Премини към съдържание

Още един Диамант!


Anatoli

Препоръчано мнение

Едвали е неоходимо да ви казвам, че не ми се слиза от колата. Ми тя е просто пуканка, имам чувството че колегата Mitsubishi трябваше да я остави за себе си. :icon_clap:

Не намирам думи да опиша колко съм възхитен и горд и ...., май ще си купя лаптоп за да мога да кисна в нета от колата. :rulez:

Не стига, че автомобила е страшно поддържан, но и има куп документи за проверки в сервизи и т.н. Не съм и мечтал, че ще случа на такъв добре поддържан Галантен Диамант.

От Ямбол до Плевен 280км със малко разкарване тук, и все едно съм изминал 28км ... просто невероятно. Пожелавам на всекиго такава кола, и ако има такива които си търсят, нека първо проверят при Слави, няма да съжаляват! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едвали е неоходимо да ви казвам, че не ми се слиза от колата. Ми тя е просто пуканка, имам чувството че колегата Mitsubishi трябваше да я остави за себе си. :icon_clap:

Не намирам думи да опиша колко съм възхитен и горд и ...., май ще си купя лаптоп за да мога да кисна в нета от колата. :rulez:

Не стига, че автомобила е страшно поддържан, но и има куп документи за проверки в сервизи и т.н. Не съм и мечтал, че ще случа на такъв добре поддържан Галантен Диамант.

От Ямбол до Плевен 280км със малко разкарване тук, и все едно съм изминал 28км ... просто невероятно. Пожелавам на всекиго такава кола, и ако има такива които си търсят, нека първо проверят при Слави, няма да съжаляват! :good:

Виж сега колега, сега отиваш до някоя аптека, и търсиш "АнтиГаланус серумос" ........ :D то е малко дефицитно и ако не го намериш ,край.........после една година ще спиш в него, ще въртиш кръгчета яко и ще си измисляш най различни възможно найдълги маршрути да стигнеш до работа, а уикендите ще ти се иска да паркираш до масата на провинциалните кръчми, възможно най далече от дома...........и помисли сериозно за финансите,че ще отиват за бензин ............. :D

Честито колега............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията. Както казах пожелавам всеки му такава кола. Лошото е , че работа на 1ет. а живея на 2-ри . :mad:

А за бензина, досегашната ми гореше както и тази, че даже и малко повече. Ама нали мерак с пари се гаси, като неможе с пари става с много пари ... Да сме живи и здрави :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напълни се тоя Плевен с Галани, бре! Че и още се търсят! То не бяха американки, то не бяха японки, - дизели, бензини..... Само Вальо остана с Каризма :-)

 

Честито, колега, със здраве да си я караш, хиляди безаварийни! И внимателно със заглеждането по колата, че жените ревнуват! И хич не се опивай да ходиш от работа до вас с колата, защото ще те изгони завинаги да спиш там! (а и стълбите трудно ги качва Галанта)

Добре дошъл, още веднъж честито и наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! АЗ моята също от Слави я купих и съм много доволен. Ако имаш снимки пусни да го зърнем красавеца!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията. Както казах пожелавам всеки му такава кола. Лошото е , че работа на 1ет. а живея на 2-ри . :mad:

А за бензина, досегашната ми гореше както и тази, че даже и малко повече. Ама нали мерак с пари се гаси, като неможе с пари става с много пари ... Да сме живи и здрави :drinks:

Много лошо си се подредил колега, много е гадно под прозореца да седи Галантус-а да го гледаш и да не можеш да го караш......поне до работа и обратно............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и от мен....и да знаеш, благородно ти завиждам. )))))

Да ни събереш на кафенце да почерпиш за колата и да и се порадваме и ние. ))))

Честито още веднъж, много безаварийни километри....и, да...това е любов от пръв поглед. ))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, градски! Много и безаварийно возене ти пожелавам. То като гледам, в Плевен от Галанти вече не можеш да се разминеш. Е, тук-там и някоя Каризма :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и от мен....и да знаеш, благородно ти завиждам. )))))

Да ни събереш на кафенце да почерпиш за колата и да и се порадваме и ние. ))))

Честито още веднъж, много безаварийни километри....и, да...това е любов от пръв поглед. ))))

 

 

Честита радост, Анатоли!!!

Присъединявам се към призива на Мира - трябва да я видим на живо в скоро време, а и да ме повозиш малко :)

Сега вербувай и брат ти да маха Баленото и да скача в галантерия...

Още веднъж, Радвам се за теб и на всеки, който с такова желание купува точно определена кола - Негово Превъзходителство Галант !!!

 

Поздрави!

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията. Както казах пожелавам всеки му такава кола. Лошото е , че работа на 1ет. а живея на 2-ри . :mad:

А за бензина, досегашната ми гореше както и тази, че даже и малко повече. Ама нали мерак с пари се гаси, като неможе с пари става с много пари ... Да сме живи и здрави :drinks:

 

Май ще ходиш да зареждаш чак на Лук-а на изхода за София, че ти е най-далече :icon_thumbup:

А и до Комарево ще почнеш да си ходиш по-честичко...

Болест е това и за радост е неизлечима!

Време е за формиране на "Отбор Галанти - Плевен" :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!Да събереш Плевенчани в Караджейката,та да "полеете" придобивката... :icon_thumbup:

 

Пък и ние може да дойдем отново,да полеем придобивката и да нагледаме Караджейката,че ми липсва вече.Честита да ти е колата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Дано все така сбъдваш мечтите си! Със здраве да си я караш :icon_thumbup:

Пак може да ходиш на работа с нея. Излизаш с колата 30 мин. преди работното време, правиш едно кръгче из Плевен и паркираш пред вас..., ъъъ, пред работата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата много безаварийни километри , както казва Пламен по горе това си е болест а диагнозата е Галантиус :plane: :rulez:

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шастито колега!:)))Много безаварийни и приятни моменти с новата придобивка ти пожелавам. :drive: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък и ние може да дойдем отново,да полеем придобивката и да нагледаме Караджейката,че ми липсва вече.Честита да ти е колата!

Ценов, ако ти отидеш, ще дойда и аз и пак до теб ще седна. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ценов, ако ти отидеш, ще дойда и аз и пак до теб ще седна. :good:

Опааа,вие двамата нещо... :icon_blush:

Ако обичате,разкривайте си чувствата на лични... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опааа,вие двамата нещо... :icon_blush:

Ако обичате,разкривайте си чувствата на лични... :icon_thumbup:

Не е това, което си мислиш :icon_doh: , просто Ценов е голям майтапчия - ти беше далече и не можа да чуеш какви майтапи пускаше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Анатоли за добрите думи. Не съм направил кой знае какво - като голям фен на Митсубиши намирам и предлагам възможно най-читавите коли. Радвам се, че усилията ми са оценени.

Анатоли, със здраве да си го караш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията. Обещавам, че ще почерпя при първа възможност.

И сега да ви забия и един лек въпрос, от къде да си намеря или поръчам суфлидната крушка за плафона? Тя е 8W и с дължина 30mm.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията. Обещавам, че ще почерпя при първа възможност.

И сега да ви забия и един лек въпрос, от къде да си намеря или поръчам суфлидната крушка за плафона? Тя е 8W и с дължина 30mm.

Аз ти обещах тази крушка, само кажи как да ти я пратя, или предам на някого.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...