Премини към съдържание

Радвам се да ви видя! или най-после Галант!


dreemer

Препоръчано мнение

И така ,след 10 годишна нестихваща любов,взехме се!!!Мога да кажа че просто съм очарован-и като возия,и като страст и като усещане най-вече!!!

От Ямбол до Пловдив ми трепереха краката от кеф че карам Галант простичко!!!!!

Невероятно е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Специални благодарностти на колегата Слави от Ямбол(Mitsubishi)за чудесния екземпляр,който имах честта да закупя от него,за съдействието му при издаването на необходимите документи и за всичко!!!!

Благодаря,Слави!!!!!

 

Специални благодарностти и на колегата mario64 за чудесното първоначално обслужване и за времето което ми отдели!!!!

Благодаря !!!!!!

 

Ето го и красавеца, 2.0 ТД :)

http://www.picvalley.net/u/2257/46678842112870654491298108975x77CsNN9dZu2CcxBBITx.JPG

http://www.picvalley.net/u/2832/56641975112239851701298108983g7U9maU1t75iLHSFcY5n.JPG

http://www.picvalley.net/u/2539/14835935381590595401298108990Pn5iJCB2MTc4PENWnX2k.JPG

Редактирано от dreemer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ах как си мечтаех точно за този красавец :icon_blush: .... Честито колега! Да си го караш с кеф и много безаварийни километри ти пожелавам!!! Според мен няма да имаш никакви проблеми.... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и много безаварийни километри и да я покажеш на някоя сбирка :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, как пушиии.............. :D Шегувам се ,честито колега........... :drinks:

Ама и как върви, направо не е истина ..:D Като я понастъпих и имах чувството, че е с няколко коня повече от моите 136 (умрели газови) коне ..:lol:

 

Драго, честито още веднъж :icon_thumbup: със здраве да си го юркаш, автомобила е в уникално сътояние ..Направо си е като 6-ица от тотото ..:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. Наистина си имаш голям красавец :icon_rock:, благородно ти завиждам. Много безаварийни километри и само газ. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честитоооооо!!! :icon_thumbup: Още една печка на пътя :) Няма да съжаляваш - аз съм много доволен от моето Галантче. Хиляди безаварийни!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.....!!!!

 

Засега Галант-а оправдава моите очаквания-просто кола която харесвам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.....!!!!

 

Засега Галант-а оправдава моите очаквания-просто кола която харесвам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ооо, чакай.....има време да хванеш грипа "ала Галантус"......тогава няма лекуване ........ :icon_thumbup: вече 6 години имам Галанта Еа серията ( защото съм имал Е15А, Е33А, Е54А и сега ЕА2А :D ) и до ден днешен се кефя на Галанта ,въпреки че имам много по нова и голяма кола ,пак :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, градски! Със здраве да и се радваш и да я караш! Може да си разменим по кръгче някой път, на ТД такова не съм се качвал :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, градски! Със здраве да и се радваш и да я караш! Може да си разменим по кръгче някой път, на ТД такова не съм се качвал :)

може,може:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...