Премини към съдържание

Клубните тениски са готови


Препоръчано мнение

Колеги дайте да се съберем в неделя ако искате пак пред ММ (Министерството на Мицубиши) и да раздадем тениските както предния път, сетне ще седнем пак в накое заведение както го решихме предния път спонтанно и без резервации и хиляди уговорки!

 

Ще помоля ако сте съгласни админа да постави в календара събитието, което да е от 15:30ч., като до към 16:30 ще сме покрай колите и после ще поседнем някъде! (дано да е хубаво времето) :D

аз няма да мога да дойда на срещата, че в последния момент ми възникнаха задачи. Сори, другия път ще гледам да дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Шапки могат да се купят от магазина......е , вярно че няма да са клубни, но като за начало стават...... :D Ето това е моята шапка........... :D

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632730342561562500.jpg

 

Наистина стават. :)

Кой магазин??

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Така, при мен има още няколко тениски, които са поръчани по погрешка...........ето и размерите им......

Черни: 2 бр. XL и 1 бр. 3XL........

Бели:1 бр. S и 1 б. 3XL...........

Който иска ,да каже....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, про мен има още няколко тениски, които са поръчани по погрешка...........ето и размерите им......

Черни: 2 бр. XL и 1 бр. 3XL........

Бели:1 бр. S и 1 б. 3XL...........

Който иска ,да каже....... :D

Едната S вероятно е моя, но все не намирам време да мина си я взема. :icon_doh: Обещавам до 2-3 дена да поправя грешката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Не - твоята е отделена.

Това са бройки, които остават от грешката на фирмата и ги платихме ние.

При мен има бяла М, който иска нека да ги вземе. Tака или иначе ще се реализират. Няма да останат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не - твоята е отделена.

Това са бройки, които остават от грешката на фирмата и ги платихме ние.

При мен има бяла М, който иска нека да ги вземе. Tака или иначе ще се реализират. Няма да останат :)

 

...Вече е "заплюта" бялата М.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Мисля. че е вече време да поръчаме отново тениски за клуба!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре, няма проблеми, но всеки трябва да казава точна бройка, кой размер иска и кой цвят (бяла или черна).

Трябва да направим и среща за предварително плащане на капаро на тениските. :)

Минималната бройка е 50 тениски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и мен с 1 черна. А размерите отговарят ли на действителните или китайският XXXL отговаря на стандартния М? :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

За някоя единична бройка би трябвало да не ми откажат...незнам...трябва да питам.

Принципно от фирмата, която поръчваме търсят печалбата си от повече бройки, защото с гръцки плат и щампата беше под 10 лева си спомням, а качеството е на супер ниво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а качеството е на супер ниво.

Наистина е така :icon_thumbup:

Светльо даи да пуснеме един ден за среща и които иска да си каже желанията и да остави капаро...или направо да се пусне една тема и всеки да напише колко и какъв размер и цвят желае :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е така :icon_thumbup:

Светльо даи да пуснеме един ден за среща и които иска да си каже желанията и да остави капаро...или направо да се пусне една тема и всеки да напише колко и какъв размер и цвят желае :mitsu-smiley:

 

 

Време е за таблица.......... :spamer:

Може пък и за шапки да има желаещи :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Искам да попитам какви пари струва тази тениска и как изглежда ( черна и бяла ) ?

Ако може някой да ми покаже ще съм благодарен :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

нужно е да съм член на клуба,за да искам тениска нали?
:mitsu-smiley: Не позна :rolleyes: . Ако ти харесват можеш да си закупиш колкото тениски искаш без да си член на клуба. Или по-скоро колкото си платиш :icon_thumbup: .
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехе,супер :icon_dance: Колко струва една бр.,че неможах да намеря във форума?
:mitsu-smiley: Ами най-вероятно не си търсил както трябва :icon_dance: . Огледай темите около тази и ще намериш една друга със снимки, цени и поръчаните до момента количества. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...