Премини към съдържание

Авточасти втора употреба за Мицубиши Галант от 1993г. до 2002г.


Препоръчано мнение

Колеги обединявам си темите в една за по лесно ползване от Вас. :icon_thumbup:

 

Тук ще публикувам и новите коли, които пристигат за части. Всякаква информация може да получите тук във форума на лични или на тел. 0899400255 - Сашо.

Частите могат да се доставят в цялата страна с куриер или на място при мен.

Пратките, които се пращат с куриер са отворени, т.е. всеки може да види какво получава и след това да плати.

 

Ето и какви коли имам в наличност:

 

 

Мицубиши Галант 2.5, 160к.с., типтроник, седан, пробег 167х.км., 2000г.

 

 

 

Мицубиши Галант 2.5, 163к.с., ръчна скоростна кутия, седан, пробег 74х.км., 1998г.

 

 

 

Мицубиши Галант 2.0, 136к.с., ръчна скоростна кутия, комби, пробег 162х.км., 1997г.

 

 

 

Мицубиши Галант 2.0, 136к.с., автоматик, седан, пробег 54х.км., 1998г.

 

 

 

Мицубиши Галант 2.4GDI, 150к.с., ръчна скоростна кутия, комби,пробег 148х.км., 1999г.

 

 

 

Редактирано от Светльо Ангелов
Платена обява до: 30.08.2016г
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега, трябват ми 2 болта които държат спирачните апарати от лявата страна, за галант 2.0 136 к.с. (комби). Моите са се заоблили и сега не мога да си сменя накладките :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: Прати ми цени. Предварително благодаря.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, трябват ми 2 болта които държат спирачните апарати от лявата страна, за галант 2.0 136 к.с. (комби). Моите са се заоблили и сега не мога да си сменя накладките :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: Прати ми цени. Предварително благодаря.

 

Здравей колега, имам естествено :D, пратил съм ти Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! :)

 

Днес пристигна нов Галант за части.

Галанта е 2.0, 136к.с., 98г., ръчна скоростна кутия.

Лети джанти са 16".

 

За справки тел. 0899400255-Сашо или тук във форума.

 

 

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега! Случайно да са ти останали читави бели мигачи от някое Galant-че??? Моето е 2,5 98-а... тел.ми е 0894 484 250.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега! Случайно да са ти останали читави бели мигачи от някое Galant-че??? Моето е 2,5 98-а... тел.ми е 0894 484 250.

 

Да, ще ти се обадя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега трябват ми два фара ляв и десен и ако имаш карбонови кори за таблото смисъл от тия черните готините . Даи ми цени ако можеш?

Редактирано от patsi6442
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега трябват ми два фара ляв и десен и ако имаш карбонови кори за таблото смисъл от тия черните готините . Даи ми цени ако можеш?

 

Имам фарове, пратил съм ти Л.С.

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравей,колега!Случайно да ти се намират запазени железни джанти 4бр.,14 цола, 4х114.3 за Галант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!Случайно да ти се намират запазени железни джанти 4бр.,14 цола, 4х114.3 за Галант.

 

 

Здравей колега!

 

В момента нямам никакви джанти за продаване. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

За Галант 2.0 136кс 1998г ми трябват корите които се намират под двигателя, както и на десния халоген малкото пластмасово капаче което е с цвета на халогена. Ако ги имаш ми пиши ЛС или ми се обади на 0888 632 326.

 

Също тъка си търся хубави и запазени лети джанти 15-ки :)

 

Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

За Галант 2.0 136кс 1998г ми трябват корите които се намират под двигателя, както и на десния халоген малкото пластмасово капаче което е с цвета на халогена. Ако ги имаш ми пиши ЛС или ми се обади на 0888 632 326.

 

Също тъка си търся хубави и запазени лети джанти 15-ки :)

 

Мерси

 

 

Ееееееее колега, ами ти търсиш най-търсеното. :D

 

Имаш л.с.

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги, отворил съм два двигателя за части:

 

Галант 2.0, 136к.с. и

 

Галант 2.5, 163к.с.

 

Така, че на някой, ако му трябват само части от двигателите да се обажда. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес ми пристигна нов Галант за части.

 

2.5, 163к.с., комби, Аванс, год.на произ. 1998г., автоматик. Пробег 156 000км. Всичко е работещо по колата.

 

Ето и малко снимки:

 

 

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя и снимки на кожения салон. :) Седалките са с ел. отопление, но не са с ел. регулиране.

 

 

 

 

 

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Да добавя и снимки на кожения салон. :) Седалките са с ел. отопление, но не са с ел. регулиране.

 

 

 

 

Здрасти колега,

Трябват ми 2 броя предни подкалници за Галант 1997-2.5 Седан(ако има значение)

Ако имаш, кажи цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

Трябват ми 2 броя предни подкалници за Галант 1997-2.5 Седан(ако има значение)

Ако имаш, кажи цена.

Колега имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На този галант последното гърне и рейката здрави ли са и каква е цената.

 

Да колега здрави са. Имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми микроключа на предна дясна врата, че моя не работи. И дай ми цена за ляв заден стоп - галанта ми е седан 98 г. Моя е спукан на долната бялата част. Не е болка за умиране ама ме дразни.

Редактирано от Mitovbishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми микроключа на предна дясна врата, че моя не работи. И дай ми цена за ляв заден стоп - галанта ми е седан 98 г. Моя е спукан на долната бялата част. Не е болка за умиране ама ме дразни.

 

Здравей, нямам ляв заден стоп . Нещо не разбирам какво имаш впредвид под микроключ ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, нямам ляв заден стоп . Нещо не разбирам какво имаш впредвид под микроключ ?

Става въпрос за бутончето дето като се затвори вратата изгасват светлините в купето. Сега видях, че и на едната задна врата не е наред така, че търся две - предно и задно (не знам дали има някаква разлика). Извинявай, че не съм се изразил правилно - професионална деформация - такива неща в авиацията ги наричаме микроключове :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за бутончето дето като се затвори вратата изгасват светлините в купето. Сега видях, че и на едната задна врата не е наред така, че търся две - предно и задно (не знам дали има някаква разлика). Извинявай, че не съм се изразил правилно - професионална деформация - такива неща в авиацията ги наричаме микроключове :) .

 

Е колега, как не се сетих. :D Та нали и ние караме :plane:

 

Пратил съм ти Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...