Премини към съдържание

Зимни гуми Нокиан


DANI MG

Препоръчано мнение

Колеги, имаме договорка с магазини Райчев за отстъпки за нашият клуб при покупка на гуми Нокиан от тях.

Уговорката ми е, че клубът ни ползва отстъпка от 10% и безплатен монтаж в техен сервиз или 15% отстъпка без монтаж.

Схемата на работа е следната: ако си харесате гуми от листата по-долу се обаждате на телефон 0888675619 - Радо и се разбирате с него има ли ги в момента гумите и си записвате час за монтаж в сервиза, който ви предложи или се разбирате как да стигнат гумите до вас ако сте извън София.

Като се обаждате само споменавайте, че сте от Клуб Мицубиши, защото съм договорил, че ако има продажби към нашият клуб да има специално постъпление от тях за Дом Българка. :)

Ако имате въпроси моля обръщайте се към посочения по-горе телефон, защото аз не мога да ви дам информация повече от това което съм написал тук! :)

Поздрави на всички!

 

Ценова листа:

PRICE_LIST_NOKIAN_WINTER_08_09_2009_.xls

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това цените с или без отстъпката са, понеже с 15% отстъпка на тези цени в таблицата, пак излизат на почти същата цена като гумите тук: Nokian Wr g2 215/70 HR16 100H 238.21лв

 

T441516 215/70 R 16 100H NOKIAN WR G2 SUV Available first time 04/08 278,00 (-15% = 236,3лв)

 

:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цените, които са в таблицата са без отстъпка, от тях трябва да свалите съответната отстъпка, която съм написал, за да получите цената на която ще ги купите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги,не искам да ви развалям удоволствието от отстъпката,но като се обадих в представителството във Варна и без да кажа,че съм от клуба ми направиха 10 процента отстъпка за 2 гуми и 15 процента за 4.Балансът и монтажа са безплатни.Да цената е еднаква с тази обявена в www.avtogumi.bg ,но те не предлагат монтаж доколкото знам,а и фирмата "Райчев"ЕООД е официалния вносител,а хората от avtogumi.bg ги купуват от тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ценовата листа нещо не ми се отваря , да не би листата и отстъпката да е само за членое или става и за потребители?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ценовата листа нещо не ми се отваря , да не би листата и отстъпката да е само за членое или става и за потребители?

 

Имаше профилактика на форума и част от прикачените файлове липсват. При мен също не се отваря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Колеги,не искам да ви развалям удоволствието от отстъпката,но като се обадих в представителството във Варна и без да кажа,че съм от клуба ми направиха 10 процента отстъпка за 2 гуми и 15 процента за 4.Балансът и монтажа са безплатни.Да цената е еднаква с тази обявена в www.avtogumi.bg ,но те не предлагат монтаж доколкото знам,а и фирмата "Райчев"ЕООД е официалния вносител,а хората от avtogumi.bg ги купуват от тях.

Стиви, би ли бил така добър да дадеш някакви координати на това представителство? Поне телефона на който си се обаждал, че нещо я окъснях с "преобуването" на Галанта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, бай Стамене какво стана брЯ? Нали у Варна нямаше смисъл от зимни гуми :D Както всяка година падна един сняг и видях какво стана.... Най-лошото е, че има келеши които се опитват да ми спазват темпото изотзаде и аз като спра, те не спират... И като ме лепне такъв ще си имаме сериозни разправии!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес стигнах до заключението-ТРЕБЕ МИ ДЖИПКА!!! След като ходихме извън града и колата ,с която бяхме застана по корем на един коловоз... :icon_n_furious: Ама покупката на ДЖИП ще почака.......... засега

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А един мой стар комшия (когато живеех на центъра) беше стигнал до извода, че и с джипка, акъл немаш ли пак ще я окъсаш :D Когато беше паднал лудия сняг (за който старите говориха, че от 30 години не е имало такъв, сещате се), умния комш реши с един форд пума мисля, че беше джипа да кара... Съветвах го дълго но уви... Накрая на джипа четирите теркелека се въртяха на свободия :D А, Дориане, къде беше вчера да го видиш това ново и лъскаво БМВ дето ми разправяш ти блокировки, ала бала... Че нямаше кука, да направя един клип как го влача с колта (нямаше да е севте я). Майтап може да ви се види, ама миналата зима колта тегли големия кенеф на бащата (сеат толедо ДИЗЕЛ) из преспите. Думите на баща ми в началото бяха - А с тая въшка ли бе?. Гумата си е гума, карайте ми с летни! То у Варна зима няма :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А един мой стар комшия (когато живеех на центъра) беше стигнал до извода, че и с джипка, акъл немаш ли пак ще я окъсаш :D
То има една поговорка във офроуд форума "Колкото по проходим ти е джипа, толкова по от далече трябва да се връщаш, за да търсиш трактор, който да те издърпа" ... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То има една поговорка във офроуд форума "Колкото по проходим ти е джипа, толкова по от далече трябва да се връщаш, за да търсиш трактор, който да те издърпа" ... :lol:

