Премини към съдържание

Клубните тениски са готови


Препоръчано мнение

  • Admin

Клубните тениски са готови. Всеки, който е поръчал, моля да се свърже с мен.

Утре ще изпратя с колети на колегите от другите градове, след потвърждаване на адреса им.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Не е ли по добре в неделя примерно да се направи една среща и там да ги раздаваме........ :drinks: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Казвайте тогава една среща в събота или неделя - час и място за раздаването им.

Съжалявам, че някои колеги чакаха толкова много, но ще трябва да изчакат още малко. Нямам свободно време за раздаването им.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, при мен са тениските от последната поръчка, те са както следват......

DANI-MG -3бр. черни

TATKO -1 бр. бяла и 1 бр. черна

Todor - 1бр. черна

Tmintov - 3 бр. бели и 2 бр. черни

Milki64 -4 бр. ерни и 1 бр. бяла

Pilcho -3 бр. черни и 1 бр. бяла

Dancho - 1 бр. черна

Jamano - 1 бр. черна

Silveria - 2 бр. черни и 1 бр. бяла

Fili - 1 бр. черна

VLAD -2 бр. черни

 

Моля предложете как да си ги вземете от мен, ако искате една срещичка в неделя да си направим някаде и тогава да ви ги раздавам, иначе другия вариант е всеки да се обади когато иска за да ви ги дам.......... :D

Моля тези които не са платили, да бъдат коректни.......... :icon_blush: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми че най-добре една срещичка да си чукнем и без това го дават прекрасно време. Какво ще кажете за пред 5-ти блок в студентски град отново?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, при мен са тениските от последната поръчка, те са както следват......

 

Tmintov - 3 бр. бели и 2 бр. черни

 

Вероятно е станала някаква грешка... имам платени 6 тениски: черни 2 бр. S и бели по една от S, M, L и XXL. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно е станала някаква грешка... имам платени ш тениски: черни 2 бр. С и бели по една от С, М, Л и XXЛ. :icon_blush:

може и грешка да е станала, тъй като производителя малко се е поолял , :mad: много грешки е допуснала този път и за това довечера пак ще проверя и ще пиша...... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си получих моите тениски, тази вечер! :D Много съм горд с 5-те тениски които с лично за мен!!! :first:

 

Това разбира се ме мотивира да искам среща този уикенд и да се изфукам и ми се ще да видя феновете, че не съм ви виждал от рождения ден и ако е студено ще си облека и петте тениски, но ще съм по тениска! :D

 

Като предложение за заведение - честно да ви кажа ходи ми се в HAPPY (по възможност в Пловдив, за да поразходим жребците :D , като компромисен вариант приемам и HAPPY в ж.к. "Младост" 3 ) не знам защо! :D Иначе където и да кажете отиваме и сме с вас! :icon_thumbup:

 

Като час предлагам да е между 15:00 и 16:00ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за мен е по удобно като час да е към 15:00-16:00ч. :D в неделя, иначе ми все едно каде ще се съберем........ :D

 

Вероятно е станала някаква грешка... имам платени 6 тениски: черни 2 бр. S и бели по една от S, M, L и XXL. :icon_blush:

Май грешката е станала при разпределянето, при мен имаш 3 бели: 2XL -1бр. ,L -1 бр. ,M - 1 бр...............черни S- 2 бр. Ще чакам Big Boss да се включи и да каже........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Голяма каша са забъркали от фирмата за тениските, но с повече инициативност и разбиране от шефа им ще оправим нещата. С две думи не се притеснявайте. Почти всички проблеми са оправени B)

До няколко дена и всички колеги от другите градове ще си ги получат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тениските на всички хора от другите градове днес са пратени.

Моля при получаването им да ми се обадят по телефона или по-добре на ЛС, че всичко е наред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте да се съберем в неделя ако искате пак пред ММ (Министерството на Мицубиши) и да раздадем тениските както предния път, сетне ще седнем пак в накое заведение както го решихме предния път спонтанно и без резервации и хиляди уговорки!

 

Ще помоля ако сте съгласни админа да постави в календара събитието, което да е от 15:30ч., като до към 16:30 ще сме покрай колите и после ще поседнем някъде! (дано да е хубаво времето) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво е ММ? И къде е?

 

ММ - кодирано наименование на Министерството на Земеделието (ние си го наричаме министерството на Мицубиши), намиращо се на бул. Христо Ботев! :icon_angel: Има паркинг от едната му страна влиза се от към булеварда и в неделя винаги е празнен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани междудругото това е платен паркинг (може би не важи за уикенда), но преди няколко седмици спрях там и си ми взеха пари за паркинг. Трябва да се поинтересуваме дали не важи за Неделя, че ако седнем на някой по далечно кръчме, да няма масова Mitsu глоба :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

днес минах оттам и имаше сложена една табела напречно на пътя, която ни (умоляваше нас шофьорите) да не преминаваме покрай паркинга и да използваме съседните улици, за което се извиниха за неудобството!Пресъздавам смисъла, а не цитирам! :D Предполагам, че в неделя няма да има ограничения и коли там. Поне така беше последните 3-4 пъти!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тениските на всички хора от другите градове днес са пратени.

Моля при получаването им да ми се обадят по телефона или по-добре на ЛС, че всичко е наред.

 

Получени са, СУПЕР СА :icon_thumbup:

Вечерта като ги пробвах в нас жената ме гледаше

с ЕЙ ТАКИВА завистливи очи, а мен започна да ме

гризе червея "защо не поръчах направо четири как

то мислех". /Вече съм заявил пред Биг Боса още, дано ме

огрее/.

Тениските са страхотни, надхвърлиха очакванията ми. Мислех,

че ще бъде нещо шарено с големи щампи /моля да ме извините

за подозренията :icon_blush: /, а те са толкова "балансирани" и

елегантни, че спокойно могат да се носят "за официални".

Обаче си мисля :icon_hmm: за мойта поолисяла глава дали

няма да направите и шапки. Все пак тениските се носят при

подходящо време, а днес в дъжда при нас ми хрумна .....

Примерно черни бейзболни шапки от хубава материя и трайни

бои, с клубните и фирмени аксесоари, които могат да се носят

по-дълго време през годината и се "набиват на очи" :D

Поздрави!! :drinks:

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шапки могат да се купят от магазина......е , вярно че няма да са клубни, но като за начало стават...... :D Ето това е моята шапка........... :D

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632730342561562500.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...