Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Поръчка за нови клубни тениски


Препоръчано мнение

  • Admin

Започваме поръчка на нови клубни тениски.

Цената ще бъде около 15-20 лева. Ще разбера окончателно цената, докато договорим цената за печата с Меги.

Тениските ще бъдат от тези, които поръчахме от фирмата преди 5 години, защото се видя на Рождения ден на клуба, че са изключително качествени.

Размера отговаря на действителните размери.

Цветовете са черна, червена и бяла.

Моля пишете в тема кой какви размери иска.

Мнения от рода на :

"искам червена" или" може ли да си сложа сам лого" и т.н., изобщо няма да се взимат под внимание.

До 2 седмици трябва да сме приключили с поръчката. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Започваме поръчка на нови клубни тениски.

Цената ще бъде около 15-20 лева. Ще разбера окончателно цената, докато договорим цената за печата с Меги.

Тениските ще бъдат от тези, които поръчахме от фирмата преди 5 години, защото се видя на Рождения ден на клуба, че са изключително качествени.

Размера отговаря на действителните размери.

Цветовете са черна, червена и бяла.

Моля пишете в тема кой какви размери иска.

Мнения от рода на :

"искам червена" или" може ли да си сложа сам лого" и т.н., изобщо няма да се взимат под внимание.

До 2 седмици трябва да сме приключили с поръчката. :)

 

Аз ще искам черна - XL

Как трябва да стане плащането?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

До 2 седмици трябва да сме приключили с поръчката. :)

Дай да не пришпорваме нещата, че за 2 седмици, едва ли ще се поръчат повече от 10-20 бр..:)

Говорил съм с човека от Пловдив (Андрей), пратил съм ти координати на ЛС (имаш поща :P) само трябва да се свържеш с него и да му пратиш примерни лога, които ще се щамповат за да ти каже окончателна цена..

На него продукцията му е 15-20 лв. за единична бройка фанелка, а над 3 бр. вече прави отстъпки..

Предполагам за повече бройки, цената ще е още надолу, за това нека се свържем и с него и да видим какво ще предложи и тогава да правим поръчки..

Освен това, човека не поставя срокове за поръчка, така че може да се изчака по дълго време, но да си поръчат повече хора ..:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво,аз също искам да поръчам две черни тениски XXXL и още една черна S- размер(за малкия тигър),но дайте нещо по-конкретно:цени,сметка и срок на доставката! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен черна и червена - XXL!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една черна и една бяла.

За размерите, не съм съвсем сигурна. Или S или М. Ако някой има от тях моля да каже колко са големи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Дай да не пришпорваме нещата, че за 2 седмици, едва ли ще се поръчат повече от 10-20 бр..:)

 

Да. Прав си. :icon_thumbup:

Съдейки за събиране на пари за секция "Гараж" мисля да удължим срока до Коледа.

От 1000 човека клуб са събрани 40 лева!

 

П.П.

Моля, не ми пълнете личната поща за тениски от 5 лева, или такива от ширпотреба. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен от 3-те цвята по една бройка XXXL , ако договорите по-ниска цена може да взема и по 2 броя от цвят.

За жената 1 брой бяла XL. Ако може да кажете дали ще има и за децата размери.....?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 1бр.червена XXL и за жената 1бр. червена S

 

Чакам инфо за плащане и доставка.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

За мен от 3-те цвята по една бройка XXXL , ако договорите по-ниска цена може да взема и по 2 броя от цвят.

За жената 1 брой бяла XL. Ако може да кажете дали ще има и за децата размери.....?

 

Христо, 3ХL е прекалено голяма.

Тези дни ще пусна размера на тениските на ширина, височина и разстояние от ръкав до ръкав.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за мен една червена и една черна XXXL размер. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Христо, 3ХL е прекалено голяма.

Тези дни ще пусна размера на тениските на ширина, височина и разстояние от ръкав до ръкав.

Ако са си стандартни, размерите би трябвало да са ето такива ..

http://img23.imageshack.us/img23/290/2flanelka.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали ще има снимки да покаже на бялата тениска. От снимките от последната среща виждам само черна и червена... ще ми се да вия и бяла за да си избера :) ...

И още ще има ли дамски размери? :)

ако се гледа http://img23.imageshack.us/img23/290/2flanelka.jpg най-малкия размер S e a:48/b:66

На жената размерите са нещо от рода на 30/40.

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен по 1 бр. бяла и черна L. А те какви ще са: Fruit of the.. или от българските, защото имат малка разлика в размера?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

И още ще има ли дамски размери? :)

ако се гледа http://img23.imagesh...0/2flanelka.jpg най-малкия размер S e a:48/b:66

На жената размерите са нещо от рода на 30/40.

Зарко, това което гледаш са примерни размери за мъжки тениски..

Дамските са с други размери ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...