 

На баща ми шефа му си купи чисто ново Субару Форестър (не съм сигурен, дали пиша правилно модела) на лизинг. Решил да иде на буните и да си представи, че кара паджеро в пустинята :D Резултата - стопен съединител и закопан джип. Наложило се някакъв камион да го изтегля. Мисля, че 800 лева му искали за ремонта. За капак го снимал някой и го имало във вестника. Така, че напълно вярна е поговорката :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ъх,не знам дали ще има нужда от зимни гуми повече от 2 месеца в годината,много се промениха нещата. :wacko:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има, защото зимната гума, не е просто гума за сняг, а гума направена от каучук за по-добро сцепление на студения асвалт. А студа не е два месеца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, бай Стамене какво стана брЯ? Нали у Варна нямаше смисъл от зимни гуми :D Както всяка година падна един сняг и видях какво стана.... Най-лошото е, че има келеши които се опитват да ми спазват темпото изотзаде и аз като спра, те не спират... И като ме лепне такъв ще си имаме сериозни разправии!

Ееее, бате Емо, да си ме чул да твърдя, че във Варна може да се кара с летни гуми през зимата? Ставаше въпрос за "всесезонни". Пък аз след Стара Загора и на сух асфалт нема да ти се лепя изотзадзе :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все-сезонна гума, демек еднакво зле на всички сезони :D Взимай му на галанта едни зимни чипици не се стискай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все-сезонна гума, демек еднакво зле на всички сезони :D Взимай му на галанта едни зимни чипици не се стискай!

 

 

Ама той и летни ще трябва да взима,че тея "енергоспестяващите" с които е,са мъкааааааа :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го сайта,за който питаше: http://www.raychev-tyres.com/ ,щракаш на контакти и ти излизат телефоните.Мисля,че ще ти трябват ето тези:

офис Варна

гр. ВАРНА, ЗАПАДНА ПРОМИШЛЕНА ЗОНА

тел. 0885066630 ; 0889768640

тел/факс 052 950 479 .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, реших в тази сложна /т.е. снежна/ пътна обстановка днес в София да споделя впечатления от модела WR G2 на Нокиан. Сложил съм 4 такива нови гуми на самолета и след целодневно пътуване из непочистените софийски, боянски и драгалевски улици съм очарован от поведението на колата. Пребоксуваха ми точно два пъти за цял ден (че то как се обуздават 136 кончета на хлъзгаво :icon_blush:), при това на тръгване по нанагорнище. Преди съм караал две зими с друг модел гуми Нокиан - WR, и също мога да кажа само добри отзиви за тях. Като цяло препоръчвам марката на тези, които още не са обули колите си за зимата.

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, реших в тази сложна /т.е. снежна/ пътна обстановка днес в София да споделя впечатления от модела WR G2 на Нокиан. Сложил съм 4 такива нови гуми на самолета и след целодневно пътуване из непочистените софийски, боянски и драгалевски улици съм очарован от поведението на колата. Пребоксуваха ми точно два пъти за цял ден (че то как се обуздават 136 кончета на хлъзгаво :icon_blush:), при това на тръгване по нанагорнище. Преди съм караал две зими с друг модел гуми Нокиан - WR, и също мога да кажа само добри отзиви за тях. Като цяло препоръчвам марката на тези, които още не са обули колите си за зимата.

Поздрави.

 

 

Аз също съм много доволен от моите WR G2, карам ги първа зима, но за момента поведението им е отлично. Може би най-добрата евтина маркова гума в България. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм много доволен от моите WR G2, карам ги първа зима, но за момента поведението им е отлично. Може би най-добрата евтина маркова гума в България. :icon_blush:

Колко евтина? Каква е цената на комплекта гуми?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко евтина? Каква е цената на комплекта гуми?

 

На мен ми излязоха 160лв бройката, но ползвам голямо намаление. 215/60/16 ДОТ3409 Made in Russia

Редактирано от Peter P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко евтина? Каква е цената на комплекта гуми?

Колега, ти още ли не си се "обул" :icon14:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се интересува ей така просто. Иначе нокиан-а са може би най-добрите гуми за зимата, но и са доста скъпи истинките им зимни модели ...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...