Премини към съдържание

Среща на клуба


DANI MG

Препоръчано мнение

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

И ние това се питаме! За съжаление сме далеко от средата на България и не можем да даваме предложения, а само чакаме :D . Но както се завъртяха нещата - няма начин да пропуснем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Silveria, давай предложение и ти щом си запознат с местността :icon_dance: тъкмо да имаме и повече от едно, а за дата май ще е окончателно 10-11 :rolleyes: :icon_angel: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имайте напредвид че времето напредва и не трябва много да се размотаваме с определянето на място, така че ако има някой с конкретно предложение - а казва докато е време ..............10.11 не е далече.......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажете, приятели, да говоря ли вече с Г- н Мавров /собственика/ по телефона,или някой друг ще говори. Ако няма др. предложения, разбира се.

А също така трябва да се уточни колко човека ще бъдем.

Може би още е рано за резервация. Какво мислите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажете, приятели, да говоря ли вече с Г- н Мавров /собственика/ по телефона,или някой друг ще говори. Ако няма др. предложения, разбира се.

А също така трябва да се уточни колко човека ще бъдем.

Може би още е рано за резервация. Какво мислите?

 

Предлагам Дани да свали анкетата, за да не се объркват хората и да пуснем тема за записване на желаещи, смед което да се обадим за резервации.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, анкетата е затворена при така стеклите се обстоятелства, не е била напразно и тя си изигра ролята, а именно да нерим по-добър вариант за място на срещата ни! :) Оттук нататък очакваме второ предложение и Нели, мисля че хич не е рано за резервация, защото някой може да ни изпревари! Според мен е добре да се чуеш с г-н Мавров и да резервираш, като да кажем в края на месеца ще му потвърдиш на предварително уговорена от Вас дата и да уточните бройката!Така хем от сега ще имаме сигурен вариант, хем ако излезне нещо по-добро до другата седмица ще можем да реагираме!

Колеги, това е от мен, ако е необходимо капаро (не знам какви са условията за резервация) трябва да се мобилизираме и да сме доста експедитивни, за да сме точни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да кажа, че сме 3-ма човека от Благоевград. Може да ни броите 100%, обсъждах го вчера надълго и на широко.

А и решихме, че ще успеем да дойдем в събота, но привечер към 18-19 часа. Така, че бройте ни в предварителната бройка, ако не дай си боже стане нещо непредвидено, ще ви уведомим своевременно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бяло камъне е супеееер, браво на Нели, много добра оферта. С нетърпение чакам да видя толкова много диаманти на едно място, пък ако има и едно EVO :icon_blush: :icon_dance: !!!

 

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бяло камъне е супеееер, браво на Нели, много добра оферта. С нетърпение чакам да видя толкова много диаманти на едно място, пък ако има и едно EVO :icon_blush: :icon_dance: !!!

:rulez:

Абе ЕВО не знам дали ще има, но култовото GT3000 на бат Гого ще е там .............поне обеща че ще дойде :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи моята идея е за хижите около Бузлуджа или около Дряновският манастир. Кажете като идея дали ви харесва да се развъня или да се разтърся и покажа снимки първо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи моята идея е за хижите около Бузлуджа или около Дряновският манастир. Кажете като идея дали ви харесва да се развъня или да се разтърся и покажа снимки първо :)

 

На мен лично повече ми допада! Така като гледам може и две Сигми да се появим горе, но ако има сняг ще съм с Галанта :drive: Айде проверявай и да се организираме Бузлуджа ми се струва по-централно място!!! Искам сняг, планина и 4х4 истории!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи моята идея е за хижите около Бузлуджа или около Дряновският манастир. Кажете като идея дали ви харесва да се развъня или да се разтърся и покажа снимки първо :)

 

 

Стеф, дай малко ценички и снимки и да почваме да сравняваме и мислим! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте.мисле че вече сме озрели за едно списаче с желаещи.ние сме двама от Плевен аз и жена ми :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕ, човек да не се отдели за няколко дни от нета! Колеги, прдложения за места да искате! има прекрасни месности - в Елена, например! Като искате централно. Около Габрово може да се иде на Люляците. чух, че са го оправили. Хижа Плевен е прекрасно място, но трябва да си оставим диамантите долу и да повървим пеш - и не е час, повече е, а и не всички ще искат да се катерят по стръмното. Вариант е и дестинацията Тетевен - Рибарица - Шипково - Чифлик (http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=156 пееееерфектно място, открит басенйн с минерална вода, суууууууууууууупер е там, ако искате мога да говоря, имам връзки в агенцията за балнеотуризъм, може и отстъпка да осигуря) - Троян - Априлци. хем централно, хем адски красиво. Между Априлци и Севлиево има също много красиви места, Батошевски манастир, например. Мога да им изровя телефона, но трябва да се оправяме с храната сами (колеги, няма страшно ще ви изхраня и сам, ако трябва). Трявна е вариант. около дряновския манастрир има хотели. Елена. Милен от Котел ми каза, че са построили ваканционно селище, но вече там не е много много централно. Та изберете само мястото, сега хотели - дал бог! покрай всичките семинари, които съм организирал се научих да се пазаря като циганка, ще ни направят отстъпка!

