Премини към съдържание

Среща на клуба


DANI MG

Препоръчано мнение

До колкото разбрах в "Белокамене" има само апартаменти за по 4 човека..........а обикновенни стаи с по едно- две легла има ли?? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

До колкото разбрах в "Белокамене" има само апартаменти за по 4 човека..........а обикновенни стаи с по едно- две легла има ли?? :icon_blush:

Явно не съм обяснила правилно.

Основно има стаи с по 2 и 3 легла, като цената за легло е 12 лева.

Къщичките са четири за по 4 човека, на цена 120 лева на вечер.

В линка, който дадох, има телефон. Тази информация я имам от там.

http://www.v-plovdiv.info/hisar/show.php?a...amp;adv_id=1209

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че в комплекса имат опит със срещи на фенклубове, вкл. и рокерсбор.

Говорих с Васила Марина, която е на рецепцията в момента, на тел. 0337621663.

Човекът, който е собственик на комплекса се казва г- н Мавров, тел. 0888304809, и ако искаме да сме там, трябва да направим резервацията с него. Има джакузи и басейн, но дали водата е минерална, забравих да попитам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Бяло Камане. Дани дали да не пуснем 1 анкета за двете места, пък място като изберем ще направим после анкета за дата .. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е, най-добре де минем към анкета за двете места. Лесно ще разберем накъде отиват предпочитанията. И ще е хубаво вече да изберем едно от тях - какво по-хубаво от място сред природата ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясна е работата- датата ще е 10-11! А мястото е хубаво да е топло и със самостоятелен санитарен възел!!! :drive: При положение, че търсим среда, нека бъде Габровският балкан!!!

 

И долу в календар, май трябва да пише- "Има предстоящи събития" :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам нещата отиват към 10-11, което значи, че аз ще пропусна, защото на 02.11 ще ми отнемат свидетелството за управление на МПС. В този случай, мога само да пожелая, приятно изкарване на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

определено София не добър вариант за НАЦИОНАЛНА среща(не че имам против София).за централно място в България бива да се помисли?! имам едно предложение дайте да помислим например за Троянския балкан има невероятни кътчета които си заслужава да се видят :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

колегата е НАПЪЛНО прав :-) перфектно местенце (стига да не сме с големи претенции) е хижа Плевен :-) побира и достатъчно хора , а има и около 1 час ходене пеш, което пък се отразява положително на последващото гурме :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз подкрепям мястото/средата на Б-я/ , а и датата. Имайте на предвед, че може да дойдат повече хора от очакваното-все пак е национално сбиране на ДИАМАНТИ :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, пускай анкетата направо за дати и място :icon_thumbup: че да палиме диамантите и да тръгваме :mitsu-smiley: :icon_dance:

Подкрепям мястото и датите :icon_clap:

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре едното място се очертава да е Бело камене. Ще има ли друго предложение за нещо по различно и на по централно място. Трябва най вече колегите дето са от района да се включат. Ако не така да остава, ама да няма закъснели предложения после.

 

Дето спомена Дани по нагоре - докато решим и Коледа ще дойде. Така че нека по вече хора да вземат отношение по въпроса. От много предложения глава не боли - после ще се решава. :icon_thumbup:

 

Или да има някакъв срок още примерно ден два - да видим някои може да се сети за нещо друго. И после е лесно - анкетка и така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме на линия!

 

Ние ще сме двама или трима плюс кученце Лъчо.

Това с кученцето ми хареса :icon_thumbup:

Може да вземем и нашето, значи ставаме 2-ма + кученце!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малееее

Ще изпусна срещата :( И двата дни съм на работа :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи тази анкета отгоре не е актуална в момента!!! :icon_hmm:

 

Който е без книжка ще го вземем, а който има работа ще му напиша извинителна бележка :icon_dance: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Епа ако ще е в Габровския балкан също е страхотно. Такива хижи и хотелчета за селски туризъм има че свят ще ви се завие. Ако има желаещи аз поемам ангажимента да избера и предложа най-добрите варианти. А и четейки мненията нещо се пообърках .. каква национална среща при положение че тази година вече си я направихме на Старозагорските минерални бани .. това ще е просто среща :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо си е национална! Не е казано, че трябва по една да има на година, то принципно повечето трябва да са национални! Я виж за какво иде реч, от към места и стаите да са на ниво :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека се уточни датата и мястото и все ще измисля как да дойда, като казах на жената, че срещата ще е най-вероятно 10-11 и се натъжи доста. Ще търся или шофьор или имам едно френдче с еклипс 3г, а белкем го накарам да се шмугне в обществото на :mitsu-smiley: Така или иначе, обаче сме в събота на работа - винаги! Ще отскочим на 11 дай боже!

 

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека се уточни датата и мястото и все ще измисля как да дойда, като казах на жената, че срещата ще е най-вероятно 10-11 и се натъжи доста. Ще търся или шофьор или имам едно френдче с еклипс 3г, а белкем го накарам да се шмугне в обществото на :mitsu-smiley: Така или иначе, обаче сме в събота на работа - винаги! Ще отскочим на 11 дай боже!

 

:drinks:

 

Идвайте с Генчо с Еклипса и това е :icon_rock:

 

Предай му много поздрави от Иван от сватбата в Панагюрище, той ще се сети! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за да имаме анкета трябва да имаме повече от един вариант и повече от една дата! Така като гледам датата е решена с мнозинство, а освен Бяло Камъне с реална оферта от Нели, друг не е излязъл с реална оферта и цени, за това анкета можем да имаме ако имаме поне още едно предложение с цени и реални свободни места за датите 10-11! Иначе е ясно на 10 и 11 сме на "Бяло Камъне" до Старосел! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разконспирирани сме. ХАХАХАХАХА Днеска ще му предложа. Доскоро!

 

 

 

И аз идвам с pepper и Гено с Еклипса, ихааа!!!! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...