Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Клуб 'Ударени Мицута'


Препоръчано мнение

  • Отговори 199
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

В началото на шофьорския ми стаж, което не беше много отдавна, се сблъсках с подлостта на софийските контейнери за боклук - припълзяват изотзад нощно време и дебнат кога някое нищо неподозиращо лансерче ще потегли сутрин, още съненичко. Тогава изскачат, гепват се за задната броня и пътуват аванта! Аз обаче моя нежелан пътник го забелязах още на първата пресечка и го свалих веднага! Бронята се отърва с лек уплах - еииии много здрави тия :mitsu-smiley: ще знаете! Вратите на гаражите пък крият неподозирани опасности, дори и за по-напреднали шофьори!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В началото на шофьорския ми стаж, което не беше много отдавна, се сблъсках с подлостта на софийските контейнери за боклук - припълзяват изотзад нощно време и дебнат кога някое нищо неподозиращо лансерче ще потегли сутрин, още съненичко. Тогава изскачат, гепват се за задната броня и пътуват аванта! Аз обаче моя нежелан пътник го забелязах още на първата пресечка и го свалих веднага! Бронята се отърва с лек уплах - еииии много здрави тия :mitsu-smiley: ще знаете! Вратите на гаражите пък крият неподозирани опасности, дори и за по-напреднали шофьори!

:D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

За съжаление и аз влезнах в този клуб от вчера :icon_censored: , слава богу с малко се разминах.

 

Пътуваме вчера вечерта с жена ми да приберем сестра и от работа към Младост, аз си карам спокойно с 40-50км/ч по Андрей Ляпчев и съм в лява лента (тъкмо бях завил откъм Климент Охридски), пред мен в дясна на 10-тина метра друга кола. Отзад от дясната лента изкача с бясна скорост някакво БМВ :icon_censored: :icon_censored: и тръгва да се мушка между нас, караше като обезумял, имаше сигурно място за 2 коли, но той все пак ме забърса от дясно едно хубаво и си продължи по пътя, като продължаваше да лети между лентите и мантинелата.

Аз в първия момент изобщо не разбрах какво стана, продължих да карам, уверих се, че жена ми до мен е добре, казах и да ми върне огледалото на мястото и понеже видях, че приближавашия светофар свети червено, дадох малко газ да настигна джигита, поне номера да му видя. Е нямах никакъв шанс с моето Колт-че, но поне опитах. Жена ми звънна на КАТ, аз стигнах до бензиностанцията на Шел, спрях и обясних какво се случи, те казаха, че няма да идват, щом няма ранени, дадоха ми номер на произшествие и ме пратиха аз да ходя до КАТ в следващите дни при дежурен по ПТП.

 

Отидох тази сутрин там в 7.15, те почваха от 8.30 и успях да се запиша 6-ти поред. Такива като мен имало много, някой хора от четвъртък не бяха успяли да минат и тази сутрин се бяха заредили от 6.30. Минава по 1 кола за около 30мин, аз успях да мина към 11.30, написаха ми протокол, айде после при застрахователя, там също всичко мина добре и сега остава да си чакам парите и да си оправя щетите. Последиците от срещата ми с БМВ-то са: огънати врата, калник, броня и счупени 2 броя мигачи- малък и голям.

 

Ами като се замисля, добре че сме живи и здрави :icon_angel:

 

Пък тенекиите и мигачите ще ги оправим.

 

Пазете се колеги много от срещи с бясно каращи лъскави БМВ-та, от нищото изникват и нямаш никакъв шанс да реагираш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато човек кара непрекъснато, все някога се случват подобни неприятности. Важното е че вие сте добре.

А за това, че този дори не е спрял, просто нямам думи :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама такива удари в това хлъзгаво време са супер-опасни! Имали сте голям късмет, че сте се разминали без нищо счупено по вас!! Това удар във вратата не е шега работа изобщо. Ужас, как може да не спре да погледне поне дали сте добре :mad: ? Да сте живи и здрави и по-малко такива преживявания да имате :icon_n_clover:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

За такива трябва съд без право на обжалване. Срок от 3 години нагоре... :argue: :mad:

Иване, нали нищо ви няма - това е най-важното! :icon_n_clover:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега доиде и моя ред да се оплача :rolleyes: не сам лош шофьр от 8 години имам книжка първите 6 г. минаха безавариино но последните 2 години си го наваксах, първо блъснах една ограда с моя колт калниче, боичка, дребна работа, след това блъснах с моя колт едно куче доста едро изскочи на един неосветен участак от пътя блъснах го без спирачен път с около 50 километра,щети- 2 калника броня и решетка след това със служебната микра ударих едно мондео, спря рязко беше мокро абса му помогна аз неможах да спра и го нацелих :icon_drive: , щети - преден капак 2 фара калник радиатор, следващия инцидент пак със служебната кола на магистралата отново голямо куче успях да намаля до 80 добре че отзад 2 огромни тира не ме размзаха :icon_clap: щети-калник, фар, броня, решетка. За капак на следващия ден както си карах мотор :biker: един :icon_censored: не спря на стоп, карах с около 60 блъсна ме странично след което се търкалях около 40 метра за нещастие бях по къси дрехи че беше адска жега,щети-кожата на лявата,дясната ръка и двата ми крака изкълчен глезен и други травми за мотора ми няма да говорим :icon_n_evil2:

А сега ако не ви е срам оплаквайте се :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брей, sando, вЕрно ни е срам!

Я да дадеш един курбан на :mitsu-smiley: клуб, за да се прекъсне тази серия!

Шегичка, иначе ти желая много безаварийни оттук нататък!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме застигна лошия късмет, но за мое щастие щетите са доста леки (само охлуздания на предната и задната броня и на лявата врата)

Това всичкото в период от 5 дни и 2-те не са по моя вина.

