Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Новият Лансер на есенния панаир


КОКИ-ЛАНС

Препоръчано мнение

  • Отговори 92
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Вероятно и аз ще разгледам панаира и :mitsu-smiley: -тата, но най вероятно ще е около 11-12ч. Първо ще разгледам автосалона разбира се. Ако не видя някой от клуба там ще звъня по телефоните. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би си прав........109 кончета,ама на фона останалите коли от тоя клас ми се струват малко.Ама все пак трябва да има и по-"нормални" изпълнения :rolleyes: .

Аз съм на панаира от 8 до към 12 -имало хубави седалки в Авентура кар,та мисля да ги прегледам,а после бързам към София,че на Бояна се събират Царски,Дончев и сие Мицута да си мерят силите :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано това да е достатъчно като за начало

 

Със закъснение благодаря за снимките защото няколко дена не четох форума.

 

Наистина ми се вижда малък ама какво пък другото да е ок.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много "зло" изглежда това Мицубиши. :icon_thumbup: , но цените по-горе явно са за обикновените Лансери, защото на официалния сайт на Мицубиши Моторс - България крайната цена е около 90 000 лв. (за Еволюшъна) - http://mitsubishi-motors.bg/models/Model.a...rice&mid=13

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е все пак 109 к.с. не са малко.

Пък и няма да ходим на състезание.

За тази кола с тази визия и това купе са си направо малко :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде договорен тест драйв между членовете на клуба и БалканСтар в най-скоро време.

Така че колата, която за мнозина от нас е мечта ще имаме щастието да я покараме.

Ще бъдете уведомени навреме. :rulez:

приятелю и кога горе доло можем да очакваме този щаслив ден?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много "зло" изглежда това Мицубиши. :icon_thumbup: , но цените по-горе явно са за обикновените Лансери, защото на официалния сайт на Мицубиши Моторс - България крайната цена е около 90 000 лв. (за Еволюшъна) - http://mitsubishi-motors.bg/models/Model.a...rice&mid=13

Колега забележи че това е цената на EVO 9 а не на EVO 10

EVO 10 все още не се споменава никъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

та колеги последно там ли сме утре организирано или.......?

 

Аз предлагам да се съберем утре в 10 часа някъде пред панаира и оттам организирано да пообиколим.

Ако ли не , аз в 10 съм там и влизам да поразгледам. Може ако някой дойде по-късно да се уговорим някаква среща вътре пред изложението на Балкан стар или пък да се намерим по телефоните.

Моите координати са - 0898/519919 и 0887/910671.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги скоро май ще имаме щастието да има фен от клуба с новото МИТЦУ ЛАНСЕР, Емил от Варна е в преговори за едно Митцу , но от Щатите 2.0литра 152к.с., уточняват се детайлите , но с повече късмет скоро ще го има!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги скоро май ще имаме щастието да има фен от клуба с новото МИТЦУ ЛАНСЕР, Емил от Варна е в преговори за едно Митцу , но от Щатите 2.0литра 152к.с., уточняват се детайлите , но с повече късмет скоро ще го има!

да не би да е по изгодно от НАРОДНА РЕПУБЛИКА АМЕРИКА? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ето и снимки от днес с доста по добро качество (http://s-chair.net/Razni/Snimki/Plovdivski/), за хората които няма да имат възможност да отидат. Колата е номер едно определено :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да не би да е по изгодно от НАРОДНА РЕПУБЛИКА АМЕРИКА? :icon_hmm:

За сега цената е около 35000лв., но още сме в процес на договаряне!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, значи двулитровия бензинов MIVEC от 152 к.с. няма да се предлага на европейския пазар. Жалко наистина, малко са занижили показателите, като се има в предвид имиджа на модела. Този 1.5 бензинов ми се струва твърде немощен за спортния дух на новия Лансер.

Колеги, интересувайте се дали ще се предлага 6-степенната трансмисия Sportronic CVT (не стандартната CVT), която върви с лостове за управление на предавките от волана. За мен лично това е най-култовия и забележителен технически елемент в новия Лансер. :icon_thumbup:

значи освен с тези двг, които съм описал, се предлага още и с 1,8 бензин 16V DOHC, MIVEC, 143 к.с. като цените тук започват от 34990 лв и стигат до 46990 лв с ДДС и скоростна кутия CVT за най-наточената модификация INSTYLE - всичко това, което ви пиша сега и в предишния ми пост го преписвам от ценовия лист, който получих от Балкан Стар. Това са трите вида двг като за начало, които се предлагат, други няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега забележи че това е цената на EVO 9 а не на EVO 10

EVO 10 все още не се споменава никъде.

 

да, значи цената в България ще е още по-висока от на ЕВО 9, тук: http://news.automedia.bg/read/2697.html коментират, че Evo X MR в САЩ ще струва около около 40 000 $, което значи в България 100 000 или 120 000 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем, че аз ще тръгна от София към 8 - 8:30 и ще съм при панаира малко след 10 ч.

Минавам през панаира и после отивам да бера грозде :icon_blush:

Ако има някой, който пътува също може да се разберем да се видим.

Аз карам малко бавно по принцип.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала, страхотен е! Както съм казвал и преди с подходящата реклама може да има бум на такива модели у нас!

бе не чакай реклама... там не малко им куца маркетига! нагледах се на реклами на Тойота (не, че нещо против марката) ама нашите да не са по-лоши? а реклама по Тв - не съм видял...

какво да се прави....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доживях да го скивам красавеца на живо.

Всичките хора които минаваха покраи него се заглеждаха и пускаха добри коментари.

Загледах и новите клтове.

Много е занижено качеството на автомобила на външен вид.

Съдя за това по скапаните пластмаси които са започнали да използват за да е по-евтино и вратите като се затварят се чува че едно топа на ламарина. При старите модели не е така.

Дано и на Лансъра не е така!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно пиша,но и аз го видях! Наистина е много красив и доста хора се спираха и проявяваха интерес.Аз сигурно го обикалях цял час,жалко че беше заключен и не можах да се "премеря".Говорих с представителя за Русе и обещаха през ноември да вземат един Лансер 1.5 за реклама :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ трябваше да ида да го видя . Баси ... Това ми е мечтата . Само да знаеш , че ще е на панаира бях там 100 % да го видя ама ... Прост съм си ... :) ахахаа

Ще го видя скоро по улиците . :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

наистина скоро ще го видиш обмислям серйозно за покупка вече имам и лизинговите схеми чакам тест драйва и съм готов(узрял)стига да ми хареса :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бе не чакай реклама... там не малко им куца маркетига! нагледах се на реклами на Тойота (не, че нещо против марката) ама нашите да не са по-лоши? а реклама по Тв - не съм видял...

какво да се прави....

 

 

Хубавите неща не се нуждаят от реклама :yes3: .Питай ме що народ,дето си купиха Тойота последно време,се усетиха,че в "маде ин джапанка" е истината,а не в Тойота сделана в Европа :icon_doh: .

Като се пуснат 5-10 коли по улиците,хората сами ще разберат за какво иде реч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...