Премини към съдържание

Време ли е за нови тениски?


Препоръчано мнение

За мен 2 черни, 1 бяла и 1 червена (и четирите М)

 

Някой да каже кой събира парите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

трите са ясни - за мен и жената, ами какво правим с дечурлигата? Изядоха ме, да знаете! А Потници (пак за жената)?

Иначе - черна и червена XL и чвервена S

А за потниците и детските тениски (последното ме вълнува отчайващо, защото си спазвам обещанията винаги) - пишете. Ако може да са от същата марка - ще почерпя. Размери - ок. 130-135 са вискои, може и до 140 да се поръчат (нали растат като гъби - ще ги меря в събота)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички, както е питал колегата по-горе, може ли да се разчита на доставка с наложен платеж за Варна?

За една черна и една червена - двете L....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички, както е питал колегата по-горе, може ли да се разчита на доставка с наложен платеж за Варна?

За една черна и една червена - двете L....

:mitsu-smiley: Всички тениски се плащат предварително. След това само транспорта си заплащате при получаването. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да поръчам и аз няколко тениски.

Искам 1 черна,1 червена и 1 бяла всичките да са XXL,Сега да поръчам и две S черна и червена за жената и ако има за лапето което на 5 години ще съм Ви много благодарен да пишете.

Поздрави от Плевен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да поръчам и аз няколко тениски.

Искам 1 черна,1 червена и 1 бяла всичките да са XXL,Сега да поръчам и две S черна и червена за жената и ако има за лапето което на 5 години ще съм Ви много благодарен да пишете.

Поздрави от Плевен

 

Колега, моята приятелка е от Плевен и си ходи дотам почти всеки уикенд... мога да ти ги изпратя по нея, ако искаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, моята приятелка е от Плевен и си ходи дотам почти всеки уикенд... мога да ти ги изпратя по нея, ако искаш.

Колега първо искам да изкажа искрени благодарности за предложението. :icon_thumbup:

Няма смисъл да ангажирваме момичето,аз през ден съм в София такаче ще си ги взема :icon_dance:

Да попитам кога можем да пускаме парите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До момента вече има заявка за 50 броя тениски!

Ето и в импровизиран табличен вид (по традиция), състоянието до момента:

 

 

--------Име--------|----------------------брой/размер/цвят---------------------------|-----платени-----|

Angel Kirkov---------|---------------------------------------2 и 1---------------------------------------|

solomyr---------------|------------------------------------2M и 1S--------------------------------------|

ivaylo iliev------------|-----------------------------2L черни и 2L червени-------------------------|

nmizov----------------|----------------------------3L червени 1М червена-------------------------|

DANI MG--------------|-----------------------------2XXL червени-------------------------------------|

Brigadiro--------------|-----------------1XL сива, 1XL бяла, 1XL черна, 1М сива----------------|

adidas-----------------|------------------------------------2L черни------------------------------------|

eXistenZ--------------|-------------------------2XL сиви, 1XL черна---------------------------------|

sirko-------------------|-----------------------------------1XL сива--------------------------------------|

valio-------------------|--------------------------1M черна и 1М бяла--------------------------------|

quicksilver------------|----------------------------1Lчерна и 1Lчервена----------------------------|

MitakaNadeto--------|--------------1XXL черна, 1XXL червена, 1L червена-------------------|

Estilian----------------|--------------------2M черни, 1М бяла, 1М червена-----------------------|

rosko------------------|----------------1XL черна, 1XL червена, 1S червена--------------------|

Dell--------------------|--------------------------1L черна, 1L червена-------------------------------|

bate_pleven---------|---1XXL черна, 1XXL червена, 1XXL бяла, 1S черна, 1S червена---|

!ZiPaRa---------------|---------------------------------------2L черни-----------------------------------|

LiX---------------------|----------------------------1Lчерна, 1Lчервена и 1L бяла------------------|

Evgei K---------------|----------------------------1Lчерна и 1Lчервена------------------------------|

oleqrs-----------------|------------------------------2XXL черни и 2S червени-----------------------|

HolyMan--------------|---------------------------2XXL черна и 1XXL бяла----------------------------|

doko------------------|--------------------------1XXL червена и 1XXL бяла---------------------------|

cop--------------------|----------------------------1XL черна и 1XL сива-------------------------------|

 

Моля, всички да упоменават брой/размер/цвят в този ред и всеки да провери в таблицата да не е допусната грешка!

Светльо, моля те кажи какви са възможностите за малките фенове на марката да не остават без тениски? Има ли размер 3S или подобни малки номера?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: чакам да кажете за подробностите :rulez:

 

 

Парите могат да се дават на ръка (лично) или да се изпращат с пощенски запис. Също така може да се дадат сега на срещата в събота в Ст.Загора на мен или на Биг Босса! Нека Светльо да уточни цената и да определим срок до кога се събират заявки! Според мен до 15-ти май трябва да имаме тениски да сме си ги раздали! След това влизаме в сезона и трябва да ги носим, а не да ги очакваме! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Дани даде отговор на въпроса. :)

Тъй като сме събрали за 50 тениски, поръчката може да стартира още в понеделник.

Пари може да се дават на него, Пламен или на мен. Превода по банков път също е много добър и става за минути.

Тениската е около 12 лева крайна цена. Като казвам около, означава, че не мога да кажа точно дали е 12 лв.,14 лв. или 11.20 лв.

Зависи от бройката на тениските и от това дали са променили цената на щампата. Така че сумата се върти около тази цена.

Аз лично ще си поръчам около 10 броя. Ще попитам и за детски тениски и потници за жените. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам тениски :) 3 броя размер L - черна, червена и бяла :) Най-удобно ми е да платя по банков път ама май е най-добре да драсна лично на Big Boss :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пари може да се дават на него, Пламен или на мен. Превода по банков път също е много добър и става за минути.

 

Превод няма да успея да направя, защото е лудница при мен - щом може при Пламен, за пореден път ще го обезпокоя със себе си, въпреки че рискувам да го отегча с присъствието си :)

 

Ако не е проблем - понеделник към 17:00-18:00 ще намина да ти оставя пари за 4 тениски!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам 2 черни и една бяла XXL

Пари ще мога да дам на Пламен след вторника, като сколасам да отида при него да ми погледне кошницата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Парите за тениските изпращайте по сметка:

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

ProCredit Bank

Bulgaria

 

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915 (плащане в български лева)

BIC / PRCBBGSF

 

 

Банков код

23092309

 

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

 

--------------------------------------------------------------------------------------

Тениските се плащат предварително.

Отговарят напълно на размерите си по европейски стандарт (не китайски). Не са вталени!

Всеки заявява цвета и размера си (бяла, червена, черна, сива), само ако е платил, иначе е излишно дори да се пише в темата!

За колегите от другите градове, ще се пращат с куриер, който струва 3-4 лева за тяхна сметка.

При превода на парите всеки да се свърже с мен на лично съобщение за потвърждаване на сумата и адреса (ако е извън София).

Колкото по-бързо се организираме, толкова по-бързо ще станат тениските.

За колегите поръчали тениски от София ще направим среща за раздаването им. Както правим винаги. :)

 

Надявам се да съм бил достатъчно ясен. :)

Ако има въпроси, не се притеснявайте да питате.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за кой от двата типа тениски става дума, защото в началото има два вида, по избор или само един ще остане ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...