Премини към съдържание

Зимни гуми Нокиан


DANI MG

Препоръчано мнение

Иначе нокиан-а са може би най-добрите гуми за зимата, ...

Ей, недей така категорично!!!! Може да има все пак и малко по-добри....Кой да ти каже....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има, Hakapelita-та сигурно това е най-добрата зимна гума, която може да се купи в България. Другите WR G2 ги нареждат обикновено по средата на тестовете, не може да се говори за нещо уникално и т.н. Просто по-горе не ми допадна твърдението че нокиан са евтини гуми. Значи една такава Hakapelita 4, мисля че беше - 14-ка струваше някъде 230лв по спомен с някаква отстъпка(беше началото на октомври, като съм се интересувал). Ако някой се инересува шиповете на тия гуми ги дават отделно, не са монтирани.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има, Hakapelita-та сигурно това е най-добрата зимна гума, която може да се купи в България. Другите WR G2 ги нареждат обикновено по средата на тестовете, не може да се говори за нещо уникално и т.н. Просто по-горе не ми допадна твърдението че нокиан са евтини гуми. Значи една такава Hakapelita 4, мисля че беше - 14-ка струваше някъде 230лв по спомен с някаква отстъпка(беше началото на октомври, като съм се интересувал). Ако някой се инересува шиповете на тия гуми ги дават отделно, не са монтирани.

 

Написах евтина, защото 160лв за Нокиан, на фона на 167лв, колкото ми искаха за тайландски на Максис и над 200лв за корейски гуми Кумхо си е наистина евтино. Гледал съм много сравнения и определено WR G2 не са върха на сладоледа, но за цената си са отлична покупка. Hakapelita са съвсем, съвсем друг клас и със съвсем друга цена съответно.

 

Днес в Търново беше отличен ден за тест на гумите и съм изключително доволен от Нокиана. Не си позволих висока скорост и рискови маневри, но никъде не превъртах гуми и потеглях равномерно. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нокиана е добре, но далеч от най-доброто! В пухкав и пресен сняг са пълна скръб :), но за сметка на това, ако видите носещ се Лансър с вратите по завоите из София, да знаете че съм аз и да не ме псувате :), в града са супер /носенето е заради ръчната, не заради гумите :)/. Въпреки всичко, следващите ми зимни гуми няма да са А-симетрични, ще са си изцяло зимни и най-вероятно ще са SP WINTERSPORT 3D, изключителна гума :). Разбира се, моделите на Мишлен и Бриджстоун са може би още една класа над тях, но и цената им е такава :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...