лошото е, че заминавам утре за Виена и ще се върна чак в петък вечер. не ще си взема компа и вечер ще влизам, за да съм в течение! то вас човек трябва по-изкъсо да ви следи! че бързо се организирате, а аз все не успявам, което си е жалко. и си е и за моя сметка, де!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дотук съм изброила 25 човека, които ще дойдат. Все още не съм направила резервация. Нека да уточним мястото и бройката.

Предлагам да се направи нова анкета, която да включва и точен брой желаещи да присъстват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕ, човек да не се отдели за няколко дни от нета! Колеги, прдложения за места да искате! има прекрасни месности - в Елена, например! Като искате централно. Около Габрово може да се иде на Люляците. чух, че са го оправили. Хижа Плевен е прекрасно място, но трябва да си оставим диамантите долу и да повървим пеш - и не е час, повече е, а и не всички ще искат да се катерят по стръмното. Вариант е и дестинацията Тетевен - Рибарица - Шипково - Чифлик (http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=156 пееееерфектно място, открит басенйн с минерална вода, суууууууууууууупер е там, ако искате мога да говоря, имам връзки в агенцията за балнеотуризъм, може и отстъпка да осигуря) - Троян - Априлци. хем централно, хем адски красиво. Между Априлци и Севлиево има също много красиви места, Батошевски манастир, например. Мога да им изровя телефона, но трябва да се оправяме с храната сами (колеги, няма страшно ще ви изхраня и сам, ако трябва). Трявна е вариант. около дряновския манастрир има хотели. Елена. Милен от Котел ми каза, че са построили ваканционно селище, но вече там не е много много централно. Та изберете само мястото, сега хотели - дал бог! покрай всичките семинари, които съм организирал се научих да се пазаря като циганка, ще ни направят отстъпка!

лошото е, че заминавам утре за Виена и ще се върна чак в петък вечер. не ще си взема компа и вечер ще влизам, за да съм в течение! то вас човек трябва по-изкъсо да ви следи! че бързо се организирате, а аз все не успявам, което си е жалко. и си е и за моя сметка, де!

Мисля че е късно вече да се "реорганизираме" ,но това е мое мнение де..............нека кажат другите до 1-2 дни най много къде искат ио да се реши къде ще се ходи, моля колегите да проявят повече активност........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК, Ок, няма проблеми, дори южна бг ми е по-удобно! Довечера ще говоря със съпружеското тяло и ако стане работата - 2 души с две деца ни пишете, но нека го оставя със сигурност за утре

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разговарях с г- н Мавров и информацията е, че базата на 10 и 11 е заета, заради някакъв мотокрос.

Но за 17 и 18 ноември няма проблеми. До 3 дни трябва отново да говоря с него, вече конкретно.

Така че, решавайте.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разговарях с г- н Мавров и информацията е, че базата на 10 и 11 е заета, заради някакъв мотокрос.

Но за 17 и 18 ноември няма проблеми. До 3 дни трябва отново да говоря с него, вече конкретно.

Така че, решавайте.

Ааа, е това вече е кофти..............до 17.11 има много време и не се знае дали ще ни9 вали дъжд, сняг, бури ил ще ни пече слънце................а и много студено ще е вече .........Според мен трябва да се търсят други алтернативи ,но датата да не се променя, защото точно около нея се съобразяват другите ............отпуски ,разместване на смени и т.н. :icon_blush: Тогава ще помоля Rosko да действа :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК, Ок, няма проблеми, дори южна бг ми е по-удобно! Довечера ще говоря със съпружеското тяло и ако стане работата - 2 души с две деца ни пишете, но нека го оставя със сигурност за утре

Rosko , ти си на ход поради заетостта на другото място..........В това число и Стефчо - и ти можеш да провериш какво има при вас .... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Rosko , ти си на ход поради заетостта на другото място..........В това число и Стефчо - и ти можеш да провериш какво има при вас .... :rolleyes:

Кажи закъде? долу-гореколко души... сега ще поразровя нета да извадя оферти и ще ги пусна тук. познавам цялата страна напръсти, имаше предложение да се описват маршрутите, ами цяла книга ще излезе, а няма кога да седна да пиша....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...