Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Kъде продават крушки Philips


Препоръчано мнение

И на друго място проверих-това е реалната цена,но мисля че си струва,стига да не са менте.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Наистина пробвайте в магазините на А1, и преди да взимате от там ми се обадете, за да ви ги взема аз с отстъпка :) Но 60 лева за халогенни крушки е неразумна покупка, защото е много по-добре 1** лева за комплект ксенон с гаранция, защото когато крушката изгори ви се сменя с нова(поне при мен), и накрая като се тегли чертата ксенона излиза хем по-хубаво, хем по-евтино. Преди година и половина бях си купил въпросните филипс крушки, които били с 80% по-силни за 60 лева. Изгоря ми една, купих си друга за 30. Станаха 90. Хубаво светеха, докато не сложих ксенон. Сложих го на единия фар, на другия оставих халогенната крушка и тя просто изглеждаше като свещ на фона на ксеноновата.

 

Не го приемайте като реклама, просто си разсъждавам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина пробвайте в магазините на А1, и преди да взимате от там ми се обадете, за да ви ги взема аз с отстъпка :) Но 60 лева за халогенни крушки е неразумна покупка, защото е много по-добре 1** лева за комплект ксенон с гаранция, защото когато крушката изгори ви се сменя с нова(поне при мен), и накрая като се тегли чертата ксенона излиза хем по-хубаво, хем по-евтино. Преди година и половина бях си купил въпросните филипс крушки, които били с 80% по-силни за 60 лева. Изгоря ми една, купих си друга за 30. Станаха 90. Хубаво светеха, докато не сложих ксенон. Сложих го на единия фар, на другия оставих халогенната крушка и тя просто изглеждаше като свещ на фона на ксеноновата.

 

Не го приемайте като реклама, просто си разсъждавам :)

Колега, подкрепям те в това мнение - аз затова съм намислил след като изгорят и тези крушки (които сменям за 2-ри път) да взема ксенон поне на късите.:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв модел бяха крушките, които казваш че горели бързо,Philips Extreme Power ли?И ако не е тайна колко време изкараха,пък и не е лошо да кажеш от коя фирма можеш да ги вземеш и на каква цена,да разберем все пак от къде е по-евтино да купуваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно Extreme - то даже и в самия сайт на Филипс показват, че жизнения им цикъл е много по-малък от другите им продукти като Night Guide.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...