Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Хайде най-накрая да изберем Мицубиши за кола на годината


Препоръчано мнение

Не е толкова за наградите, колкото за имиджа, който се създава за една кола по този начин. Естествено, продажбите тръгват нагоре, а от това печели само вносителя, купувачите духат супата....

 

Да де точно, то рекламния момент е важен. Като примерно към логото на съответната марка и фирма-вносител ще е добавено примерно "защитила завишените изисквания на взискателния купувач в България".

А пък който няма представа от шантавия принцип на избор ще се очарова. То поне ако стане Мицубиши ще има покритие :icon_clap: , ами ако се случи да е някоя кошница.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Това не може да е класация като хората сложили ми - Audi R8 (400+коня), Jaguar пак токова някакви GT-та. Е това леки коли ли са? Това си е към категорията www.Supercars.com .

Пълна измислица.....................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквато и да е тази меко казано странна анкета :icon_hmm: , ние сме упорити. Гласувам за всичко що е с :mitsu-smiley: , и пак след 1, 2, 3 часа, и така....

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за грешния адрес, но в 5.30 се случва човек да сбърка. Адреса е www.supercars.net :icon_thumbup:

http://www.supercars.net/cars/3929.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си давам гласа колкото мога и когато мога ....дано :mitsu-smiley: е :first:

lubenti като гледам от вчера не пропускаш час за гласуване. Да не си навиваш часовика :icon_thumbup:

Аз от 3 дни съм в отпуск и тази анкета ще ми запълни времето май :D и без това времето на вън не става за нищо.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хмм гласувах за Лансер-а за лек автомобил , въпреки , че конкуренцията му изобщо не е в същия клас...дори Субару-то е с 2.0 литров мотор.....

За 4х4 - не мога да си кривя душата , Touareg-а V10 TDi , ми любимец от момента в който се появи единствено и само заради уникалния мотор в този SUV.

За любим бих гласувал за автомобили като M5, CLS63 AMG, CL65 AMG, но тях ги няма в тази класация. Лекотоварните - гласувах за Маздата, въпреки , че L200 го превъзхожда многократно, но и него го нямаше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И аз се включвам в гласуването :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

ПП:

Малко ми прилича на "вотенето" в escup.com - колко безсънни денонощия е имало...

 

...

 

:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги:) Що така с лошо бе хора?

1. Дачия Логан дори не участва в конкурса :)

2. Вие за колко супер коли се сещате, които да изпълнят регламента да "са внесени за продажба в БГ от септ.2006 до септ.2007", за да напълнят отделна категория "суперколи". "Лек автомобил" е достатъчно обективна, за да приюти тези едно-две предложения с по - мощни двигатели. А и не е гаранция, че хората ТОЧНО на тях се кефят.

3. Защо по презумция всичко да е мафия? Всички знам как се избира "Автомобил на годината" от "професионалните журналисти". Тук хората са се опитали да направят нещо различно и са дали глас на НАС.

4. А автомобилните вносители им дреме на ауспуха за тоя конкурс. Кой мислите че ще даде $ за да му е неговата кола избрана??? Достатъчно $ наливат в кампании и национални ТВ

5. Така че да си гласуваме за к'вото ни кефи и малко повече позитивизъм за подобни начинания. Стига са избирали за best car няк'ви курници пластмасови :)

6. Благодаря за вниманието!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз ударих едно рамо - колкото до вота, то все още по мое мнение на Мицубиши в България се гледа като на екзотична кола със скъпи части за ремонт, все неща които българина по традиция се стреми да избяга. Колкото и достойнства да има тази марка - то само човек който е карал повече от една кола и нещо различно от VW и OPEL може да даде коректно мнение. Всеки който кара въпросните две марки казвва: части се намират лесно и не са скъпи, което не споря също е важно. Както спомена един колега от фен клуба - просто не се прави достатъчно реклама на :mitsu-smiley: .

 

ПС. Иначе в класацията са попаднали доста яки модели на други марки- също не споря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз гласувах веднъж от мое име и веднъж от името на жена ми - както може би предполагате всичко беше за :mitsu-smiley: освен при лекотоварните - там е Мазда-та, само се чудя защо не са сложили и пикапа на :mitsu-smiley: в тази категория :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

5. Така че да си гласуваме за к'вото ни кефи и малко повече позитивизъм за подобни начинания. Стига са избирали за best car няк'ви курници пластмасови :)

Какво ни кефи е пределно ясно :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

И внимавайте как и кога завъртате "срол"-а на мишката, докато гласувате. Понякога завъртането му коварно подменя вашия вот:).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И внимавайте как и кога завъртате "срол"-а на мишката, докато гласувате. Понякога завъртането му коварно подменя вашия вот:).

Един път се кръстих "т"; другия път съм на 3 години, с мейла сумати глупости писах ............... нооооо по три пъти проверявам за какво съм гласувал :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...