Премини към съдържание

Авточасти втора употреба за Мицубиши Галант от 1993г. до 2002г.


Препоръчано мнение

Здравей Алекс, имаш ли амортисьорчета за петата врата на Галант 2.0, 136 к.с. 1997 година, комби(естествено), че мойте изпуснаха.

 

Имам колега. Имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти се намират халогени за галант 98г.И евентуално цена :rolleyes:

 

Имам колега. Пратил съм ти Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Алекс.

Дали имаш преден ляв мигач за Галант 98-ма год.?

 

Боби само бели имам, от оранжевите само десен. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Алекс! Случайно да ти се намират читави кабели за свещите на Галант 6А12 (Е54А) - 1996г./V6/2000 куб./24 клапана/хечбек/№ на рама - JMBLNE54ASZ000419. Също така ми трябва преден десен мигач, компресор за климатроника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Алекс! Случайно да ти се намират читави кабели за свещите на Галант 6А12 (Е54А) - 1996г./V6/2000 куб./24 клапана/хечбек/№ на рама - JMBLNE54ASZ000419. Също така ми трябва преден десен мигач, компресор за климатроника.

 

Здравей! За съжаление нямам нищо от това което търсиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се наредя на опашката. От горе споменатите бели мигачи ми трябва ляв /колата ми е 2001г. ако има някакво значение/, решетката около левия халоген за Елеганс и ако ти се намират от тези пластмасовите черни гайки, които държат тапицерията вътре в багажника/не знам дали ме разбра/ 5-6 бр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се наредя на опашката. От горе споменатите бели мигачи ми трябва ляв /колата ми е 2001г. ако има някакво значение/, решетката около левия халоген за Елеганс и ако ти се намират от тези пластмасовите черни гайки, които държат тапицерията вътре в багажника/не знам дали ме разбра/ 5-6 бр.

 

Здрасти , имаш л.с. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, колко струват кожените седалки и дали ще станат на моето 2.0 td 97г.?

 

 

Колега салона е продаден отдавна. Това са неща, които не се задържат в продажба. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Алекс! А да ти се намират читави уплътнения за вратите на Галант 6А12 (Е54А) - 1996г./V6/2000 куб./хечбек.

 

Не ми се намират за Е54А уплътнения съжелявам :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Алекс. Трябва ми дясно рамо за чистатчките на Галант 98-а година(предполагам, че няма значение какъв е двигателя, но за всеки случай - 2.0 ТD), че направих една беля и взех та го счупих :icon_crying:

Моляте, ако имаш, кажи и една цена.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Алекс. Трябва ми дясно рамо за чистатчките на Галант 98-а година(предполагам, че няма значение какъв е двигателя, но за всеки случай - 2.0 ТD), че направих една беля и взех та го счупих :icon_crying:

Моляте, ако имаш, кажи и една цена.

Благодаря предварително.

 

Здрасти, имаш л.с.

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги,някой може ли да ми каже дали разполага със спирачни апарати за Галант ЕА6А,и ако да на каква цена ще ги даде.Мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги,някой може ли да ми каже дали разполага със спирачни апарати за Галант ЕА6А,и ако да на каква цена ще ги даде.Мерси предварително!

 

Здрасти колега имаш л.с. :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и аз да попитам дали ти се намира заден десен калник за комби 99 и каква е цената...благодаря ти предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега имаш л.с. :plane:

дискове имам,проблема ми е в самите апарати (много са ръждясали)и ми загряват дисковете. :) :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и аз да попитам дали ти се намира заден десен калник за комби 99 и каква е цената...благодаря ти предварително :)

 

Заден калник за комби? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леви сребристи врати за седан?

 

Има Роска, предна лява сребриста а задна лява в други 2 цвята :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли датчици за ABS-а на Галант 2001г.2.0 - дизел?

Ако има - колко струват?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...