Премини към съдържание

Към колегите, които паркират на Медицинска Академия.


Препоръчано мнение

Разбиха ми днес посред бял ден колата и ми откраднаха CD-то, заедно с панела, които бе скрит в джоба, които се намира на гърба на предната седалка. Никъде другаде не беше отворено и пребъркано- по жабки подлакътници и така нататък. Когато съм паркирал явно някой ме е гледал и е разбрал къде го слагам, защтото по нищо не си личи, че там има нещо. Знам, че тук има колеги, които паркират там, но не помня никнеймовете им. Само днес видях 3-4 форумни Галант-а там. Пазете си количките и вещите, защото е адски унизително чувството.

 

 

http://img257.imageshack.us/img257/6702/snc00206.th.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/5883/snc00207.th.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/6515/snc00208.th.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбиха ми днес посред бял ден колата и ми откраднаха CD-то, заедно с панела, които бе скрит в джоба, които се намира на гърба на предната седалка. Никъде другаде не беше отворено и пребъркано- по жабки подлакътници и така нататък. Когато съм паркирал явно някой ме е гледал и е разбрал къде го слагам, защтото по нищо не си личи, че там има нещо. Знам, че тук има колеги, които паркират там, но не помня никнеймовете им. Само днес видях 3-4 форумни Галант-а там. Пазете си количките и вещите, защото е адски унизително чувството.

 

 

http://img257.imageshack.us/img257/6702/snc00206.th.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/5883/snc00207.th.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/6515/snc00208.th.jpg

Гадове мръсни!И на мен преди 2 седмици посред бял ден ми бяха отворили караваната и я бяха обърнали наопаки гнусните мангали!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E...си и хората има...

И мен преди половин година ми бяха разбили по същия начин Каризма-та ( пред УАСГ ) - същото малко прозорче на лява задна врата ( бяха разбили и ключалката ,но вратата не се е отворила) На мен за разлика от теб не ми бяха откраднали нищо ( съжалявам за теб ) ,но старателно бяха претършували всичко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, управия няма, а няма и да има скоро. Не знам какво друго да кажа. За година и половина два пъти ми се случва. На старата, а сега и на тази кола. Кофти ми е, че някой си се гаври с нещото, което потдържам, харесвам, обичам и считам за мое...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега съчувствам ти искрено. А колкото до криенето на панела в колата, това е като да си скриеш ключовете за входната врата под чержето. Взимайте го панела със себе си, това е златно правило. Не е гаранция, че няма да станете жертва на провален опит за сваляне на сд-то, но все пак не е същото като да ви вземат всичко и да ви разбият колата, по този свински начин. Кофти е да се живее в тази София, но уви то цялата ни държава е на този хал.

 

П.с Колега, не че има кой знае какво значение, ако някой реши да ни окраде, но колата ти има ли аларма?

Редактирано от Plam
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.с Колега, не че има кой знае какво значение, ако някой реши да ни окраде, но колата ти има ли аларма?

Вероятно - не.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Няма Европейски съюз, няма Африкански съюз...българите сме диваци!

На мен са ми чупили всичките коли. И даже панелите са си били в мен.

Трябва нацията да се поправи отвътре, от самите нас.

Иначе ни чакат още 20 години преход...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има аларма количката, не ги е притеснила явно. А панела не го взех с мен, защото нямаше къде да го нося, за което аз съм си виновен де :) Напълни се с нагли изроди и това си е...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Крумови закони трябват тук! Да му се отрежат ръцете на крадеца, да видим ще крадат ли?...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо ми се свива сърцето, като чета такива теми! Да чукам на дърво - на Ранърчето ми не са посягали, но на предната ми кола - поне 5 пъти! Откраднаха ми супер инструменти Макита от нея, крадаха какво ли не, а накрая и радиото ми взеха. Радио, бе, не касетофон, дори, радио с копчета (много ретро седеше и си бях закачил плеър на него)..... Не знам какво да ги правиш такива! Нито 5 лв може да вземе от него, нищо! И всичко това не в София, а в Търново! Изродите са навсякъде!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди известно време си мислех за един вариант. Дали да не си сложа камера вътре в купето и да я направя така, че когато ме няма да стои включена. Верно голяма хамалогия е, но туко виж пък е хванала момента, когато някой реши да ми разбива колата или да ми прави свинщини по нея. Но не след дълго стигнах до извода, че дори да заснема евентуалният извършител и предам материалът на органите на реда нищо няма да се промени. Напротив за мен мъките депърва ще започнат. Разпити, показания, откъде я имам тази камера, що ми е, откъде съм сигурен, че това на записа е лицето извършител. Представям си какви изпълнения ще ме чакат. За това не ми остава нищо друго освен надеждата мъничката иконка, която съм си сложил от Троянският манастир на таблото да ме пази от всичко, лошо случващо се както по родните пътища, така и по родните паркинги и места за престой.

