Премини към съдържание

Лудогорец...


Препоръчано мнение

Предполагам има и други, които се интересуват и гледат футбол. Тези момчета от Крейзифорест ме накараха да се гордея с теб и да вярвам, че могат да победят всеки отбор в Европа. Изключително представяне до момента в Лига Европа.

 

Българите приключиха участието в групата без загуба, постигайки 5 победи и един равен, и впечатляваща голова разлика - 11:2. Днешната победа бе осма за Лудогорец в тазгодишната кампания в Европа. По този начин тимът от Разград подобри рекорда на Левски от седем победи.

 

Едва ли някой изобщо си е представял, какъв бой хвърлиха на всички в групата. Заслужават едно ГОЛЯМА БРАВО за труда!

А Домусчиев... човек от когото можем само да се учим!

 

Аз като БЪЛГАРИН съм ГОРД с този отбор и тези момчета!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Предполагам има и други, които се интересуват и гледат футбол. Тези момчета от Крейзифорест ме накараха да се гордея с теб и да вярвам, че могат да победят всеки отбор в Европа. Изключително представяне до момента в Лига Европа.

 

 

 

Едва ли някой изобщо си е представял, какъв бой хвърлиха на всички в групата. Заслужават едно ГОЛЯМА БРАВО за труда!

А Домусчиев... човек от когото можем само да се учим!

 

Аз като БЪЛГАРИН съм ГОРД с този отбор и тези момчета!

Много хора се гордеят,ама ги е срам да си го признаят,но да не разваляме хубавата вечер за БГ футбола.

Браво на отбора ЛУДОГОРЕЦ ,там наистина май се работи по европейски,още веднъж БРАВО

 

П.С.: Ботев Пл също са тръгнали по правилен път, надявам се ЛИТЕКС,ЛУДОГОРЕЦ и БОТЕВ да ни радват така догодина .

П.С 2: Съжалявам за феновете и симпатизантите на другите отбори ама в момента не стават.

и като се казва НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,ВСИЧКО Е БЕРОЕ... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих казал едно голямо браво на момчетата. Много се радвам, за тях показаха супер класа нечувана за Бг стандарта. Малко ми е мъчно, че не е моят отбор и от това най-много ме боли. Не искам да отварям темата за моя отбор, защото ме боли че така се случват нещата там. Заклет фен съм на един от Софийските грандове и ми е мъчно, че от 20г, му се изредиха само мутри президенти, които тотално го докараха до фалит и сега ДЮШ, която винаги е била една от най-силните в страната няма терени за игра. Затова евала на Г-н Домушчиев, който също като мен е привърженик на най-великия български отбор, но за съжаление инвестира парите си другаде. Пътят за развитие е абсолютно правилен, добър отбор, школа, той построи комплекс подобен на този на Ботев в Коматево, който се нарича Гнездо на орли. И така има ли пари нещата си вървят.

Поздрави на Crazy forest и стискаме палци на жребия да не нацелят Юве, че тогава става страшно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се радвам на успехите в Европа на отбора от РЯЗград, защото съм Българин, но си мисля, че и тук ще се потвърди старата народна максима "ВСЯКО ЧУДО ЗА ТРИ ДНИ" !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До тука са... 3-4 години вече :)

 

Не бързай ... 3-4 години са нищо за един отбор!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За никъде не бързам. Аз съм човек живеещ в настоящето. ЦСКА, ЛЕВСКИ или СЛАВИЯ, какво като са на 100 години като са гола вода? Животът е доста кратък, за да чакам някой от нашите отбори да се събуди и да ми донесе радост :), така че се радвам на тези, които го правят. Тази година са ми донесли толкова гордост и радост, колкото другите БГ отбори поне в последните 5 не могат да направят! Да не говоря за срама, когато падаме от отбори като ИРТИШ и разни други, които не са дори професионални футболисти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забележителното е че заплатите на футболистите на Лудогорец са като тези на Левски и Ботев, и малко по-големи от тези на ЦСКА, а резултатите са къде по-добри, което говори за класи по-качествено управление на клуба.

 

Трябва да признаем с тази група за Лига Европа си изкараха голям късмет. Даже иначе имениятия Айдховен - някога носител на КЕШ - сега си е във суперкриза и е на 10-то място в първенството на Холандия.

 

Не такъв късмет имаха с Базел - падна им се уж не толкова именит съперник, но във супер форма и възходящо развитие, който впоследствие успя на 2 пъти!! да победи Челси. Ако беше им се паднал някой друг - пък даже Милан примерно (отстранил с голяма мъка Айдховен и на около 9-то място в Италия в момента) - спокойно можеше да си го бият ...

 

В предстяощия жребий - само да не се паднат Юве и Порто - срещу всички други има шанс.

