Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Новият Лансер на есенния панаир


КОКИ-ЛАНС

Препоръчано мнение

Вижте какво открих преди минути http://www.mitsubishi-motors.bg/

 

:rulez: :rulez: :rulez:

 

Хайде ако искате да направим едно организирано посещение на панаира в събота на 29 септември и да видим новият хубавец на любимата ни марка за пръв път в България :bounce8:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Върха на сладоледа накрая дойде и в скромна България :icon_blush: Без думи просто :rulez: :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз ще ходя на панаира, но през седмицата, защото ще е по работа в командировка, но все пак ще го видя новия лансер и ще го снимам и ще го постна после тук. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мога ли да те помоля да снимаш багажника специално и да споделиш мнение за обема му!

Предварително ти благодаря!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мога ли да те помоля да снимаш багажника специално и да споделиш мнение за обема му!

Предварително ти благодаря!!!!!!!

няма проблем стига само да не забравя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мога ли да те помоля да снимаш багажника специално и да споделиш мнение за обема му!

Предварително ти благодаря!!!!!!!

Дано това да е достатъчно като за начало

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се навиете за ходенете на панаира на 29 септември, постнете некви координати - кои, кога и т.н. И аз мисля да се присъединя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо направо да не направим една среща, и после да им се изсипем цяла тумба в знак на уважение. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо направо да не направим една среща, и после да им се изсипем цяла тумба в знак на уважение. :icon_dance:

Има някакъв шанс да съм там в събота, но по-скоро ще е през седмицата - командировка по работа... но ще го видя, задължително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо направо да не направим една среща, и после да им се изсипем цяла тумба в знак на уважение. :icon_dance:

 

 

Тази идея маи заслужава внимание. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се навиете за ходенете на панаира на 29 септември, постнете некви координати - кои, кога и т.н. И аз мисля да се присъединя.

 

Аз със сигурност ще ходя :victory:

Не мога да пропусна това нещо :rulez:

Мисля че ако се съберем към 10 - 11 часа ще имаме достатъчно време да огледаме всичко :bej:

Помолил съм даже да запазят някоя брошурка за новия Лансер ... :icon_thumbup:

Ще взема и :foto: да постнем после някоя хубава снимчица .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Не случайно българската публика вижда този модел толкова бързо след участието му на Международното изложение във Франкфурт. Причината за това се крие в значимостта на България за Митсубиши Моторс."

-Ех, ако знаят и нашия фен-клуб колко е направил за популяризирането на марката тук, ще трябва да ни обявят за най-облагодетелствена нация!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно се очертава интересен панаир, но за съжаление няма как да го посетя. Засега разбрахме, че на външен вид европейския Лансер е брат-близнак на американския вариант. Остава да разберем как стоят нещата с двигателите, трансмисиите и други дребни детайли. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз със сигурност ще ходя :victory:

Не мога да пропусна това нещо :rulez:

Мисля че ако се съберем към 10 - 11 часа ще имаме достатъчно време да огледаме всичко :bej:

Помолил съм даже да запазят някоя брошурка за новия Лансер ... :icon_thumbup:

Ще взема и :foto: да постнем после някоя хубава снимчица .

 

Аз съм за, само да не ме изненадат шефчетата, че ми готвят неква командировка извън БГ. 10-11 часа е супер.

И задължително да има снимки ... :drinks: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да се разберем къде и кога ще се чакаме , че не остана много време до събота.... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота разбрах, че е последен ден за панаира и сигурно ще е отворено до обяд. Преди беше до неделя включително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз петък и събота ще бъда в Пловдив,ако организирате нещо обадета се.Телефона ми е:0889869387-Румен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

значи бях на панаира и видях новия :mitsu-smiley: красавец от близо. Наистина е хубав и привлича вниманието. Не че съм пристрастен, но беше най-красивата премиера на автосалона в Пловдив и не случайно е най-желаното предложение дори и за чужденците. Имам го от личното наблюдение при посещението ми, тъй като докато бях там и разговарях с нашите приятели от Балкан Стар и по-точно със Стоян поне двама чужденци дойдоха и разпитваха за Лансера и единия надълго и нашироко разговаря с него. Снимах и колата, но за съжаление не даваха да се отключва и отваря, тъй като както Стоян ми обясни колата не била съвсем истинска и уредите вътре били закрепени само за изложения, но в София вече имали 3 коли и при желание от наша страна и допълнителна уговорка между нашия многоуважаван :mitsu-smiley: фен клуб и Балкан Стар ще може да направим и тест драйв на новия Лансер. Тъй че снимките, които направих и ще приложа са само отвън. Аз съобщих на Стоян за уговарящото се "нашествие" на фенове в събота на панаира и той ни покани с удоволствие, като същевременно каза, че ще бъде там до самото затваряне на панаира и с удоволствие ще чака гостите от фенклуба и ще им обърне внимание. Що се отнася до цените - вече ги имат готови и ми даде една ценова листа - най-евтиния модел е с двг 1.5 бензин MIVEC, 109 к.с. - 28 990 лв с ДДС, а най-скъпия е 2.0 дизел DI-D, 140 к.с. - 49 990 лв с ДДС. Ето ги и снимките

post-374-1190924521_thumb.jpg

post-374-1190924574_thumb.jpg

post-374-1190924635_thumb.jpg

post-374-1190924669_thumb.jpg

post-374-1190924706_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала, страхотен е! Както съм казвал и преди с подходящата реклама може да има бум на такива модели у нас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойта като видя снимките и почна да подскача покраи мен и компютъра и да крещи.

Изкам искам искам!

Това е мойта колаааааа!

Навит съм за събота.

Само кажете в колко тръгваме и от къде?

Ако никои не иска аз сигурно ще отида.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще бъде договорен тест драйв между членовете на клуба и БалканСтар в най-скоро време.

Така че колата, която за мнозина от нас е мечта ще имаме щастието да я покараме.

Ще бъдете уведомени навреме. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, значи двулитровия бензинов MIVEC от 152 к.с. няма да се предлага на европейския пазар. Жалко наистина, малко са занижили показателите, като се има в предвид имиджа на модела. Този 1.5 бензинов ми се струва твърде немощен за спортния дух на новия Лансер.

Колеги, интересувайте се дали ще се предлага 6-степенната трансмисия Sportronic CVT (не стандартната CVT), която върви с лостове за управление на предавките от волана. За мен лично това е най-култовия и забележителен технически елемент в новия Лансер. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страхотна.Цената е направо супер.Само дето нямам толкова пари :icon_crying: .

И аз все си мисля,че тоя 1.5 мотор ........може и да не й стига.Де да знам,все пак не е някоя маломерна кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...