 

П.с Гледах преди няколко дена някакъв експеримент на БТВ за това какво ще се случи ако си оставят колелото на паркинг за колелета в София. Така колелото стоя 1 седмица и после, когато се върнаха то все още беше там. И въпреки, че статията беше обнабеждаваща, че нещо евентуално се е променило в средата, която живеем, се оказа, че някой е оставил бележка. На нея пишеше - БТВ не се притесняваите, няма да ви взимам колелото.

Редактирано от Plam
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен бяха счупили двете задни стъкла и като са видяли ,че пак не може да се отвори , счупили и шофьорското за всеки случай. Резултатът откраднато пролетно якенце което не струва повече от 50 лева и беше носено над година :/ Но гледката беше много грозна ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видяли са те къде прибираш панела и затова са те ударили! Преди много време си бях прибрал панела в багажника и заварих колата си без касетофон, като багажника беше отворен целенасочено заради панела.

Офтопик: от първата снимка виждам, че живееш в моя блок, не може да не си видял зеления ми Галант, който стои пред него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видяли са те къде прибираш панела и затова са те ударили! Преди много време си бях прибрал панела в багажника и заварих колата си без касетофон, като багажника беше отворен целенасочено заради панела.

Офтопик: от първата снимка виждам, че живееш в моя блок, не може да не си видял зеления ми Галант, който стои пред него.

 

Дизелов от В вход ли??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, но в момента карам един черен "аванс".

Сега живея в бл.519, но често се отбивам до гаража - спри някой ден да полафим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, но в момента карам един черен "аванс".

Сега живея в бл.519, но често се отбивам до гаража - спри някой ден да полафим!

 

Караш и миеш доста усърдно :) Аванса ти е велик. Когато си там задължително ще спра!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно CD-то, аз през годините след няколко кражби прибягвах до различни методи за опазването му. По едно време го свалях цялото , после го покривах с капаче, на което имаше залепен лицев панел на старо, грозно радио :rolleyes: . На една от колите имах две гнезда за касетофон - в едното си беше CD-то, което беше покрито с капак, а в другото бях сложил шейна и стара букса + букса за антената, които да имитират, че радиото е свалено. :D :D

Сега съм си застраховал радиото и панела е винаги в мен. Това май е най-добрия вариант ако човек си пази фактурата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми откраднаха скутера... Както беше със скъсан ремък на вариатора и тежи 150 кила, заключен и с включена аларма го отнесоха... Ама нейсе, да сме живи и здрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми откраднаха скутера... Както беше със скъсан ремък на вариатора и тежи 150 кила, заключен и с включена аларма го отнесоха... Ама нейсе, да сме живи и здрави.
Те в тъмното не са видели че не е Японски... :P Днес като го видят на светло, може и да ти го върнат... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми откраднаха скутера... Както беше със скъсан ремък на вариатора и тежи 150 кила, заключен и с включена аларма го отнесоха... Ама нейсе, да сме живи и здрави.

 

Съжалявам за случката!! Ще го дам за пример на брат ми, който зарязва неговия незаключен по цял ден пред блока.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видяли са те къде прибираш панела и затова са те ударили...........

На зет ми преди седмица му разбиха ключалката и отмъкнаха лъскавия CD и панела, който си държи под седалката.

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случката!! Ще го дам за пример на брат ми, който зарязва неговия незаключен по цял ден пред блока.

Брат ти постъпва правилно. Така няма да купува и ново стъкло или ключалка, освен CD-то. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брат ти постъпва правилно. Така няма да купува и ново стъкло или ключалка, освен CD-то. :icon_thumbup:

 

:rolleyes: Всъщност ставаше въпрос за скутера, но като се замисля той и панела си зарязва на радиото...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел, който си държеше една от колите пред входа и никого не я заключваше. Съседите му знаеха това и понякога я ползваха, като я връщаха с пълен резервоар. :D

По-големине сигурно си спомнят, че преди 20-22 години се крадяха чистачки. На друг приятел от Варна му откраднаха чистачките и като тръгна да си търси, за да си купи нови му казваха, че е направил грешка като ги е оставил. Човека им отговаряше, че от 8 години не ги е свалял. :D

 

Иначе около въпросното медицинско даведение явно действа поне една организирана банда, защото съм чувал за много такива случаи. Явно някой трябва да им заложи капан и да проведе профилактична "беседа" с тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе то и аз на село не си заключвам колата, ключовете на контакта, касетофони, панели, багажи - всички екстри. Ама я да я оставя тук така?

Последните два месеца на мои познати им изчезнаха целите коли - Авенсиса на шефката и Наварата на един приятел.... На по година и нещо и двете..... А февруари - Ленд Круизър на друга позната..... на един месец и два дни...... Явно нещо са се активизирали пак, или е просто съвпадение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...