 

Обаче все си мисля че Лудогорец е временно явление - само да спре Домусиев парите и отиват директно във "В" група.

Разград е малък град - 30 хил. население - т. е. няма как отбора да има активна агитка привърженици. То да не мислите, че футболистите са разквартировани в Разград - съвсем не - спят си в Шумен и пътуват - в Разград няма подходящ хотел.

 

Мисълта ми е че отбори като Левски и ЦСКА, пък и Ботев ще просъществуват далеч след като от фубола са се махнали Батков, Томов и прочее смешници. Докато - откаже ли се Домусчиев - Лудогорец е до там.

 

Иначе отборът играе мн качствен футбол и аз съм му фен в предстоящите евро мачове и му стискам палци ;о).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за заплати: http://www.monitor.bg/article?id=409735

ей така се усвояват евро пари :) ... при наличието на силни отбори ще влизат много повече пари в БГ футбола и ще се надяваме и на вдигане на нивото.

А не само вътрешни платени/оредени мачове да се хвалим кой шампион кой не а като се стигне до европа и бам...изненада и провал :)

Браво на Лудогорец дано доброто начало да даде повод за още много успехи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом се гордеете с българите, стискайте палци за Кобрата, след малко започва мач с него по диема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже имам вътрешна информация, ще ви кажа формулата на успеха. Всъщност, всички я знаем - много средства за спортно-техническа база, професионална и безкомпромисна органицация и управление, и никакви компромиси с подбора на човешкия ресурс - като се започне от футболисти, през треньори пред поддържащи екипи, та до чистачките. Резултатът се вижда.

 

п.п. Докато пишех поста, се сетих как си в края на осемдесетте години си седях в едно барче в София, срещу турското посолство. На съседната маса имаше няколко именити футболисти, няма да споменавам имена. Наливаха се здраво с уиски, а по едно време се засуетиха и почки хукнаха за някакъв мач. Понеже не съм в час с футбола, после в махалата разбрах, че всъщност въпросните господа са играли на мача, а не са го гледали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забележителното е че заплатите на футболистите на Лудогорец са като тези на Левски и Ботев, и малко по-големи от тези на ЦСКА, а резултатите са къде по-добри, което говори за класи по-качествено управление на клуба.

 

Трябва да признаем с тази група за Лига Европа си изкараха голям късмет. Даже иначе имениятия Айдховен - някога носител на КЕШ - сега си е във суперкриза и е на 10-то място в първенството на Холандия.

 

Не такъв късмет имаха с Базел - падна им се уж не толкова именит съперник, но във супер форма и възходящо развитие, който впоследствие успя на 2 пъти!! да победи Челси. Ако беше им се паднал някой друг - пък даже Милан примерно (отстранил с голяма мъка Айдховен и на около 9-то място в Италия в момента) - спокойно можеше да си го бият ...

 

В предстяощия жребий - само да не се паднат Юве и Порто - срещу всички други има шанс.

 

Обаче все си мисля че Лудогорец е временно явление - само да спре Домусиев парите и отиват директно във "В" група.

Разград е малък град - 30 хил. население - т. е. няма как отбора да има активна агитка привърженици. То да не мислите, че футболистите са разквартировани в Разград - съвсем не - спят си в Шумен и пътуват - в Разград няма подходящ хотел.

 

Мисълта ми е че отбори като Левски и ЦСКА, пък и Ботев ще просъществуват далеч след като от фубола са се махнали Батков, Томов и прочее смешници. Докато - откаже ли се Домусчиев - Лудогорец е до там.

 

Иначе отборът играе мн качствен футбол и аз съм му фен в предстоящите евро мачове и му стискам палци ;о).

 

Браво ........ прочете ми мислите! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждаше много уверен и спокоен, като един завършен професионалист. Дано още много ни радва за напред. :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_box.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде Кличко, ти си наред.

Кличко няма да се бие с нашия докато не усети слабост в него.Има си екип който се занимава точно с това той няма да допусне да се откаже или да напусне бокса с загуба от нашия ЛЪВ!

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лацио да му мисли :)...

:) Привари ме.

Не смятам че Лудогорец са обречени в тази среща,ама по добре тия от Лацио така да си мисля и после като ПСВ-то.

Успех им желая

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лацио, тази година не са нищо особено. В средата са в едно от сигурно най-слабите от големите първенства. Губиха от всякакви средняци. Според мен ще се представим над очаквания на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кличко няма да се бие с нашия докато не усети слабост в него.Има си екип който се занимава точно с това той няма да допусне да се откаже или да напусне бокса с загуба от нашия ЛЪВ!

 

Кличко няма избор. В срок от една година трябва да защити титлата IBF, където претендент номер едно е Кобрата. Ако не го направи, то трябва да я даде служебно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...