Премини към съдържание

Откраднат Галант


sorry

Препоръчано мнение

Моля колеги, ако някой забележи или чуе нещо да се свърже с мен

тел. 0895003833 - Генчо

на 07,04,14г. между 9 и 11 часа на обяд е изчезнал Червен галант от Видин с рег номер ВН 0708 ВХ.

Моля ако някой е забелязал, чул или видял нещо да се обади. БЛАГОДАРЯ

post-15467-030018500 1396960363_thumb.jpg

post-15467-057982100 1396960373_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Според мен колега следи из обявите за такъв галант на части 100% ще се появи и там, иначе не мисе вярва някой да му сменя номера...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На части едва ли ще се познае нещо.

Колата заключена ли беше и как се случи?

Ако се сетиш за отличителни знаци, пиши. Може пък някой да ме покани с части.

И моят е уязвим. По принцип има съществен риск за посегателя повече да не може да си изтрие г*за, щото няма да има с какво, ама знам ли... По-добре да не пипа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На части едва ли ще се познае нещо.

Колата заключена ли беше и как се случи?

Ако се сетиш за отличителни знаци, пиши. Може пък някой да ме покани с части.

И моят е уязвим. По принцип има съществен риск за посегателя повече да не може да си изтрие г*за, щото няма да има с какво, ама знам ли... По-добре да не пипа.

Колата беше заключена имаше аларма. Бях за два дни във софия и като се върнах колата я нямаше пред блока. отличителни белези предния капак има черни капки който не могат да се махнат - трябва пребоядисване или фолио - от към левия фар( като застанеш пред колата) - капките са от киселина на акомулатор. Друго не се сещам за момента.

П.П.

И аз мисля че е взета за части.

НЕ ХРАНЯ НАДЕЖДИ ЧЕ ЩЕ СЕ НАМЕРИ ОТ ПОЛИЦИЯТА.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата беше заключена имаше аларма. Бях за два дни във софия и като се върнах колата я нямаше пред блока. отличителни белези предния капак има черни капки който не могат да се махнат - трябва пребоядисване или фолио - от към левия фар( като застанеш пред колата) - капките са от киселина на акомулатор. Друго не се сещам за момента.

П.П.

И аз мисля че е взета за части.

НЕ ХРАНЯ НАДЕЖДИ ЧЕ ЩЕ СЕ НАМЕРИ ОТ ПОЛИЦИЯТА.

Може да е някой, който е знаел че няма да те има 2 дни..., но ще оглеждаме ако има нещо ще свиркаме и така... Дано да се намери човека и... :icon_box:

 

A пък може да било и Mitsubishi хайка... :icon_hmm:

http://m.tribali.info/bg/otkradnaha-dva-avtomobila-vav-vidin/

Редактирано от Aardwolf
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип преглеждам често обявите с Галанти, ако изскочи нещо ще пиша. Дано да се намери колата, а ако се разбере кой е извършителя може да му се организира едно посещение от клуба... :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ако ще хвърлям око. А този Галант, ако го видя някъде на живо ще го позная, защото мислех да го купувма преди време. Имаш чифт очи във Варна. Работата ми е такава, че обикалям доста в града и окололията и ако го засека ще сигнализирам.

 

ПС. Не съм очаквал, че Галантите ще ги крадат за части, то пазара е малък за такива коли. Стискам палци да се намери.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е била интересна заради броните, джантите и може би други неща. Според мен е изчезнала защото някой с галант е търсел части. Нищо чудно да се оборудва с предната броня ... минимум. Следете и за това :icon_box: :icon_shh:

Дай повече информация - година, кутия, някъде скъсано, изгорено, протрито ... нещо, което само ти знаеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е била интересна заради броните, джантите и може би други неща. Според мен е изчезнала защото някой с галант е търсел части. Нищо чудно да се оборудва с предната броня ... минимум. Следете и за това :icon_box: :icon_shh:

Дай повече информация - година, кутия, някъде скъсано, изгорено, протрито ... нещо, което само ти знаеш.

