместваме. Той затваря гаража и трябва да мине през блока за да излезе от другата страна. Сестра му предлага да запалим колата и да обиколим блока да чакаме пред входа. Потегляме ние, всичко нормално. Спираме пред входа и чакаме авера да излезе. Всичко беше учудващо добре и тъкмо се бях наканил, че ще я хваля най-после. Аверчето се забави и аз и казах да угаси мотора. Както колата беше запалена на ръчна, госпожицата хвана смело ск. лост и започна да тика първа. Едно стържене, едно виене. Не знам как накрая лоста влезе на 1-ва без съдеинител и колата с малко подскок угасна. Пет мин. седях докато възприема случилото се и когато я попитах "Това защо беше?!", тя ми отвърна "ами инструктора каза като се оставя колата някъде, да се оставя винаги на скорост". Щях да се гръмна. А и още един случай, когато вече беше взела книжка, баща и решил да и даде да покара колата. Спират по пътя за село и се разменят. Колата е на ръчна - мотора работи. Тя се намества и е готова за потегляне и пита баща си "сега на коя предавка сме?!". Той само я погледнал и я помолил да слезе :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз вчера изгледах видеото на блондинката отгоре ... ама това днес дет го гледах направо щеше да ми разбие нервната система ...посоледната 1 минута от клипа... ето да му се порадвате и вие -> http://vbox7.com/play:9363819a.

И като сме тръгнали по темата ето още едно: http://www.mediashare.bg/videos/564/

 

П.С. Не че имам нещо против жените шофьори (може би малко)... и мъжете са зле .. но при жените видимо процента е по-голям :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 2 месеца ...
  • преди 1 месец ...

http://images3.webpark.ru/uploads53/090917/Demotive_14.jpg

трябва да имаш дъщеря за да сменяш гумите на галанта :giggle: :giggle: :giggle:

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...