Премини към съдържание

Роди ми се син


GATO 084

Препоръчано мнение

Момчета имам син! Тази сутрин на бял свят се пръкна малко Мицу фенче - тежи 4100гр., 53 см., голям Българин. Вече повярвах, че няма нищо по хубаво на този свят.:icon_dance::icon_thumbup::mitsu-smiley:

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма, батенце, няма..... В такъв момент летиш!

Да ти е жив и здрав! Голям Българин да стане! Много да те радва! И теб, и майка си!

Сега сипи една студена ракийка, тури мезе, пък уважи дядовци и баби... И хем - да не го глезят много, нали мъж ще става!

Наздраве, да сте живи и здрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито колега :) Жив и здрав ти големия българин, много да ви радва. И както каза Роско сипи по една ракийца и уважи баби, дядовци, приятели!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита радост и да сте живи, здрави и щастливи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-хубавия момент в живота на един човек е това! Много щастие да са живи здрави и щастливи любимите ти! А на теб - тепърва ще видиш голямото щастие! :) Честито.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Игнате,браво,бе!Повече такива позитивни теми да чета тук.Хайде честито и от мен!Да расте в безгрижно детство,само усмивки да ви дарява,а на теб да ти е здрав гърбът за да се грижиш за него както подобава.Поздрави и на героичната мама,дето го е направила толкоз голям българин! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря Ви за хубавите думи. Пожелавам го на всеки го това щастие:icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гато, честито!

Много да Ви радва. Много здраве на всички и голям :mitsu-smiley: фен да стане. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

АШКОЛСУН , бе тате !!!!!! :icon_thumbup:

Голям майстор си :good:

Да ти е жив и здрав :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, пожлавам Ви много здраве, щастие и много вълнуващи моменти за напред. И му е време да мислиш за столче за :mitsu-smiley:! Нали ще го правим фен на :mitsu-smiley:

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Честито! Да ти е жив и здрав наследника! Повече търпение и по-малко безсънни нощи. Скоро ще разбереш каква гордост е да си Мъжки татко. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Да ти е жив и здрав и много да ви радва! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито оше веднъж и от мен ... Да ти е жив и здрав ..:icon_thumbup:

 

Време е вече да помислиш за нещо по голямо (Галант например :P) та да има къде да го возиш тоз голям Българин..

Пък и Еклипса като му забравиш капачката за маслото отворена когато бързаш за родилното, изхвърля маслото ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ви е живо и здраво момчето, голямо да порастне, да ви радва и да се гордеете с него! Поздравления за майката, героиня е да роди такова голямо момче!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито,да ти е жив и здрав и само да те радва. :icon_thumbup: Няма по-хубаво нещо от това.И бързо възстановяване на мама

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...