Премини към съдържание

Среща на клуба


DANI MG

Препоръчано мнение

Колеги, хайде да избираме къде да си направим поредната среща на клуба. От другата тема, в която коментирахме къде да е срещата tmintov излезна с предложение, аз предлагам още два - добре познати варианта! ;) Вариантите са съобразени с паркоместата!

Срещата я насрочваме за 27-28 октомври (в зависимост дали е еднодневно или двудневно събитие). Моля всеки, който е за еднодневното събитие да даде отговор, кой от двата дни му е по-удобен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колеги, хайде да избираме къде да си направим поредната среща на клуба. От другата тема, в която коментирахме къде да е срещата tmintov излезна с предложение, аз предлагам още два - добре познати варианта! ;) Вариантите са съобразени с паркоместата!

Срещата я насрочваме за 27-28 октомври (в зависимост дали е еднодневно или двудневно събитие). Моля всеки, който е за еднодневното събитие да даде отговор, кой от двата дни му е по-удобен!

 

Дани много експедитивно и.. спонтанно пусна анкета. Добре, ама каква е възможността да има и опция за място - примерно някъде по в средата, че мероприятието да не е само Софийско.

Тогава бих дал глас за следващото добавено място. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е чудесно, само че не правите сметка, че през тези дни са изборите!!! :drive:
:mitsu-smiley: Че изборите какво ни бъркат? Аз не знам дали все още на някой му остана мерак да гласува. Поради това, че предложените дни съм на работа предпочитам ако има среща в София тя да е в неделя пред ММ, защото ще мога да присъствам макар и за половин час само. Обаче съм съгласен и с Велико, че може да се добави още едно място, което да е удобно за повече хора. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в другата тема с предложенията нямаше конкретно място и за това не съм го пуснал, а ако чакаме още една седмица за предложения и още една да се уточняваме... Коледа дойде... :)

За това бях експедитивен. Изборите ще са в неделя, така че всеки може да гласува ако има желание, дори да имаме среща.

Колеги, ако имате конкретно предложение за по-централно място в България кажете го ще го добавя, не е късно. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е чудесно, само че не правите сметка, че през тези дни са изборите!!! :drive:

 

Лошо! По време на избори в кръчмите даже и бира не дават! :mad:

 

В този ред на мисли, ако се реши да е варианта с двудневната среща на Витоша, май по-добре е датата да бъде 3-4 Ноември

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа - заместника на "бате Бойко" ...издаде заповед да не се сервира алкохол само на 28.10 (деня на изборите). Този титан на мисълта не сметна за необходимо "деня за размисъл" да е свободен от алкохолни страсти....това колко е неадекватно е друга тема , но пък може и да се окаже добре за една кротка среща на :mitsu-smiley: фен клуб :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще може ли да кажете каде се намират съответно "ММ" и заведението "Текста" за незнаещите :icon_blush:

И едно предложение - някаде на планина да е срещата? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще може ли да кажете каде се намират съответно "ММ" и заведението "Текста" за незнаещите :icon_blush:

И едно предложение - някаде на планина да е срещата? :icon_blush:

ММ - Министерство на земледелието и горите ( на Мицубишитата) :icon_rock: на бул. Христо Ботев ,след площад Македония...........

Заведение Текста е при моята работа на 7-км. по бул .Цариградско шосе д сградата на ЦИИТ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа - заместника на "бате Бойко" ...издаде заповед да не се сервира алкохол само на 28.10 (деня на изборите). Този титан на мисълта не сметна за необходимо "деня за размисъл" да е свободен от алкохолни страсти....това колко е неадекватно е друга тема , но пък може и да се окаже добре за една кротка среща на :mitsu-smiley: фен клуб :)
:mitsu-smiley: Точно така, в събота може да се пие в София, в неделя - не. За другите градове обаче това може би не важи. Но това според мен не е проблем. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога на 3ти и 4ти.. на сватба съм.

Ще се радвам повече ако е предишния "изборен" уикенд. Ако толкова се притеснява някой да не си наруши възможността да упражни правото си на глас, нека го направим само за един ден. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги, на 3-4 по всяка вероятност ще има балотаж, така че е все едно!

