Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблеми след сваляне на акумулатора


Препоръчано мнение

Здравейте,от скоро съм със Space star (2002г 1,3 ),прочетох повечето теми във форума и разбрах ,че след сваляне на акумулатора оборотите падат,но по-големия проблем се оказа компютъра .След като заредих акумулатора повечето бутони на радиото не са активни,...пуска се само една станция и то не добре уловена,CD-то не чете дискове,...нядявах се,че след време ще се оправи,но си остана така вече 2 седмици.

Мислех си да не би радиото да има батерия и след като е махнат акумулатора за по-дълго време да се е изтрил стартовия файл....пропуснах да кажа че нямам диск за навигацията.

Ако някой е имал този проблем ще се радвам да сподели как е стартирал радиото.

Предварително благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери си някои от бушоните отпред в кутията под капака, ако не ти работи и плафона горе и този отзад в багажника, причината е бушона, просто го смени и всичко е ок.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор! :)

Ще проверя и ще споделя резултата!

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от скоро съм със Space star (2002г 1,3 ),прочетох повечето теми във форума и разбрах ,че след сваляне на акумулатора оборотите падат,но по-големия проблем се оказа компютъра .След като заредих акумулатора повечето бутони на радиото не са активни,...пуска се само една станция и то не добре уловена,CD-то не чете дискове,...нядявах се,че след време ще се оправи,но си остана така вече 2 седмици.

Мислех си да не би радиото да има батерия и след като е махнат акумулатора за по-дълго време да се е изтрил стартовия файл....пропуснах да кажа че нямам диск за навигацията.

Ако някой е имал този проблем ще се радвам да сподели как е стартирал радиото.

Предварително благодаря!

При мен имаше проблем само с оборотите...но се оправи бързо :mitsu-smiley: Касетофона ми обаче не е оригинален....и всичко си работи нормално. Дано да е бушон :icon_hmm: успех, колега...все пак караш Мицубиши :drive: :plane:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също свалих акумолатора и след като го сложих компа ми поиска някаква чип карта. Естествено аз нямах такава, но след като сложих навигационния диск (макар и за западна европа) проблема се реши, появиха се всички показатели на дисплея. Имах и малък проблем с оборотите- на ниски обороти гаснеше, но напръсках клемите на акумулатора с контактен спрей и всичко се оправи. :icon_rock:

Намери си от някой колега навигационен диск и пробвай, мисля си че щом при мен стана и при Вас би следвало да се получи. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,аз отдавно си търся диск за навигацията,но в интернет нещо все удрям на камък.Ако пък има някой ,който е от Бургас и го има, ще е направо супер!Колега ти от къде си намери диска ?Аз като си купих колата не ми дадоха и сега голям зор виждам,за да го намеря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,аз отдавно си търся диск за навигацията,но в интернет нещо все удрям на камък.Ако пък има някой ,който е от Бургас и го има, ще е направо супер!Колега ти от къде си намери диска ?Аз като си купих колата не ми дадоха и сега голям зор виждам,за да го намеря!

 

Беше в колата като го донесоха от Германия. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

CD с навигацията си беше в Звезди, просто стрария собственик не го свалил. Колата е внос от Германия. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :mitsu-smiley: , изчетох почти всичко за SRS. При мен тази лампа светна, след като зимата свалих акумулатора за зареждане на зарядно, тъйкато е вече стар и плаче май за нов. Мисля, че се е натрупала някаква грешка в резултат на разкачането на акумулатора. Ясно ми е, че ще е нужна диагностика за изчистване на грешката, но незная къде се извърва такава диагностика. Най-вероятно трябва да се обърна към Балкан стар. Само те ли разполагат с софтуер за Space Star? Благодаря Ви за отговорите предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :mitsu-smiley: , изчетох почти всичко за SRS. При мен тази лампа светна, след като зимата свалих акумулатора за зареждане на зарядно, тъйкато е вече стар и плаче май за нов. Мисля, че се е натрупала някаква грешка в резултат на разкачането на акумулатора. Ясно ми е, че ще е нужна диагностика за изчистване на грешката, но незная къде се извърва такава диагностика. Най-вероятно трябва да се обърна към Балкан стар. Само те ли разполагат с софтуер за Space Star? Благодаря Ви за отговорите предварително.

 

Ратола (срещу входа на централни гробища, до ОМV) имат, а мисля, че и DJ Tymbi има. Пиши му ЛС и питай. Едва ли ще ти вземе повече от "официалните" сервизи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми намери диск за навигация ,че никъде из нета не можах да намеря ? дали диск за навигация за модел 2000година става и за 2002 или са различни?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам същия проблем със Space Star след смяна на стария акумулатор с нов компа ми не работи къде мога да отстраня този проблем във Варна или къде да открия CD с навигация ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също свалих акумолатора и след като го сложих компа ми поиска някаква чип карта. Естествено аз нямах такава, но след като сложих навигационния диск (макар и за западна европа) проблема се реши, появиха се всички показатели на дисплея. Имах и малък проблем с оборотите- на ниски обороти гаснеше, но напръсках клемите на акумулатора с контактен спрей и всичко се оправи. :icon_rock:

Намери си от някой колега навигационен диск и пробвай, мисля си че щом при мен стана и при Вас би следвало да се получи. Успех!

