Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

  • Admin

Хахахахахахахахахахахахахахахахаха......:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 446
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • Admin

Здравеите и от мен ,От месец карам и аз спеис стар и съм много доволен,Веднага му сложих ГИ и е супер,9лв разход извън градско мисля ,че е добре,Върви по добре на гас ,отколкото на бенсин ,като знаем какви горива ни продават,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_images/elegant-red/profile/default_thumb.png

loveca http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_images/elegant-red/user_popup.png като слет лов поркам си червено вино

Правопис, пунктуация, главни букви - цялата палитра ! Правопис не като за ловец, а като за дивеч!

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

колеги имам странна ситуациа лансера ми гореше повече от нормалното замерих компресията и се оказа че 2ри и 3ти са с по 5атмосвери но когато отворих главата и сипах бензин на клапаните и в цилиндрите не изпусна от никаде видимо и гарнитурата е здрава клапаните сащо са в допустимите хлабини някои да е имал такъв проблем

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Колко много мъка има по този свят...

 

Проблема при мен е хъркането.в покой колара хърка,и на всяка една скорост.съединитела го смених мин.пролет с нов.Взех го от колегата Alex.самият звък е като триене на метал в метал.След смяната шъмът остана,но беше малко по-тихичко от момента.Ако има колега от плд може да се видим

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ето около 30 правописни грешки в поста. Това не е истина. Даже ме е срам да поправям...

 

Зражеите ,колеги!Преди 7 месеца кпих :mitsu-smiley: лансер 2007 2.0и 135 коня , доста неща му смених, но големият проблем доиде от скоростите ,сутрин първите дваисетина минути вклю4ва добре и след това затягат.На светофара се 4удя дали ще тръна или не, особенно първа с мъка и сила влиза.Диагнозата на маистора беше саъединител нов, смениха ми съединителя ЛУК , нищо, после помпи горна и долна пак нищо .Смениха спира4ната те4ност , маслото в скоростната кутия и пак нищо после серия от обезвъздушаване и какво ли още не беше и след 3 седмици ходене по мъките си взех колта със същия проблем и сега незнам кои път да хващам ,а ина4е колата ми е много на сарце, но този проблем ми се струва .......... незнам. Благодария предваритело.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

"купих си денсо иридиум ка то не разбирам си купих денсо )) японеца дали се базика 140 хил или 150 хил километра изминават денсо иридиум брата на лансера с денсо прекарал се е не е зел нжк))"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж мнениетоtaiko2 написа на 22 декември 2014 - 10:32 :

Купих си денсо иридиум.

Като не разбирам - си купих денсо...

Японеца дали се бъзика - 140 хил. км или 150 хил. километра се изминават с денсо иридиум?

"Брата на лансера с денсо прекарал се е не е зел нжк))" - това словосъчетание не знам как да го редактирам.

Може би - Брата с Лансера се е прекарал, не е взел NGK - а DENSO.

 

 

Ако го истриеш ще е добре ще съм благодарен, Просто казвах че денсо издържат 140 хил или 150 хил километра и са подобри свещи от нжк .Най добрите свещи в света са денсо другите марки са компромис японски свещи мое си мнение не задължавам никой с него. говорим за 2014 г ако невярвате пробвайте кой свещи нжк или денсо дават помалък расход на гориво и поголяма издражливост на мицубиши и всички други показатели за вървене на мицубиши

Този пост е редактиран от taiko2: Вчера, 22:20

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж мнениетоtaiko2 написа на 22 декември 2014 - 10:32 :

Купих си денсо иридиум.

Като не разбирам - си купих денсо...

Японеца дали се бъзика - 140 хил. км или 150 хил. километра се изминават с денсо иридиум?

"Брата на лансера с денсо прекарал се е не е зел нжк))" - това словосъчетание не знам как да го редактирам.

Може би - Брата с Лансера се е прекарал, не е взел NGK - а DENSO.

 

 

Ако го истриеш ще е добре ще съм благодарен, Просто казвах че денсо издържат 140 хил или 150 хил километра и са подобри свещи от нжк .Най добрите свещи в света са денсо другите марки са компромис японски свещи мое си мнение не задължавам никой с него. говорим за 2014 г ако невярвате пробвайте кой свещи нжк или денсо дават помалък расход на гориво и поголяма издражливост на мицубиши и всички други показатели за вървене на мицубиши

Този пост е редактиран от taiko2: Вчера, 22:20

Снощи едва се спрях да питам колегата в кое училище точно е учил :(. Че и корекции беше правил, представям си какво чудо е било преди корекциите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • Admin

Ето още един ВРЪХ!