за мен и 27, и 28, а и двудневно мероприятие - все е добре, този път нямам ангажименти и ще дойда! крайно време е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление на 27 и 28 съм зает :icon_crying: ,

а толкова ми се идваше - на предната среща пак не можах :icon_crying:

много ме яд :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така.................понеже темата е пусната така да се каже експедитивно,то май предложените дати някак си са доста неудобни за някои хора,а за други е все тая............в този случай не е ли по добре да се обмисли повече избора на дата и място ?

Тъй като 27-28.10 има избори( за мен няма значение това ) то тези дати са неудобни, а пък за 3-4.11 пък най вероятно пак ще има избори ( балотаж ) както някои преполагат , то тогава какъв е проблема да се направи срещата другата седмица, на 10 и 11.11 ? :rolleyes:

Това едно и второ -за място.............до колкото виждам няма да е регионална ( софийска) тъй като има желаещи от други градове.............тогава какво ще кажете нещо за Пловдив? Хем наблизо е ( то с наще :mitsu-smiley: всяка точка е близо :icon_dance: ) хем е по централно място, хем на предната среща се говореше за този вариант......... :rolleyes: Мисля че не е лошо да се обмисли първо и тогава да се решава къде и кога с цел повече хора да се съберем :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за среща е много добра. Само дето гласувам за заведения дето въобще си нямам идея къде се намират :icon_blush: . Но аз лично в събота не мога, а този път искам да си взема и жената, която също работи в събота. Като че ли, като гледам резултатите от анкетата, най-добре ще е да е двудневна, който може отива в събота, другите в неделя (на тези, на които много им се пие - в събота :drinks: ). Изборите са най-лесни, който е решил да гласува става, отива, пуска един глас и потегля. :plane:. А аз съм и за Пловдив - малко раздвижване, няма да дойде зле на :mitsu-smiley:.

 

Поздрави на всички!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям с две ръце идеята на DJ-я за 10 и 11.11 :icon_thumbup: Сега остава и да се намери едно страхотно място и сме там :icon_dance: :icon_thumbup:

Даже един приятел има рожден ден тогава и мисля да го взема с мен та да се нарадва на коли. И без това :mitsu-smiley: му е любимата марка така, че какво по-хубаво от всички :mitsu-smiley: :plane: на едно място :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

определено София не добър вариант за НАЦИОНАЛНА среща(не че имам против София).за централно място в България бива да се помисли?! имам едно предложение дайте да помислим например за Троянския балкан има невероятни кътчета които си заслужава да се видят :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за 10-11.11 , главно защото ще ми е готов самолета до тогава , а определено не ми се идва за втори път с някакви не- :mitsu-smiley: пръчки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям с две ръце идеята на DJ-я за 10 и 11.11 :icon_thumbup: Сега остава и да се намери едно страхотно място и сме там :icon_dance: :icon_thumbup:

Даже един приятел има рожден ден тогава и мисля да го взема с мен та да се нарадва на коли. И без това :mitsu-smiley: му е любимата марка така, че какво по-хубаво от всички :mitsu-smiley: :plane: на едно място :rulez:

 

И аз съм с две ръце за Пловдив! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за х.Звездица в събота - много по-добре ще е на чист въздух да се съберем. Ако решите да не е в София - пак ще дойда :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че този път има активност и най-накрая може би ще имаме ясна дата и място за срещата!

Ако срещата ще е национална, наистина трябва да е по-към средата на странта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз вече гласувах за двудневна среща - но като гледам нещата отиват на промяна на място и евентуално дата - лично за мен изборите не ме бъркат - не само че не мисля ами и не искам да гласувам - колкото до алкохола - колта колкото и да не е голям - в багажника винаги ще се намери място за още една бутилка (освен малката газова) :icon_drunk: :bg:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.............тогава какво ще кажете нещо за Пловдив? Хем наблизо е ( то с наще :mitsu-smiley: всяка точка е близо :icon_dance: ) хем е по централно място, хем на предната среща се говореше за този вариант......... :rolleyes: Мисля че не е лошо да се обмисли първо и тогава да се решава къде и кога с цел повече хора да се съберем :rolleyes:

 

Нямам против, нека колегите от Пловдив да предложат място. Няма нищо лошо в това, да забавим срещата, с цел по-добра организация :)

Според мен за предочитане е някоя хижа или хотел извън града с голям паркинг и читава кръчма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...