Премини към съдържание

Клубните тениски са готови


Препоръчано мнение

  • Отговори 71
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

"...търсилА..." и вече ги намерих :rolleyes: Докога е крайния срок?

Доколкото знам събота. Най-вероятно Биг Боса ще ги поръча в понеделник. Нямаш много време. Аз предишния път си бял взел една, сега съм поръчал 3. Наистина са много качествени и хубави. Не се колебай дълго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За жените се надяваме да може потник да се поръча...ние ще си осигурим потника, от тях щампата :icon_blush: Босса ще каже може ли или не... :mitsu-smiley:

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

Тениските и потниците са готови. Ще бъдат при Дани (DANI MG).

С другите ще се видим на морската среща. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, знам че много късно се включвам, но дали няма някоя бройчица повече, за да си взема и аз?

 

Благодаря предварително!

 

П.С. Между другото миналата седмица си платих за членство в клуба по банков път!

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре Митко. Ако остане размер ще ти дам тениска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моите ги изпращайте до офиса на Еконт, гр. Горна Оряховица, за Теодор Айнаджиев,0883311918,

за моя сметка естествено ;-) :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моля и моите тениски да ми бъдат изпратени с куриер за моя сметка на адрес с. Панагюрски колонии бл. 10 ап.16 п.к. 4520. Предварително благодаря.

 

п.п. По-нагоре в темата ставаше дума и за шапки и ако има възможност за 1 бр. няма да откажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , няма да ви карам да чакате дълго, след като Биг Босса ми даде тениските снощи в 23:00, днес, вече имаме уговорка с Casper за среща на ул. "Коперник" на паркинга срещу училището и детската градина, там ще раздавам тениските в часовия диапазон 17:30 - 18:30, нека който има възможност и гори от нетърпение, да дойде на мястото, за да си получи тениската да бъде по това време там. Ето и карта на мястото!

За колегите от другите градове, моля да си дадете адресите/данните на ЛС, за да ви ги изпратя по куриер! По ваше желание до товарителница или до адрес!

 

 

 

Даниииииииииииииииии .....фланелкитееееееееееееееееееее ......казвай кога и къде, че ще свърши лятото ;)

В мен освен тениските има и карти за теб! :)

 

Ако има нещо което съм пропуснал може да ми се обадите на този телефон - 0887 93 43 44, за да го уточним!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......ще раздавам тениските в часовия диапазон 17:30 - 18:30, нека който има възможност и гори от нетърпение, да дойде на мястото, за да си получи тениската да бъде по това време там.

 

А ще има ли някакви други варианти за среща, защото аз няма да успея да се вместя в тези часове?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ще има ли някакви други варианти за среща, защото аз няма да успея да се вместя в тези часове?

 

 

Да разбира се може и по-късно пак на това място до 22ч., но само ми звънни, също може и в петък (утре), но пак след чуване по телефона и пак на същото място! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М-м-м тениските са перфектни , малко се надецених в размера май , но поне сега ще имам оправдание пред жената като качвам килограми :essen: :skara::yes3: :haha:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, снощи по Еконт изпратих тениските на колегите Threatmore, Wataru, vitekk, thedivine, TAZ и Петър Атанасчев!

Днес след 9ч. ще ги получите, а който е до товарителница, може да отиде на място и да си ги вземе!

Вчера тениските си взеха: yasho, DANI MG, ivsim, Casper, jolly roger, jamano, ivaylo iliev и ivd! Ако някой иска да си вземе тениската днес, нека ми се обади предварително за да се уговорим за час, мястото на срещата е същото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз получих тениските :mitsu-smiley: :icon_rock: ,много са яки. Супер са :icon_dance: !!!

Благодарности на организаторите :icon_clap: !!!

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, кажи кога ще ти е удобно да ходим до Романса, та и ние с Юли да си вземем тениските. Нека съчетаем приятното с още по-приятното :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги и колежки, искам да ви кажа, че има 3 клубни тениски в мен от черните S-размер!

Ако някой все още не си е взел може да се възползва! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки, искам да ви кажа, че има 3 клубни тениски в мен от черните S-размер!

Ако някой все още не си е взел може да се възползва! :icon_thumbup:

Ако мислиш, че ще ми станат - изпрати ми 2 броя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш, че ще ми станат - изпрати ми 2 броя.

 

Станиславе, мисля, че ти си поне M размер!

S може да стане на Петя! ;)

По-скоро на някоя дама от клуба! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Станиславе, мисля, че ти си поне M размер!

S може да стане на Петя! ;)

По-скоро на някоя дама от клуба! :icon_blush:

 

 

Абе то и аз уж съм М размер, но другия път май ще си поръчам L-ка. Не знам какво става - но май проблема е в мен :icon_blush: !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги, ако имате останали XXL от черните тениски - мога ли да си купя 2? при следваща поръчка , тук ли ще събирате заявките?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...