Премини към съдържание

Имам си момиченце


Препоръчано мнение

Колеги, да се похваля и аз.

На 13.06 ни се роди страшна сладурана - 3,400 кг. 48 см.

Чак сега се освестих (пропуснах и рождения си ден от запои).

Утре си прибирам момичетата и страшно се вълнувам.

post-1462-078584500 1303075018_thumb.jpg

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен Тоше, много да ви радва дъщеричката и да ви е жива и здрава :yes3: :drinks:

За датата предполагам си имал в предвид 13 април :) Сега нали знаеш, кошче, дрънкалки.. всичко да е :mitsu-smiley: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Тоше! Прекрасен подарък си получил! Какво друго да ви пожелая освен да сте живи и здрави всички и много

радостни моменти с малката принцеса :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Честита рожба колега, да са ти живи и здрави момичетата, много здраве и щастие на цялото семейство.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, да ти е жива и здрава момата и много да те радва, още една принцеска във форума че са кът момиченцата напоследък :)

Някой админ да коригира датата на колегата че от много радост е сбъркал месеца, както се сетя и аз как бях преди 40-на дена с моята момичка :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Тоше ..:icon_clap: Живи и здрави да сте всички и само хубави мигове ви желая ..:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти са живи здрави и късметлийки момата и невестата покрай теб. А теб ако не те държи спиртната пара от юни миналата година, сигурно си сбъркал датата... Айде пак наздраве:drinks:

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше Честито! :) Много се радвам за вас! Да е жива и здрава малката хубавица и поздрави специално Ани! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, честито - няма такава радост :). Човек едва, след като преживее нещо такова, разбира за какво е живял досега! А хубавите моменти тепърва ще се множат - вярвай ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора! Бях се заканил да те критикувам, че те е хванала липсата напоследък, ама то си имало логично обяснение :-)

Тоше, да ти е жива и здрава принцесата, много да те радва, а вие да се грижите за нея, да я дарите с много топлина и любов! Поздрави на Ани от нас, чакаме повече снимки и да ни кажеш поне как се казва :-)

Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е жива и здрава принцесата!!!

Да ти е жива и здрава булката - че те е зарадвала така!!!

И да си жив и здрав и ти - за да се грижиш за тях!!!

Наздраве....:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, БЛАГОДАРЯ Ви много!

Наистина и датата съм объркал, :icon_doh: абе изобщо мъглата ми е пълна. На 13-ти април е родена.

Девойките са ми живи и здрави.

Малката сладурана я кръстихме Виктория - та винаги да е победител. А тати ще я прави :mitsu-smiley: фен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малката сладурана я кръстихме Виктория - та винаги да е победител. А тати ще я прави :mitsu-smiley: фен.

 

Тоше в такъв случай, Честит Имен Ден на адашката :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,честито и от мен!

 

И аз като Пламен ще ти кажа,добре дошъл,но в кюпа на женските татковци! :icon_angel: :icon_clap:

 

Айде да Ви е жива и здрава Викито,а вие с Ани да я отгледате и възпитате както трябва! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, виждам темата със закъснение.

Да ви е жива и здрава и много да ви радва!!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...