По скоро да ни разпрати по 1 ЛС, че тук всеки може да го прочете, дори и крадеца... :D (туко виж следи темата)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата сигурно е разглобена вече,не чакайте да се намери цяла,каквото остане от купето отива на скраб и край -1 .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ако нови потребители нямат достъп до Извън темата, тази тема да се премести там, защото наистина злонамерени люде може да четат. Доколкото знам от извън темата не излизат резултати в гугъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жалкото е, че в България има хора посягащи просто ей така на имуществото на друг човек било то движимо или недвижимо за собствена облага. В Германия съм виждал паркирани до тротоарите Porsche, BMW и други скъпи кабриолети със свален покрив при все, че е забранено да имаш дори звукова аларма на колата (пречело на реда и спокойствието ако писукало нещо такова).

Редактирано от GalantDream
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Коли се крадат навсякъде и Западна Европа не прави изключение.

Дано колегата си намери колата цяла!

Ще споделя какво се е случило при всички положения КОЛЕГИ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола Нисан беше открадната 2005та, и полицията я откри след 1 месец, изоставена пред блок в кв. света троица, бяха откраднали само колонките ДжиБиЕл така, че надежда има, ако познаваш някакви апаши пробвай и с тях, не вярвам да е за части тези коли не са скъпи и частите им също, има мега евтини коли от Англия. На мои приятел откраднаха Астрата, като същата вечер бяха краднали на един Голф турбината, и като намериха Астрата след 3 седмици в багажника имаше вестници, явно са сложили там турбината от голфа и са офейка ли с нея. Съдействай на полицията и помисли за евентуални места където би могла да е, дворове паркинги закътани квартали с повече бандити там, може просто да е зарязана като моята УСПЕХ !

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола Нисан беше открадната 2005та, и полицията я откри след 1 месец, изоставена пред блок в кв. света троица, бяха откраднали само колонките ДжиБиЕл така, че надежда има, ако познаваш някакви апашаи пробвай и с тях, не вярвам да е за части тези коли не са скъпи и частите им също, има мега евтини коли от Англия. На мои приятел откраднаха Астрата, като същата вечер бяха краднали на един Голф турбината, и като намериха Астрата след 3 седмици в багажника имаше вестници, явно са сложили там турбината от голфа и са офейка ли с нея. Съдействай на полицията и помисли за евентуални места където би могла да е, дворове паркинги закътани квартали с повече бандити там, може просто да е зарязана като моята УСПЕХ !

Насочил съм полицията но сега всичко зависи от тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

може да се смеете, но опитай и с някои опитен ясновидец понякога помагат гледал съм по C&I Nework че сътрудничат на полицията такива хора, нищо не пречи да опиташ

 

Моля, напиши едно грамотно изречение с главни букви, точки, запетаи...

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

може да се смеете, но опитай и с някои опитен ясновидец понякога помагат гледал съм по C&I Nework че сътрудничат на полицията такива хора, нищо не пречи да опиташ

 

Моля, напиши едно грамотно изречение с главни букви, точки, запетаи...

Вече опитах с 2 врачки. още преди два дена

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо. Скоро не бях чувал някой да посяга на галантите ни. Успех, дано имаш късмет с намирането.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо. Скоро не бях чувал някой да посяга на галантите ни. Успех, дано имаш късмет с намирането.

И аз съм си супер спокоен за моя. То не че е атрактивен колкото на колегата, но все пак... Пък и до колкото знам малко трудно ги крадат, заради чипа в ключовете.

Преди на мода бяха колите от семейството на VW крадяха Шкоди и Пасати на поразия. И наистина ги изнасяха. Чувал съм, че ги изнасят с кораби. Колегата дано е имал Каско...

Иначе Успех с намирането.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...