Премини към съдържание

Весели празници на всички


rosko

Препоръчано мнение

Колеги,

след 6 минути ми свършва последният за тази година работен ден, и тъй като смятам да се отдам на хапване, пийване, скарички, огънче и други Богоугодни дела, да зарежа компютри и телефони, считам, че сега му е времето да пожелая на всички Весело прекарване на Коледните и Новогодишни празници! Нека Новата Година ни донесе много здраве, щастие и късмет. Другото можем да си го купим с парите, които дай Боже да изкарваме повече от всякога! Амин!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Весело и приятно изкарване на празниците и от мен! Аз също зарязвам всички комуникации и ще се отдам на дълбок 4 или 5-дневен сън. Хапването и пиенето ги оставям за нова година. И не карайте ако сте пили! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Весела Коледа и Щастлива Нова година и от мен! Бъдете живи и здрави и много безаварийни километри с любимата марка :mitsu-smiley: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Весела Коледа и Щастлива Нова година и от мен! Бъдете живи и здрави и много безаварийни километри с любимата марка :mitsu-smiley: !

и от мен :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници и от мен!

Аз заминавам за Шумен, после Пловдив.... но ще съм си онлайн редовно :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Весело изкарване на всички колеги през празничните дни! :essen: :wine:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, пожелавам на всички ви много приятно да изкарате празниците, да се оттърсим от ежедневните си дела и да обърнем малко повече време на любимите хора около нас... Празниците са и за това, да прекараме повече време с близките ни, които обичаме и уважаваме.

Весели празници, бъдете живи и здрави! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Весело посрещане и изпращане на предстоящите и настоящи прзници (Коледа, Корбан-байрям, именни дни). Пожелавам Ви щастливо изкарване и много положителни емоции.

Приятно, весело и безпроблемно пътуване по празниците!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сурва, сурва година -

ново митсу догодина,

по-ниска цена на бензина

и много жени в новата лимузина :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към специалните поздрави към всички членове и потребители в най-добрия БГ форум и техните близки.Нека около всеки от нас има само щастие по празниците и да посрещнем новата година подобаващо.Дано за всички нас тя се окаже по щастлива и благополучна !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На всички пожелавам весели празници и приятно прекарване :newyear: :icon_thumbup:

Приятелката ми и аз решихме да празнуваме на топло и затова сме на гости в Кипър :rolleyes: Тук е леко студено - около 15 до 21 градуса :icon_blush:, е вярно, че през ноща достигна до 7-8, но пак си е топличко. Това, което ми направи невероятно впечатление е, че тук се карат супер много нови и доста японски коли, от които 1/3 са не какво и да е, а нашата любима марка самолети :mitsu-smiley:. Има супер много тунинговани - разбирайте по 200+ коня си правят драг нощно време :plane:. Вече се нагледах на няколко лансера - уникални са :drive:. Галантите и еклипсите са доста малко, но ако се мернат са да кажем - много добре пипнати. От тежката артилерия има мноооого джипове и почти всичко е мицубиши - пълно е с паджерота. Даже с такъв ме взеха от летището - 2800 Intercooler Turbo. Уникална кола е. Като направя снимки ще пускам, макар че е доста трудно да ги хвана в кадър тез самолети :plane: Приятно изкарване отново и леко с :drinks:

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приатно изкарване на празниците.

Весело посрещане на Новата 2008.

И нека в Новата 2008 Година имаме повече Здраве,Щастие,Любов и Повечко парички за бензин-за да си караме повече :mitsu-smiley: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И от мен весели празници на всички... За пожелание - здраве и по едно ново :mitsu-smiley: в гаража ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа и от мен!

Нека през идващата 2008 да сме по-малко егоисти на пътя и да уважаваме останалите с по-бавни коли :icon_n_king: !

:mitsu-smiley: rulez!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Честита Коледа на всички!

 

 

Ето малко поздрави и от фенове на Мицубиши, които изпратиха поздрави по email. :)

 

http://www.picvalley.net/u/253/63090_800.JPG

 

Вадим от Руския клуб:

 

Пусть новогодний Дед Мороз

Подарит счастья целый воз.

Здоровья крепкого в придачу,

Во всем задуманном - удачу,

Мира, дружбы, счастья, ласки,

Чтобы жизнь была как в Mitsubishi сказке!

:xmas:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Рождество Христово!

На всеки пожелавам най-важните неща...здраве, щастие и хора до себе си, с които да го споделят...

Наздраве на всички :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...