Премини към съдържание

Национален фен-клуб събор: Ксилифор - Велико Търново 2009 - дати - 04 и 05 юли!


Препоръчано мнение

  • Отговори 435
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Мили колеги, разбрах се току-що със Еstilian, ще пътуваме заедно! Благодаря на всички! Ще се видим довечера! :)

Пфууу малко се забавих и веднага те грабнаха :)

 

бтв - кога ще тръгвате? може една колонка да направим :)

Редактирано от tmintov
Колега, използвайте главни букви, където е необходимо!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

пфууу малко се забавих и веднага те грабнаха :)

 

бтв - кога ще тръгвате? може една колонка да направим :)

Хехе, нали в крайна сметка всички отиваме на едно и също място ;)

Тръгваме в 18ч. от НДК.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето идване пропадна.Ангажимента за уикенда отпадна, но сега пък няма на кой да пласирам най-добрия приятел на човека. :(

Приятно и весело изкарване на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето идване пропадна.Ангажимента за уикенда отпадна, но сега пък няма на кой да пласирам най-добрия приятел на човека. :(

Приятно и весело изкарване на всички!

Е вземи го! В Рънера не може ли да живее в багажника? То там поляни бол има предполагам... и при мене се е налагало - ама дзвера си има багажника като за 2-ра къща... ;) все пак - в крайна сметка ти преценяваш :mitsu-smiley:

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е еземи го! В Рънера не може ли да живее в багажника? То там поляни бол има предполагам... и при мене се е налагало - ама дзвера си има багажника като за 2-ра къща... ;) все пак - в крайна сметка ти преценяваш :mitsu-smiley:

 

 

Не знам какво е кучето, но на Ксилифор е идеално за куче, много зелено и много места за тичане. Ако песът може да живее в багажника или купето за 2 дена, да не се замисля! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кучето е много добричко, ама ако го оставя в купето само през нощта ще трябва да претаципирам всичко ако остане изобщо седалка. :)

post-1343-1246628377_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кучето е много добричко, ама ако го оставя в купето само през нощта ще трябва да претаципирам всичко ако остане изобщо седалка. :)

кофти :( е трябва да му правиш сухи тренировки за да знае какво може и какво не може ;) мойто дзвер вече си кибичи само в багажника и си гледка от там :) само се нерви като му пусна чистачката :icon_angel:

Редактирано от Modrus
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, нали в крайна сметка всички отиваме на едно и също място ;)
Пък и не е важно кой с кого ще дойде, по важното е с кого ще си тръгне... :lol: :lol: :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааааааааааааааааааааааа. Колегииииииииииииииииииии! Държите тези които не са там в невидение. Пуснете някоя друга снимка де!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да са се наводнили при ти дъждове :D Пък и ще има сигурно една седмица изтрезняване :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да са се наводнили при ти дъждове :D Пък и ще има сигурно една седмица изтрезняване :)

А вие двамата с Васко защо се скатахте и не дойдохте,а?

Сега ще ви заринеме от снимки,та да ви е яд... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше супер :icon_drunk: и двете вечери до зори... учудването ми бе голямо тази "сутрин" като се събудих в 13.00h хотела беше празен а аз като ударен самолет, почти като предния ден... много зор ми беше шофирането с "камиона". Сега отивам да реанимирам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се скатах, а просто нямах възможност да дойда... Мислиш ли, че не ми се е искало да съм вас... Направих всичко по силите си да се освободя но уви...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се скатах, а просто нямах възможност да дойда... Мислиш ли, че не ми се е искало да съм вас... Направих всичко по силите си да се освободя но уви...

Знам, това горното беше шегичка :) А определено има за какво да те е яд,защото всичко мина много добре.

Сега чакам някой да качи още снимки,но явно още много им "тежът"главите :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и от мен :) - наистина са много малко, защото бях засенчен от десетките папараци :D

 

Малко - но от сърце

 

:mitsu-smiley: :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички колеги!

Надявам се сте се прибрали живи и здрави, с тежки глави и пълни сърца!!!

Радвам се, че макар и само за една вечер (за мен) купона се получи 101% !!!

От мен снимки по-късно, а интересно ми е видео ще има ли? Доста "оператори" бяха... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Националната срещата, лично според мен, бе първо: организирана перфектно от Жоро, второ: не беше най-голямата среща, но бе една от най-веселите срещи на клуба. :icon_thumbup:

И трето, радвам се, че видях толкова много приятели, приятни хора, с които се запознах и успях да си поговоря и се надявам да се срещаме оттук нататък на всички срещи на клуба с тях. Колегите, които не успяха да присъстват, да не съжаляват, а да се опитат да присъстват на следващата среща, защото нито една среща на клуба не е за изпускане, всяка е уникална по свой собствен начин.

Купона и веселието, въпреки поройните дъждове, бяха на много високо ниво и всички бяха много усмихнати, а там където има усмихнати хора има купон и е много приятно! :icon_clap: :D

Всъщност, ще се видим от снимките на колегите, които ще бъдат постнати тези дни! :)

Мислете за срещата през септември и ме пишете присъстващ и тогава! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично много съжалявам, че неможах да се класирам поради дисковата херния заради която още съм на инжекции и куцам като дядка ама се надявам на следващата да присъствам... :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази среща беше Уникална - Аз лично прекрах със Вас поредното незабравимо преживяване , поздрави на организатора и на всички които успяха да дойдат.

 

 

 

снимки тук

Редактирано от Spiritmaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази среща беше Уникална - