Премини към съдържание

Новият Лансер на есенния панаир


КОКИ-ЛАНС

Препоръчано мнение

Днес ходих тук в Бургас в "Дарс ауто" да видя новия Лансер за първи път. Нямам думи просто, вида му от вън като излъчване и красота ...е друго такова нещо няма, наистина е страхотен :first: , едно е на картинка и съвсем друго на живо. Нека да разправят, че отпред и отзад приличал на незнам си коя марка и е краднато от други модели.

 

За отвътре не чак толкова, особено тези който са с малкия и продълговат дисплей по средата, но пък това последното най високо ниво на оборудване с навигацията го отваря страшно много, тоя голям дисплей придава някакъв съвременен и по завършен вид като цяло. Модела беше с дизеловия двигател и тъй като колата беше вътре в шоурума /на закрито/, запалихме го и поработи около десетина минути - плюс това на студен мотор и през това време изобщо не се усещаше да има някакъв мириз от изгорели газове и по специфичния мириз на изгоряла нафта. Заставам отзад и от ауспуха нищо не се вижда да излиза, нито пушек нито пара. Явно доста е помислено и направено за екологичното ниво. За бензиновия мотор 1,8 го чакали към м. февруари да дойде. Мисля че си струват парите.

Тая кола от където и да мине и няма да има човек, който да не се обърне и да се захласне по нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Днес по обяд на околовръсното видях един автовоз на които имаше няколко Лансъра, Паджеро и Аутлендъри и така се загледах че направо щях да иляза от пътя :icon_blush:

Колите бяха чистак бърсак с лепенките по боята :icon_rock:

После така се замечтах :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес по обяд на околовръсното видях един автовоз на които имаше няколко Лансъра, Паджеро и Аутлендъри и така се загледах че направо щях да иляза от пътя :icon_blush:

Колите бяха чистак бърсак с лепенките по боята :icon_rock:

После така се замечтах :rolleyes:

 

Мен едно черничко днес ме изпревари на Тракия след Пловдив и щеше да стане ПТП-то от блеене и мечтаене :icon_blush: :icon_thumbup:

Но се почувствах горд, че и на моята решетка светят трите диаманта :mitsu-smiley: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих тук в Бургас в "Дарс ауто" да видя новия Лансер за първи път. Нямам думи просто, вида му от вън като излъчване и красота ...е друго такова нещо няма, наистина е страхотен :first: , едно е на картинка и съвсем друго на живо. Нека да разправят, че отпред и отзад приличал на незнам си коя марка и е краднато от други модели.

 

За отвътре не чак толкова, особено тези който са с малкия и продълговат дисплей по средата, но пък това последното най високо ниво на оборудване с навигацията го отваря страшно много, тоя голям дисплей придава някакъв съвременен и по завършен вид като цяло. Модела беше с дизеловия двигател и тъй като колата беше вътре в шоурума /на закрито/, запалихме го и поработи около десетина минути - плюс това на студен мотор и през това време изобщо не се усещаше да има някакъв мириз от изгорели газове и по специфичния мириз на изгоряла нафта. Заставам отзад и от ауспуха нищо не се вижда да излиза, нито пушек нито пара. Явно доста е помислено и направено за екологичното ниво. За бензиновия мотор 1,8 го чакали към м. февруари да дойде. Мисля че си струват парите.

Тая кола от където и да мине и няма да има човек, който да не се обърне и да се захласне по нея.

бе човек, кой е крал? без да съм супер дизайнер - линията на нашите коли е изпреварила времето с поне 10 години, според мен доста от съвременните дизайнерски решения (хеле не някой французи) са си чисто наши отпреди гдини......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бе човек, кой е крал? без да съм супер дизайнер - линията на нашите коли е изпреварила времето с поне 10 години, според мен доста от съвременните дизайнерски решения (хеле не някой французи) са си чисто наши отпреди гдини......

 

Е, аз също мисля че линията както пишеш и дизайнерските решения - са изпреварили времето. Затова бях и възхитен от колата. Но нали най напред като показаха модела и имаше отзиви, че отзад приличал на "Сеат", скоро пък четох в "Аутобилд" /то там журналистически бисери в изобилие/, че отпред новия "Лансер" са го изкопирали или краднали от Ауди. И това имах пред вид. Но каквото и да разправят вида е уникален. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия пък от Аудобилд да си карат немските бангии (с извинение) и да не говорят много-много :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все по-често се среща този модел на Лансър!

За 2 дни го видях два пъти.

Един черен, който го караше една мадама, и един сив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Много голям фен съм на марката :mitsu-smiley: и искам да ви покажа какво се казва да копираш кола едно към едно. Съжалявам, ако сте някакви като мен много ще се изнервите, но и аз се ядосах много като видях колко са зле. Нищо лошо нямах към марката но вече не я понасям http://www.bgshare.com/299286/136025.jpg

http://www.bgshare.com/299287/4007-holland-holland-006.jpg

 

 

Но японското си е японско и :mitsu-smiley: е :first: :rulez:

 

Редакция: Опитай се да пишеш така, че поне малко да ти се разбира!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пежо дава двигател а Мицубиши дизайн.

Вече масово френските и японските фирми правят съвместни модели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнаех, но тогава :mitsu-smiley: са малко тъпи след като не си правят всичко сами. Така няма да имат конкуренция. :rulez: :rolleyes:

Редакция: използвай препинателни знаци и си проверявай мненията преди да ги публикуваш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето интересно клипче със сервизирането на новия изцяло алуминиев двигател 4B11

Лошото е че главата може да се сервизира изцяло само два пъти, но това става след много километри,

така че не е проблем. Хубавото е че няма балансиращи валове, ремъка е заменен с верига ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя е опростен спрямо предния МИВЕК 4Г63, с цел поевтиняване, улекотяване и по-евтина поддръжка

по време на експлоатация, но времето ще покаже дали наистина е така :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички фенове на тази марка.Навил съм се за новия Лансер,затова изчетох всички мненя във форума за тази кола.От прочетеното до тук разбрах ,че ако си купя дизеловия модел си купувам половин WV, a ако избера безиновия-половин Пежо.Така ли е наистина,че нещо се разколебах май.Някой колега които е по запознат да разясни ако може.(за дизела ми е ясно , за безиновия двигател ми е питането) :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички фенове на тази марка.Навил съм се за новия Лансер,затова изчетох всички мненя във форума за тази кола.От прочетеното до тук разбрах ,че ако си купя дизеловия модел си купувам половин WV, a ако избера безиновия-половин Пежо.Така ли е наистина,че нещо се разколебах май.Някой колега които е по запознат да разясни ако може.(за дизела ми е ясно , за безиновия двигател ми е питането) :icon_blush:

Бензинката е = на японка............. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пежо дава двигател а Мицубиши дизайн.

Вече масово френските и японските фирми правят съвместни модели.

Благодаря за бързия отговор.Просто горния пост ме притесни.Значи за Лансера това не важи :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Пффф чак сега се загледах, че този 1.8 мотор е с 5 скорости :( ... но пък с другата скоростна кутия.. стават 6.. вече съм доста объркан, на онази нещо не и вярвам и незнам как работи, а 5-те... мисля че няма да да достатъчни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...