Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Kъде продават крушки Philips


Препоръчано мнение

Някой има ли представа къде продават крушки Philips от моделите

- Philips X-treme

- Philips Rally

- Philips Silvervision

Провери в магазините на Ауто 1.

А какви са тези крушки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Philips X-treme е можеби най добрата крушка за фарове от гамата на Philips а и въобще е много хвалена по разни сайтове, съответно е и най скъпа. Philips Rally е крушка с доста по голяма мощност от нормалната предназначена за употреба извън пътищата май се предлага само във вариянт H1 и H7. Philips Silvervision е крушка за бели или кристални мигачи която има покритие и когато не свети изглежда като хромирана без да дава оранжев отенък на мигача, иначе си свети в оранжево.

Питах на няколко места, за първите две не бяха чували, поне за Silvervision се надявах някой да ме опъти към някой магазин, неможе да не ги продават. Поне някакъв аналог като качество знаете ли?Почва да ме хваща яд че не си ги купих от Германия като бях там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Philips Крушките найстина са най добрите !!!! Супер доволен съм.

Колега аз лично си купих мойте "Philips rally 1200" от един магазин на Цар Симеон. Намира се на един ъгъл, продават разни авто аксесоари "Тунинг шитс" итн. :) Бяха около 56лв H4 55w.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, отиди в кв.Орландовци в магазина на Светомаркет и си избери каквито искаш.Те са основният дистрибутор на Philips за България.Цените са поносими, аз си купих Silvervision за около 45лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

малко стара темa вдигам, но все пак информацията мисля, че ще е полезна.

и аз търсих преди време Philips крушки и от друг форум разбрах за място където продават изключително само Philips неща :)

магазина се намира на ул. Професор Милко Бичев - тя е продължение на бул. Евлоги Георгиев - като се подмине Малък Градски Театър зад канала (в БГМАПС лесно се вижда защото Милко Бичев е доста къса уличка) та магазина се намира влявата страна на улицата (вдясно се пада новата сграда на Алианц).

казвам го това, защото по-горе чета че хората за Silvervision са давали 45 лева, а брат ми си го взе от въпросния магазин за 32 лева (по спомени). оттам съм взимал и габарити BlueVision, както и H4 BlueVision.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

в магазини ауто+ имат крушки Филипс ама и цената им е Филипс 160лв 1 бр. а системите мисля че бяха около 900-1000 лв :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди две седмици ми изгоря едната крушка и реших че е време да ги сменя с нещо по-така. Бях хвърлил око на PHILIPS Vision Plus. В кварталния магазин за авточасти искаха да ми пробутат едната за 25 лв. Добре че бях погледнал тази тема преди това, та горе долу имах представа за какви цени става въпрос. Затова се разходих до въпросния магазин на ул. "проф. Милко Бичев" и познайте какво....комплекта две крушки Vision Plus струваха 29 лв. Аз си взех PHILIPS Extreme за 54 лв комплекта и останах много доволен. Все едно преди съм карал без фарове. Определено вече ще си купувам само от този магазин, там има и доста други глезотийки за :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Малко и аз да запитам понеже доста време е минало:

Имал ли е някой преки наблюдения върху тези крушки Philips Power2Night GT150, Philips Nightguide и Philips X-treme?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко и аз да запитам понеже доста време е минало:

Имал ли е някой преки наблюдения върху тези крушки Philips Power2Night GT150, Philips Nightguide и Philips X-treme?

 

Аз си купих Philips X-treme от магазина, чийто адрес е даден по-горе.

Светят много добре и има коренна разлика от предишните крушки (Osram), с които си купих Carisma-та и които не знам на колко години са.

С две думи ми светна пред очите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Също така се продават и в "Радиал" под моста "Чавдар". Иначе аз съм с X-treme и мога да кажа, че разликата спрямо стандартна крушка е очеизваждаща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...
Светомаркет :icon_thumbup:

 

Аз също инвестирах там за крушки PHILIPS Х-treme, че затова сега не ме блазни ксенона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна Филипс предлагат в маг.Ауто1 на бул. Сливница,номера не се сещам ,но магазина се намира до лятно кино Тракия.

За съжаление обаче не винаги имат всички артикули на Филипс.

Аз лично съм купувал крушки от този сайт http://drive.bg/groups.php?ModelId=4488

Доставят ги на адрес в рамките на два дни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :good: Жив и здрав да си ,колега!!! Ще ги пробвам :) и ще постна коментар за останалите колеги за впечатленията ми между ксенон система и крушка X-treme.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм с X-treme в момента и впечатлението ми за тях е , че са много добри крушки и светят доста по добре от О-срам /то пък и името им такова/ Билукс с които бях дотогава, но не очаквай да осветяват като ксенон система. Все пак това са стандартни крушки но с доста по добра осветеност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега да сподели цената,на която ги е купил,че на едно място ми сервират 80 лева и нещо не ми се вярва това да е цената.Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди да взема ксенона, бях си купил филипс 40% повече светлина, които светиха в три цвята...Отвътре като гледаш навън виждаш една светлина, пешеходците от страни виждат друга, а тия отсреща трета...Уж на всички да им е добре :) Факт е обаче, че светиха доста по-яко от обикновените със същата мощност :) Имах някъде снимки на двата фара с обикновена и филипс и разликата наистина е осезаема, само че снимките не ги намирам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Влизах вече,няма Extreme Power H7 :( .H4 има,но на мен ми трябва H7 и затова питам.

 

 

Трудно се намират май точно тези. Ето тук има Extreme Power H7 , но цената е близка до тази на ксенона, 74лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...