Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Той вече не е същият!


Vasil Sivkov-Noby

Препоръчано мнение

Лелеееее БРАВО! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gifХареса ми!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifЯ разкажи само как стоят нещата с пререгистрацията заради цвета?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много карбон много нещо :good: ....................Екстра е станала, браво :icon_clap: . Сега остава да направиш и джантите в черен мат. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелеееее БРАВО! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gifХареса ми!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifЯ разкажи само как стоят нещата с пререгистрацията заради цвета?

Сменя се само талона на колата, но при мене ще се сменя и номера, тъй като е дошъл същият от новата серия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много карбон много нещо :good: ....................Екстра е станала, браво :icon_clap: . Сега остава да направиш и джантите в черен мат. :icon_dance:

Джантите смятам да ги направя гарафитен мат или да ги сменя с нови на пролет, защото сега като се прибера октомври в Смолян си слагам зимните гуми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата ти е станала УНИКАЛНА! :icon_clap: БРАВО!!! :icon_clap: Само се чудех защо не си сложил карбон на предната броня м/у 2те решетки ( там където е стоял номера като е била туко що излязла от магазина)?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вярно вече не е същият! Браво!!! :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Радвам се че има хора, които не остават колата да е поредната на улицата а се занимават с нея. Аз си признавам че няма да имам сили да го направя това.

С много кеф да го караш звяра :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В черно визията бе по-официална.

А сега е някак....екстремно-нахакана!

Промяната е невероятна:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата ти е станала УНИКАЛНА! :icon_clap: БРАВО!!! :icon_clap: Само се чудех защо не си сложил карбон на предната броня м/у 2те решетки ( там където е стоял номера като е била туко що излязла от магазина)?!

Чакам да ми пристигне новият държач за номера и гърнето.

Оставил съм го за тогава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В черно визията бе по-официална.

А сега е някак....екстремно-нахакана!

Промяната е невероятна:icon_thumbup:

Вал, ти след всяка промяна се снимаш с нея! :icon_thumbup:

Ако ходя в Свищов ще мина да се щракнеш пак. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не писа,къде я прави и колко ти излезе,като пари ,време и личен труд? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gifНаправи ми впечетление прецизното облепване на детайлите от страна на бояджийте и като цяло работата им.Също така ми е интересно кой ти лепи карбоновото фолио и ,ако не си ти,колко ти взеха и за този труд? П.П. Не знам какво гърне мислиш да слагаш,но това си стой много добре!

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко за да продьлжиш цветово сьчетанието и при колелата....трябва да си боядисаш зелени спирачните апарати,ще стои добре на фона на черните джанти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не писа,къде я прави и колко ти излезе,като пари ,време и личен труд? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gifНаправи ми впечетление прецизното облепване на детайлите от страна на бояджийте и като цяло работата им.Също така ми е интересно кой ти лепи карбоновото фолио и ,ако не си ти,колко ти взеха и за този труд? П.П. Не знам какво гърне мислиш да слагаш,но това си стой много добре!

Ами колата е правена в Бургас от един от най-добрите там бояджии. Колата беше разглобена на цяло!

http://gallery.lancerix.com/main.php?g2_itemId=6049

Тотала за всичко (външен вид) е: боядисване 3860лв и фолиране 840лв = 4700лв.

Спирачната система (предни, задни дискове, комплект стоманизирани мъркучи, спирачна течност, която да работи до по-висока температура и предни керамични накладки)+ труда за монтиране на частите, ми легна на 1700лв.

Всичко това стана в рамките от 1ви Август до 3ти Септември.

Сега чакам да ми дойде модифицираният държач за номера, RalliArt въздуховод към въздушният филтър 230лв, новият ауспух за към 200-230лв с монтажа и на пролет смятам да си сложа air intake "injin" или "K&N".

След изтичане на гаранцията през март 2011 смятам да слагам и TURBO, което по предварителна информация ще я напомпа до 230-240 кончета!

С това смятам да приключа, защото скоростите немогат да понесат повече, а Аз не желая да ги сменям!

 

Забравих да кажа, че собствен труд НЕ полагам, защото всичко ще се оскъпи прекалено много. :icon_thumbup:

Единственото нещо, което съм правил докато по колата се е работило, това е да вися на главата на майсторите и да им казвам кое и как точно искам да стане! :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

 

На вниманието на последните двама колеги:

прочетете внимателно пост #7 :yes3:

 

ТАЗИ КОЛА НЕ Е GOUFFFFFFFFFFFFF :icon_doh:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам само един въпрос:), защо просто не си взе ЕВО :) или РАЛИ АРТ :)

Криза е бе Рангеле. ако го направя ще ме разнищят за доходи. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криза е бе Рангеле. ако го направя ще ме разнищят за доходи. :icon_angel:

Е, ти пък, вземи заем от приятел или стани земеделски производител. От картофи съм слушал, милиони се вадят, а пък вашият край е подходящ за тази дейност :D

 

 

 

 

ПП. А относно посегателството ти върху колата, ще си позволя да те цитирам "Потресен съм"

Редактирано от veskobsl
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тотала за всичко (външен вид) е: боядисване 3860лв и фолиране 840лв = 4700лв.

 

Всичко е станало перфектно,но ми се струва ,че малко са ти съдрали кожляка.......особенно за фолиото.(поне знам колко струва)

Ма, както казват хората: Имал, дал. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тотала за всичко (външен вид) е: боядисване 3860лв и фолиране 840лв = 4700лв.

 

Всичко е станало перфектно,но ми се струва ,че малко са ти съдрали кожляка.......особенно за фолиото.(поне знам колко струва)

Ма, както казват хората: Имал, дал. :icon_thumbup:

Ако видиш колата на живо, ще се убедиш че си заслужава всяка стотинка. Фолирани са не само преден, заден капак и таван, а и доста още детайли отвън и вътре. Според мене, цената за това което е направено е нормална. Вярно не е без пари, ама както се казва: в тези времена без пари и мама на тати недава! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако видиш колата на живо, ще се убедиш че си заслужава всяка стотинка. Фолирани са не само преден, заден капак и таван, а и доста още детайли отвън и вътре. Според мене, цената за това което е направено е нормална. Вярно не е без пари, ама както се казва: в тези времена без пари и мама на тати недава! :icon_thumbup:

Интересна е колата станала... Наистина обаче й трябва малко хардуерно да се подобри и ще стане къртач. А така като пускаш разценката на ремонтите, особено като дойде време за промените по мотора, пак може да те подгонят данъчните...:icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересна е колата станала... Наистина обаче й трябва малко хардуерно да се подобри и ще стане къртач. А така като пускаш разценката на ремонтите, особено като дойде време за промените по мотора, пак може да те подгонят данъчните...:icon_dance:

Aаааааааааа, тези са ми доказуеми. :icon_thumbup:

За сега ще изчакам гаранцията да падне и тогава ще пипам мотора, но ако ти имаш предложение за хардуерните промени по мотора в BG, моля сподели, защото предложението което Аз имам не е от BG. :icon_rock:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...