Не сме имали такъв пост от създаването на форума. :hysterical:

 

П,ивет колеги. Ка,ах фа,овете с ксенон и неможеше да се сложат капачките им, а от това гледам че ,ефлекто,ите са зап,ашени и светят слабо. Моля за идеи как да ги почистя без да ги свалям :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Отзаде, отпреде, изодзад, изодпред, изодзаде, изодпреде......

Тези са ми любимите, въпреки че не се учат в училище :)

 

 

Бръкни с нещо тънко отзаде и го издърпай...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да преброи грешките?

 

"До kiki..Здравей колега имам бмв е46 320д 136к.с 2000г. На аутокома исписва грешки 42 дде контрл модул еепром и конфигурация.И 07 общ модул v грешка напрежение. Та въпроса ми е когато колата започва да набира около 80/90 км.почва да притриса се едно работи на 3 ри. цилиндара и не може да се исфорсира.Лампа сервизне свети дори и при даване на контакт и незнам да ли има въопще такава. Възможно ли е този проблем да е от помпата .И ако я свалям, за да ти я пратя , зацепепването на сегашното положение ли да го напавя. Или ти си я зацепваш. П/п забрави да кажа че при студена пуши черено/ сиф дим. Катализатора е махнат и егр езатапен."
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги здравеите.какви масла да слагам на деферинциалите,раздатачната котия и скоросната.че всеки ми казва различни.а го купих преди 2 дни.става вапрос за л200.2002година 2.5дизел межаниюна трансмисиа .116кс.благодариа??????????????????

Тук има повече грешки !

Редактирано от lesko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това не е истина просто !?!

Боже, какво ни чака !

Не ни чака, то е дошло :(:(:(.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

" Здр

При мен доиде един Спаис Стар ,,които,,как да ви кажа,,,мислех да го правиа за мои роднина,,но вече не знам,

Историата е че,,Колата е регистрирана и сас газ (бутилката е на миастото на резервната гума) нов изпарител,климатик и 1.3 двигател,гражданска и прегле

Проблемите са----Предно стакло-което сам го порачал и до утре се монтира ---счупено от градушката,както и следи от неиа по предниат капак.

Спукана кутиа за ваздушниат филтар (порачана),

Педалат за газта е доста тежак( ило за газта за смиана)

Воланат много играе и не е реика или окачване

Двигателиат работи добре но ниама пална компресиа на цилиндарите,

Както и аксиалниат лагер се чува как вие .

Вапроса ми е ---Този двигател 1.3 саштиат ли е както при Колт? Само тогава маи ще се замислиа да правия нещо.

Или на някои ако му трябва за части или каране..

Ще се радвам на всеки отговор в следващите 4-5 дни,,,,,,или да пътува кам моргата :) :)

Мерси "

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"здр колеги навярно несам в точния раздел,имам две капачетадо ръчната спирачка бутони няма но вътре има 2 кабела на които пише ХХ и ХЛ има ли идея някой за какво са благодаря и пак се извинявам"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще се сабираме ли ? Или сбирките са по велигден и коледа в годината ?
Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Антифриза е добре да се разрежда защото както има долна точка на замръзване ..по същия начин кипенето ако е концентрат е на по малка температура и не охлада двигателя http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Имаме нови думи и модели непозната досега! :icon_clap:

 

ляв амортиьора на SPEIS STAR

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПичУе, всичката помия, която ни залива е с много дълбоки корени...Започва от ранната детска възраст на децата ни, темата е дълга и се съсредоточава в това, че целенасочено се унищожава българската нация, традициите ни, писмеността ни и културата ни.Това е ТРАГИЧНО!!!

Потъпкват се празниците ни, за сметка на католическите и комерсиалните такива(св.валентин, хелоуин и подобни простоии). Даскалите държат неграмотни цигани в училище, тикат ги да преминават в следващ клас, вместо да ги изритат като мръсни псета, защото ще загубят едни пари от делегираните си бюджети. Срам, голям срам, колеги...Не ще се зачудите, когато турците поискат автономна република, нали?! Ето за какво загина Левски. Трагедия сме....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...