Премини към съдържание

Нов Галант в клуба


quiksilver

Препоръчано мнение

post-1927-1190992717.jpg

Здравейте, купих си от Германия Мицубиши Галант 98г 2000 16в :rolleyes: попринцип съм фен на БМВ, но този модел на Галант изключително ми харесва, както и Еклипса след 96г, но за него не ми стигнаха паричките :icon_hmm: Още не съм навъртиял и 10км и трудно мога да имам впечатления, но бързо искам да смения маслата, филтрите и ремъка. Та въпроса ми е, ако можете да ми дадете съвет, какви марки са добри за тази кола, защото до сега японска не съм имал.....искам по възможност да взема оригинални, стига да не са на някакви извън земни цени. ще съм ви благодарен, ако ме насочите към правилните марки!

Също така ми се ще да сложа и GAS :icon_blush: , но не съм сигурен дали такава с изпарител би била подходяща...

10х предварително.....на следващата среща ще сте с един повече :drinks: :rulez:

 

Редакция от админ на кирилица!!!Спазвай правилата на форума!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега личи си че не си погледнал нито правилата на форума (писане на кирилица е задължително) нито пък си потърсил из категория "Магазини/Сервизи".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, хиляди безаварийни :icon_thumbup: !!! Ако Галант-а ти е тоя от снимката е страхотен на външен вид! За масла, ремъци и филтри не мога да те посъветвам, за газовата - няма да имаш проблем, ако е обикновена. Между другото и някои видове газов инжекцион имат изпарител.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, и безаварийни км много........... :icon_thumbup:

Консумативите не са скъпи много, така че не се плаши.........

Трябва обаче да се види от човек който разбира от :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Хиляди безавариини!!! Аз карам същия само дето е малко по-нов. Ама иначе си е перфектен избор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клубът на :mitsu-smiley: феновете!

Оригинални части мисля само в Ратола.

Цените са сходни с тези на БМВ, но много скоро ще забравиш тази марка.

Много безаварийни километри като пожелаха колегите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудно возило колега :icon_clap: със здраве да си го караш :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

За газта има доста написано и се порастърси из форума :icon_dance:

Успех :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега личи си че не си погледнал нито правилата на форума (писане на кирилица е задължително) нито пък си потърсил из категория "Магазини/Сервизи".

еееееее, колегата нов, дайте малко време, и аз първия път писах на маймуница, ама то така, нали с сме свикнали..... (не, че не отвикнах бързо)

ще почете, ще се ориентира, въпрос на време

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а на теб, колега, ЧЕСТИТО! колата изглежда супер, със здраве да си я караш и безаварийно! наистина прекрасен избор!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новото бижу, да си я караш със здраве и много хиляди безаварини километри да навъртиш. :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Много безаварийни километри!

Ако искаш колата ти да бъде погледната от човек който разбира, в нашия форум има един такъв: Казва се DJ Tymbi, но той е доста зает, но все пак пробвай може да намери време за теб! :)

Иначе относно ремъци, ролки, филтри и подобни можеш да получиш съвет от него или най-лесно е отиваш в Ратола Пловдив (съвета ми е да идеш наистина там) и там да ти сменят всичко и да ти прегледат колата!

Съвет от мен не ходи в случйни сервизи, защото ще ти излезе много, ама много скъпо да ти пипа колата някой гаражен майстор-всезнайко!

Разбира се ти си преценяш, аз само давам съвети!

Безаварийно шофиране! Много добър избор си направил, надявам се скоро да се убедиш в това! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Много безаварийни километри!

Ако искаш колата ти да бъде погледната от човек който разбира, в нашия форум има един такъв: Казва се DJ Tymbi, но той е доста зает, но все пак пробвай може да намери време за теб! :)

Ще му намеря време ,споко..........ти вчера обаче се посплаши май ,аа............... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

със сигурност следващото ми :mitsu-smiley: ще е Галант. :icon_dance:

не, че се оплаквам от Каризмата де ама конфорта си е конфорт и все пак размера има значение....

много съжалявам, че на есенния панаир в Пловдив неможах да се видя в такава голяма прекрасна машинка :icon_rock:

не че не харесам Аутлендър-а, но той вече е друга категория....

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще му намеря време ,споко..........ти вчера обаче се посплаши май ,аа............... :D

 

 

Ми то имаше от какво да се уплаши. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми то имаше от какво да се уплаши. :rolleyes:

Даммм..................освен че направих задръстване на улицата от коли, ами и едни бутилки с азот се разнасяха едни маркучи ,едни чудеса....... :icon_dance: малиии....... :icon_thumbup:

Обаче имаше ефект с тази процедура дет я правихме.......... :icon_thumbup: може би ощще веднъж трябва да се повтори и тогава ще стане перфектно........... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях се притеснил да не би да няма ефект, но сега ме успокои. То половината добавка остана, и още ще взема няма проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях се притеснил да не би да няма ефект, но сега ме успокои. То половината добавка остана, и още ще взема няма проблеми.

Ще видим утре сутринта кво ще стане ,че май ще е по студено........... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Здравейте и мерси за пожеланията....Сори за латиницата, но знаете как е когато чакаш да ти докарат колата - не мислиш за нищо друдо :icon_blush:

Колицата се оказа доста сносна и запазена, с изключение на малко ръждица...но малко. Има и някакъв шум като натисна съединителя...предполагам че е за смяна, въпреки че четох никаде, че е възможно да е и от никаква помпа? Също така и има някакво тропане като мина прз дупка, но това майсторите ще го видят....ако намеря такива де....Вие къде си правите колите (в София)? Ако може да ми дадете направо адрес или телефон.....Дано да има скоро среща на клуба та да обменим опит!!!! :mitsu-smiley: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

Аз карам Лансер и от няколко месеца го водя на чичо майстор при Dj Tymbi - както доста хора от форума правят, всъщност. И съм много много доволна - не тропа предницата вече, падна му разхода, върви повече и други благинки му се случиха. :icon_n_king:

 

Преди ходех в Рубин, но там цените са.. хммм как да ти кажа, не много ниски, меко казано, а и всеки път имаше по нещо, все си оставяха ръцете някъде и направо ми писна да се влача за рекламации.

 

Затова направо иди при Пламен, защото така и така накрая ще стигнеш до него, по-добре не си губи времето да обикаляш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Вече се свързах с него и скоро трябва да се видим! Доста задружен форум имате :icon_clap: за сега съм само потребител.... :icon_blush: , но чакам повишение :D

Мерси за инфото...! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...