Дали е лош късмет или в резултат от преумора незнам!

Да чукна на дърво това са дребни кахъри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мале, Сандооооо! Ходи, бе, човек, на църква, куршум си лей, да ти баят, нещо! То бива бива каръщина! От друга страна - добре, че на теб ти няма нищо! (изключвам изпълнението с мотора, и аз съм падал, затова не ща да карам вече) Виж там, курбан ли, какво ли, че се утепаш, бе ей!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е направено курабани църкви и тн. :icon_thumbup: като се згрее времето пак сам на мотор :biker: (то се е видяло че акъла няма да ми доиде) а дотгава ще си карам :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Вчера ми удариха Рънърчето.Пътувам си аз по ул.Сребърна посока бул.Черни връх и една 19 годишна пикла :icon_censored: , която изобщо не знае къде се намира във времето и пространството изскочи от една гумаджийница без изобщо да гледа пред себе ме уцели.Абе виждам, че се подава муцуната на черна Астра от дясната ми страна, свирнах и започнах да бягам в ляво към отсрещното платно като мислех, че ще спре.Обаче да, ама не!Настигне ме и в лявото платно :icon_censored: и като резултат предна дясна броня, мигачи, десен фар, декоративни решетчици и като ме завъртя ми откачи и счупи и задната броня.

Сега започва тичане по застахователи и търсене на части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, как да не ги убиеш! Иво, съжалявам. Като се справиш - кажи откъде какво си намерил, че да знаем... дано не се налага, но..... явно се налага :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случката! Дано да намериш бързо частите, които ти трябват, а на детенцето, дано да са му направили сериозно предупреждение полицаите и да и е за урок, че утре може да влезе под гумите на някой камион, да не дава Господ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще тичам в Армеец, защото шибаната Астра е лизингова и застрахована там.Ох!Омръзна ми това повсеместно безхаберие навсякъде в държавата от страна на институции и хора.

Питам, абе момиче къде гледаш?

Тя вика:ми гледах назад!Пред мен не погледнах!?

Не знам да плачеш ли или да се смееш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Жалко за случката. Момичето със сигурност е било зодия рак! Случилото се е случило, добре че не са много сериозни пораженията. Ще ти стискаме палци да минеш с по-малко разправии и нерви през това, което те чака. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Жалко за случката. Момичето със сигурност е било зодия рак! Случилото се е случило, добре че не са много сериозни пораженията. Ще ти стискаме палци да минеш с по-малко разправии и нерви през това, което те чака. :mitsu-smiley:

Абе, Бояне ти ме уби!Как позна, че е зодия Рак.Сега като гледам протокола от КАТ.Девойката е родена на 18 юли! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Бояне ти ме уби!Как позна, че е зодия Рак.Сега като гледам протокола от КАТ.Девойката е родена на 18 юли! :icon_clap:

:mitsu-smiley: Ами аз на шега го казах. След като гледала назад докато кара напред явно би й било по-лесно ако вървеше и караше назад. Аз хороскопи и други подобни глупости не чета, но явно има нещо вярно в цялата работа :icon_blush: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Бояне ти ме уби!Как позна, че е зодия Рак.Сега като гледам протокола от КАТ.Девойката е родена на 18 юли! :icon_clap:

Като стана дума за жени, всичко се свежда до малко логично мислене. Ето и аз ще кажа един случай, който не е свързан с мицу-та и изобщо автомобили, да ме прощавате ако ви се струва оффтопик, ама още ми е смешно, като се сетя за него.

Преди доста време си купих един телефон Моторола на старо. Добре, ама вечерта се резнах с приятели в една кръчма и без да искам съм заключил телефона, докато съм ровил в менюто. Мислих, мислих и накрая се сетих, че продавача ми каза, че го е ползвало някакво момиче преди мен. Значи кодът задължително трябва да е рожден ден - четирицифрен:) Очевидно нямаше блокировка, ако въведеш няколко кода грешно.. Да пробвам всички комбинации за рождени дни (без годината разбира се) ми се стори детска играчка и скоро успях! Някъде през септември е било родено момичето. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Хайде и аз да се включа тук. 25 години не бях правил такава глупост, ама оня ден на остър завой с 80 км/ч колата изведнъж се завъртя и аз за 3-4 секунди бях като в стенд за космонавти, докато колата спря накрая в канавката легнала на дясна страна. По чудо на мен нито синина, нито драскотина, но колата сега е в сервиза и казват че май ще излезе на тотал. Съвсем нов Колт на година - модел 2006. Мисля че ускоряваше до 100км много под 10-те секунди които и дават по паспорт - 109 коня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се включа тук. 25 години не бях правил такава глупост, ама оня ден на остър завой с 80 км/ч колата изведнъж се завъртя и аз за 3-4 секунди бях като в стенд за космонавти, докато колата спря накрая в канавката легнала на дясна страна. По чудо на мен нито синина, нито драскотина, но колата сега е в сервиза и казват че май ще излезе на тотал. Съвсем нов Колт на година - модел 2006. Мисля че ускоряваше до 100км много под 10-те секунди които и дават по паспорт - 109 коня.

:icon_doh:

Добре, че ви няма нищо....

2006г. и аз така се въртях точно преди Нова година :icon_doh: с другата кола. И от тогава знам ...... :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много динамична и сигурна кола - взе ми уважението за година и се чувствах много сигурен в нея. Това ме подлъга да не слагам зимни гуми, а мястото се оказа усойно - явно е било заледено, въпреки че асвалта по пътя беше сух. Това място съм го минавал хиляди пъти и винаги намалявам точно до 80 км/ч.

http://www.carpages.co.uk/guide/@images/mi...ubishi-colt.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...