Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Поръчка за нови клубни тениски


Препоръчано мнение

  • Admin

Христо, аз искам за мен такава, но може ли да е тъмно синя и за Теди бяла. :icon_thumbup:

Парите ти ги пращам веднага, както и в каквато сметка ти е удобно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

:hysterical: Що бе, ризката добре се вижда...

 

Тошко, вие какво се мотате още с тия тениски? Взимахте се с Вики в ръце и действайте. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,ще има ли детски размер от тенеските ? За сега бих искал един брой XL ,ако е готин дизайна може и две.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля дизайна да съдържа ето това...

Вие кажете дали ви се струва добре ?

 

http://img441.imageshack.us/img441/2765/evolutionx.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля дизайна да съдържа ето това...

Вие кажете дали ви се струва добре ?

 

http://img441.imageshack.us/img441/2765/evolutionx.jpg

 

 

 

Идеята е супер, но по мое лично мнение надписа е много зле :D Ако го смъкнете под колата и да заема същата ширина и с по-разчупен шрифт ще е трепач!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май нищо няма да стане с тези тенески ,вижте аз какви си накупих -хем са с бродерия хем и по евтини?http://upload-pictures.info/image-AD0D_4CAED607.jpg

http://upload-pictures.info/thumb-AD0D_4CAED607.jpg

Но ще се надявам и до последно да се сдобия и с клубни тенески.Поздрави на всички!!!

Колега от къде все пак взе тази по хубава и евтина тениска и каква и е цената...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е супер, но по мое лично мнение надписа е много зле :D Ако го смъкнете под колата и да заема същата ширина и с по-разчупен шрифт ще е трепач!

Надписа няма да го има гаранция, а и по изображението може още малко да се поработи. Просто го постнах , така както го получих без да го изрежа... Под колата ще има само адреса на форума...www.mitsubishibg.com или Фен Клуб Мицубиши БГ . Мисля и на десния ръкав да има надпис с :mitsu-smiley: :icon_hmm: В общи линии такава е концепцията към момента...Просто празниците малко бавят нещата...

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега от къде все пак взе тази по хубава и евтина тениска и каква и е цената...

Взех я от Илиенци на цена на едро 6 лв.Тениската е хубава ,памучна е с бродерия и до сега не е мръднала след толкова пране.Но не е клубна тениска ,като гледам дизайна ,който колегата е избрал ,наште ще са по хубави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се заговори за тениски, тук може да видите и първото предложение: Снимка

Добре изглежда, ако можеш пусни я и на черен фон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали няма да е по-добре, ако размера на надписа се намали с една идея? :icon_hmm:

В смисъл, да се побира в контура на колата от долната страна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук може да погледнете снимката в реален размер, както и пример как би изглеждала щампата на тениска. Цената на такава тениска излиза около 17лв. Тъй като хората предлагат, различни модели, цветове и размери.. може сами да погледнете.

Ето сайта който ползвам аз: сайта.

Моята тениска с катерицата е правена тук, някой от вас са я виждали :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вико, с така разположената картинка искате да откажете дамите от клуба . Познай колко криво ше изглежда колата :wacko: :rofl:

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вико, с така разположената картинка искате да откажете дамите от клуба . Познай колко криво ше изглежда колата :wacko: :rofl:

 

Аз просто дадох примерна снимка с една щампа, както споменах има различни модели тениски и фланелки, което включва и женски модели. Но преди да се види някакъв интерес, няма да седна да пиша на хората и да изготвям готови модели. Както се вижда нагоре в темата, всеки мрънка, но никой не помага. Ако отново темата тръгне в тази посока, давам линк от който да може да се свали щампата, която направих и който иска да си прави каквито тениски иска :) Така всички ще са доволни :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да не остана неразбран, показаните неща до момента са примерни. Целта им е да се види има ли интерес към тази щампа, защото за 5 тениски не си заслужава да се обаждам на хората и да се пазаря за отстъпки. При показване на заинтересованост, ще се изберат няколко модела, които включват голям набор от размери на тениските. Готовите модели ще бъдат поставени в темата + схема с размерите по която да се ориентират хората, които искат да си поръчат ;)

Очаквам отзиви и сериозно отношение :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...с така разположената картинка искате да откажете дамите от клуба . Познай колко криво ше изглежда колата :wacko: :rofl:

 

Светле, демокрация е. Който иска картинката отпред, който иска, отзад - на гърба де. :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тениската определено е интересна и доста младежка с тези бели кантове на ръкавите и около врата. Питал ли си дали няма да се развали щампата след 5-6 изпирания?Ако е бродерия няма да го има този проблем.

Редактирано от stevensgr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тениската определено е интересна и доста младежка с тези бели кантове на ръкавите и около врата. Питал ли си дали няма да се развали щампата след 5-6 изпирания?Ако е бродерия няма да го има този проблем.

Щампата се принтира върху тениската, аз си направих една тениска при тях, колегите които идват на националните срещи са я виждали и могат да споделят мнение за печата. До момента тениската претърпя 5-10 изпирания и няма видими поражения :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да не остана неразбран, показаните неща до момента са примерни. Целта им е да се види има ли интерес към тази щампа, защото за 5 тениски не си заслужава да се обаждам на хората и да се пазаря за отстъпки. При показване на заинтересованост, ще се изберат няколко модела, които включват голям набор от размери на тениските. Готовите модели ще бъдат поставени в темата + схема с размерите по която да се ориентират хората, които искат да си поръчат ;)

Очаквам отзиви и сериозно отношение :mitsu-smiley:

 

Здравей!

 

При условие, че има цветово разнообразие, бих искал да поръчам 2 /1 бяла и 1 черна / - размер XL и една червена - размер L.

 

Приятен ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...