Премини към съдържание

Авточасти втора употреба за Мицубиши Галант от 1993г. до 2002г.


Препоръчано мнение

Здравей, търся си задна полуоска и ляв стоп за Галант - случайно да ти се намират?

Здрасти ,

задна полуоска за Галант нямам, ляв стоп имам за Галант 97-99г. и Галант 93-96г. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Случайно да ти се намира десен мигач (бял) за Галант-6А12(2000куб.см/V6)/96 г. и компресор за климатика! Пиши ми на л.с. - БЛАГОДАРЯ! Ако може с цени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да ти се намира десен мигач (бял) за Галант-6А12(2000куб.см/V6)/96 г. и компресор за климатика! Пиши ми на л.с. - БЛАГОДАРЯ! Ако може с цени.

 

Не, съжелявам към момента нямам този модел на части .. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, Галанта ми е 2.0 136 к.с. от 1997г. Търся му компресор за климатика и декоративните капачета на халогените.

 

Колега, имам. Пратил съм ти Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Интересува ме планката за която се държи предното ляво стъкло и се плъзга по шината.Не знам дали ме разбра но не мога да кача снимка.Би ли ми казал какви парички ще искаш и дали би ми продал само нея или трябва да взема и шината.Моторчето определено не ми трябва.Благодаря предварително.

 

Поздрави:mitsu-smiley:

 

P.S.Става въпрос за Мицубиши Галант 97г.

Редактирано от Maxim Chirpanski
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Интересува ме планката за която се държи предното ляво стъкло и се плъзга по шината.Не знам дали ме разбра но не мога да кача снимка.Би ли ми казал какви парички ще искаш и дали би ми продал само нея или трябва да взема и шината.Моторчето определено не ми трябва.Благодаря предварително.

 

Поздрави:mitsu-smiley:

 

P.S.Става въпрос за Мицубиши Галант 97г.

 

 

Колега имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здрасти ,

Можеш ли да ми дадеш цена за турбокомпресор и скоростна кутия за Галант 2000tdi ,произв. 1993 , 90 к.с.

Ако имаш налични.

 

Мерси

 

Здрасти, имам турбокомпресор но не е много добър 100лв. !!! Ск. кутия за твоя модел е продадена ... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравей колега,

Можеш ли да ми дадеш цена за предна главина за Галант 2,0 TD , 1995 год. , 90 к.с.

Ако ти се намират разбира се.

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Можеш ли да ми дадеш цена за предна главина за Галант 2,0 TD , 1995 год. , 90 к.с.

Ако ти се намират разбира се.

 

Благодаря предварително.

 

Нямам колега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Откраднаха ми лявото(шофьорското) огледало и конзолата към вратата също е счупена.Колата е Галант ЕА5А 2.5-1999г.Имате ли такова огледало и конзолата и на каква цена?

Благодаря предварително.

Весели празници!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Откраднаха ми лявото(шофьорското) огледало и конзолата към вратата също е счупена.Колата е Галант ЕА5А 2.5-1999г.Имате ли такова огледало и конзолата и на каква цена?

Благодаря предварително.

Весели празници!

 

Колега имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравей Алекс, случайно да имаш читава мека връзка за изпускателната система на Галант 2.0 97' комби?

 

Здрасти , утре ще разгледам меките връзки и ако има читава ще ти пиша Л.С. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти , утре ще разгледам меките връзки и ако има читава ще ти пиша Л.С. :drinks:

Алекс, а би ли могъл да премериш стандартното крайно гърне на един седан с 6а13 мотор. Размерите ми трябват, без тръбите, които влизат и накрайниците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Имаш ли заден ляв мигач (този, който е на калника)за Галант комби '97 ? Цена?

 

Поздрави!

Станислав

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Имаш ли заден ляв мигач (този, който е на калника)за Галант комби '97 ? Цена?

 

Поздрави!

Станислав

 

Нямам колега, само десни ми останаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...