Премини към съдържание

Авточасти втора употреба за Мицубиши Галант от 1993г. до 2002г.


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Търся моторче за пръскалките на течността за чистачки. Колата е Галант 1998г 2.5 V6, седан. Не знам един модел ли е или има различни (на моторчето). Трябва ми цялото нещо което се захваща за казанчето. Ако имате моле пратете ми имейл защото рядко влизам във форума - hristo.damianov@gmail.com

 

Поздрави,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Търся моторче за пръскалките на течността за чистачки. Колата е Галант 1998г 2.5 V6, седан. Не знам един модел ли е или има различни (на моторчето). Трябва ми цялото нещо което се захваща за казанчето. Ако имате моле пратете ми имейл защото рядко влизам във форума - hristo.damianov@gmail.com

 

Поздрави,

 

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся гривна за ABS на Галант 2.0 ТДИ. Може и на лично, евентуално с цена. Благодаря!

 

Здравейте! Имам колега нова - 20лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

здрасти колега интересува ме дали имаш заден капак за седан мицубиши галант ако може да е син евентуално цена,също така спирачни дискове същото цена

Редактирано от al_bandi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цена за преден и заден капак за галант седан (по възможност черни на цвят и не деформирани и не преправяни)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цена за преден и заден капак за галант седан (по възможност черни на цвят и не деформирани и не преправяни)?

Нямам никакви колега капаци. Всичко е продадено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся предна дясна врата (без оборудване) за Галант 97-03 по възможност сива на цвят с код на боята A71D :icon_crying: .

Редактирано от GalantDream
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Интересувам се от преден, десен крив и горен носач, а може и правия (целия комплект направо).

Галант, 96г (края), дизел, 2.0, 90к.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се от преден, десен крив и горен носач, а може и правия (целия комплект направо).

Галант, 96г (края), дизел, 2.0, 90к.с.

 

Здрасти, писах ти Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здрасти колега, да ти се намира кожух за скоростната кутия за Галант 2001г. автоматична е, ако има разлика :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, да ти се намира кожух за скоростната кутия за Галант 2001г. автоматична е, ако има разлика :icon_hmm:

 

Да имам, нали ти казах колега. :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Да похваля Сашо - много точен, с много добри цени, показа ми как да си сменя джама най-лесно, и с Yacco маслото коетo препоръча замлъкнаха и 2-3 повдигача дето се обаждаха, сега работи като часовник, да не говорим че цената му беше муцка :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся преден капак и броня за Galant 2.5 V6 2001 година. Ако някой има да пише. Ако е в София или близо до София ще е по-добре :D А идеалният вариант е да са и зелени! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся преден капак и броня за Galant 2.5 V6 2001 година. Ако някой има да пише. Ако е в София или близо до София ще е по-добре :D А идеалният вариант е да са и зелени! :D

 

Колега само халогени имам за твоята броня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега само халогени имам за твоята броня.

На мен халогените са ми здрави. Ама един глупак ми удари колата на паркинга и сега капака крив (тип палатка - май капак няма изправяне), броня спукана през средата и потрошени решетки...

 

Един въпрос: Капаците на всички галанти ли са еднакви? Струва ми се, че моя е малко по издаден нагоре в средата с други които съм виждал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен халогените са ми здрави. Ама един глупак ми удари колата на паркинга и сега капака крив (тип палатка - май капак няма изправяне), броня спукана през средата и потрошени решетки...

 

Един въпрос: Капаците на всички галанти ли са еднакви? Струва ми се, че моя е малко по издаден нагоре в средата с други които съм виждал.

 

Да, твоят е след фейса и е малко по издаден. Но разликата е само визуална, капака преди фейстлифта също става.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги т.к. имам доста запитвания за нови части за Мицубиши, пускам линк към онлайн магазина. Има още доста неща за качване, но малко по-малко и това ще стане. Ако не намирате намирате това, което търсите винаги може да ме попитате или звъннете. :)

 

http://www.mitsubishito.com/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:icon_bye: Търся вилките на предните амортисьори (тези които свързват правия носач със амортисьора) и евентуално 4 тампона за амортисьорите с гумените подложки за пружините (искам да си направя два комплекта амортисьори+пружини - единия нисък за лятото, а другия висок за зимата)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_bye: Търся вилките на предните амортисьори (тези които свързват правия носач със амортисьора) и евентуално 4 тампона за амортисьорите с гумените подложки за пружините (искам да си направя два комплекта амортисьори+пружини - единия нисък за лятото, а другия висок за зимата)

 

Здрасти, отговорил съм ти на л.с. :yes3: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пристигна ми Галант за части, но го публикувах в грешна тема :icon_doh: , затова го публикувам пак.

Двигател - 2.0 - 136к.с.

Ръчна скоростна кутия

Без удари, доста запазени части има. Алуминиевите джанти са 15".

post-1036-048713100 1414655382_thumb.jpg

post-1036-091054000 1414655391_thumb.jpg

post-1036-022613300 1414655400_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пристигна ми Галант за части, но го публикувах в грешна тема :icon_doh: , затова го публикувам пак.

Двигател - 2.0 - 136к.с.

Ръчна скоростна кутия

Без удари, доста запазени части има. Алуминиевите джанти са 15".

:icon_bye: Калобраните всичките ли са здрави - ако да - ценичка плииз :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги пристигат ми 2 Галанта с Черни кожени салони - седан и комби.

Много колеги ме бяха питали за кожен салон, но вече не помня кой. Така, че и двата салона са свободни за продажба. :)

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...