И аз имам проблем с компа и оборотите след като в сервиза са ми сваляли акумулатора но нямам CD с навигация и понеже живея също във Варна ако може да ползвам твойто CD за 5 минути.Търсих къде ли не но няма,майсторите са единодушни трябва CD.Много ще съм благодарен ще почерпя .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На панела на моята навигация пише P063 и ми казаха нея да търся.

Намерих един сайт,в който има нещо такова ,но хем е безплатно,хем ми искат номера на дебитната карта и нещо не ми се дава.Може ли някой да погледне сайта и да си каже мнението?ето го и него: http://www.rapidsharedata.com/tag/Navigation+system+p063/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както забелязвам проблема от свалянето/разкачване на акумулатора повече от 15 мин., е предимно на коли имащи НАВИГАЦИЯ. Разбирам, че колата си върви добре, но индикацията от компа не се показва на дисплея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Абе хора,във този форум се гордеете ,че много си помагате ,но така и не се намери един човек,който да каже "хей,аз имам диск за такава навигация,ще го дам (макар и за съответна сума) да го пробвате и ако стане ще си го запишете"

Като гледам стотиците пъти,когато тази и още поне 10-на подобни обяви се разглеждат и никой да не се отзове и да помогне...все едно сме сбъркали форума!

Извинявайте за малко по-дръзкия тон на това съобщение,но вече няколко месеца ми писна да търся решение на този проблем .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора,във този форум се гордеете ,че много си помагате ,но така и не се намери един човек,който да каже "хей,аз имам диск за такава навигация,ще го дам (макар и за съответна сума) да го пробвате и ако стане ще си го запишете"

Като гледам стотиците пъти,когато тази и още поне 10-на подобни обяви се разглеждат и никой да не се отзове и да помогне...все едно сме сбъркали форума!

Извинявайте за малко по-дръзкия тон на това съобщение,но вече няколко месеца ми писна да търся решение на този проблем .

 

И ако никой от четящите няма диск - кво прайм...

Не са много Space Star-ите с навигации.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте,

 

С този пост искам да помогна на всички собственици на "Звездичката", които като мен са загубили радио и CD след смяна на акумулатора.

 

Някои данни за моя случай:

 

1. Колата е Mitsubisi Space Star 1.3 (2001г.) бензин/газ.

2. Navigation unit (това, в което се слага CD-то) е MZ312139.(Отвън пише P603)

3. Navigation control unit (това с многото бутони под дисплея) е MZ608400 (PH-4500А).

4. CD-то записах на диск Princo 700Mb с Nero Buning Rom v6.3.1.10 на 12-та скорост(Recorder, Burn Image, избираме *cue файла).(Може да използвате и друга марка CD с по-светла повърхност за запис - RW не става).

5. Диска е за Швеция и Дания и не става за навигация в България (излиза съобщение за това), но радиото и CD-тo работят, дава и GPS координати, ако се поразцъка човек :).

6. Линк към rar-архива (3 файла - два по 198Мб и един 43 Мб), ще бъде активен около месец, защото сървъра е безплатен):

 

http://www.4shared.com/file/fV8EOiCe/Mitsubishi_NAVtech_Navigation_.html

http://www.4shared.com/file/rsVtytzW/Mitsubishi_NAVtech_Navigation_.html

http://www.4shared.com/file/16u9XWJg/Mitsubishi_NAVtech_Navigation_.html

--------------

 

Моля, не използвайте диска с комерсиална цел, тъй както и аз не съм плащал за него!

Благодаря на хората, които безвъзмездно са го споделили!

 

Желая здраве и успех на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега на драго сърце щях да ти го презапиша и да ти го изпратя в Бургас. Моя дори не е с оригинален касетофон. Но виж разгледай обявите за продаване на коли нов внос и се обади да попиташ дали имат такъв диск предлаганите за продажба коли и ако има ги помоли да ти го презпишат. Ако дори тук в София се намери такава кола с такъв диск, аз мога да ти помогна за да не се разхождаш специално до тук.

Пиши на ЛС ако мога да ти бъда от полза. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Fory,благодаря ти много за линка ,свърши страхотна работа!Работи си както преди

Вече диска го има и в Бургас ,така че ако някой има проблеми със записването може да ми пише.

Kentavar,благодаря и на теб за предложената помощ!:))

Още не мога да повярвам ,че дългото търсене приключи!

 

Преди да завършим темата искам да попитам дали радиото има някаква батерия и тя може ли да се смени?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте колеги.

Вчера вкарах 1 Mitsubisi Space Star с навигация.Колата е от Германия и има оригинален диск за Германия Австрия Унгария и други.Ако някои е заинтересован да драсне.Аз търся диска за България. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...