Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Хайде най-накрая да изберем Мицубиши за кола на годината


Препоръчано мнение

  • Admin

Гласувайте колеги за кола на годината

:rulez:

 

Нека да спечелим най-накрая. Повече активност е нужна. Заслужаваме да стъпим на почетната стълбичка. :first:

 

http://www.bgcar2007.com/car

 

http://www.bgcar2007.com/4x4/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

колеги, за аутлендъра, или за Паджеро ще гласуваме?

както кажете, аз бих прегръщал и двата автомобила, бих ги целувал, дори, ама трябва организация - да се съсредоточим в едно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз гласувах и след час смятам същото да направя :mitsu-smiley:

 

лек автомобил : :mitsu-smiley: лансер

4x4 : :mitsu-smiley: паджеро

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично гласувах за Outlander-а :icon_thumbup: Допада ми повече като визия,въпреки че и Pajero-то не е никак лошо :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бе става ли така -

 

лека - лансър

4х4 - Паджеро

любима - аутлендър

 

мисля, че е справедливо

Аз съм за!!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бе става ли така -

 

лека - лансър

4х4 - Паджеро

любима - аутлендър

 

мисля, че е справедливо

 

И аз направих така.

:mitsu-smiley: :icon_rock: :mitsu-smiley:

 

П.С. Жалко, че чак сега видях темата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бе става ли така -

 

лека - лансър

4х4 - Паджеро

любима - аутлендър

 

мисля, че е справедливо

 

:first: туко що гласувах наново :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз гласувам от 3 компа ;-)

в офиса имам 17, ама нямам време, жалко

на всичкото отгоре пътувам утре, дано имам нет в хотела, че да гласувам вечер поне...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бе то малко като едно време стана - под строй, ама все си е добре да сме единни. щото не сме многобройни голфовци и мисля, че е най-добре да си се разбереме. а и Паджеро е известна работа, може някой друг фен да се полъже. не знам.... аутлендъра лично на мен ми допада също много, но в 4х4 едва ли има шанс......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бе то малко като едно време стана - под строй, ама все си е добре да сме единни. щото не сме многобройни голфовци и мисля, че е най-добре да си се разбереме. а и Паджеро е известна работа, може някой друг фен да се полъже. не знам.... аутлендъра лично на мен ми допада също много, но в 4х4 едва ли има шанс......

 

Важното е на финала :mitsu-smiley: да е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах и пак ще гласувам.

Това обаче е голяма глупост да не разделят леките автомобили по класове :icon_censored: . Какво общо има Лансер с Мазерати, че да трябва да избирам между двете. Отново пълна простотия и явен опит за размиване на вота. Кой знае коя евро талига ще "спечели" :icon_censored: .Най-вероятно "новия дизел" на Логан :throw:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обаче в третата категория "лекотоварни" няма номинация за :mitsu-smiley: , аз там избрах "Мазда" - в предните "Лансер" и "Аутлендър".

Но начина на събиране на гласове нещо не е помислен според мен много. Че то както може на всеки час да се гласува - някой който си няма друга работа може и с лаптопа си да спи, че и да си навива часовника през час да му звъни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обаче в третата категория "лекотоварни" няма номинация за :mitsu-smiley: , аз там избрах "Мазда" - в предните "Лансер" и "Аутлендър".

Но начина на събиране на гласове нещо не е помислен според мен много. Че то както може на всеки час да се гласува - някой който си няма друга работа може и с лаптопа си да спи, че и да си навива часовника през час да му звъни.

Мислиш ли, че на някой му пука? Предполагам, че ще изберат колата, чийто вносител "почерпи" най-добре. Има ли начин да проверим досега колко гласа са пуснати и за кои коли са дадени?

Дачията е най-вероятния победител, нищо че е кошница отвсякъде....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И като ги гледам с какви двигатели са ги напукали. Лансера в това отношение отива в един клас с Корса, Фабия, и Хюндаи I30. Но все пак не бих се и замислил да давам пари за нещо друго освен за :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че на някой му пука? Предполагам, че ще изберат колата, чийто вносител "почерпи" най-добре. Има ли начин да проверим досега колко гласа са пуснати и за кои коли са дадени?

Дачията е най-вероятния победител, нищо че е кошница отвсякъде....

 

 

Май си прав за това че зависи кой ще е почерпил най-много. Ама щото в регламента мисля че пишеше, че уж тегленето ще става в присъствие на Нотариус. А пък винаги като има разни големи награди и томболи да се разиграват - съм си мислил, че всичко е нагласация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май си прав за това че зависи кой ще е почерпил най-много. Ама щото в регламента мисля че пишеше, че уж тегленето ще става в присъствие на Нотариус. А пък винаги като има разни големи награди и томболи да се разиграват - съм си мислил, че всичко е нагласация.

Не е толкова за наградите, колкото за имиджа, който се създава за една кола по този начин. Естествено, продажбите тръгват нагоре, а от това печели само вносителя, купувачите духат супата....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...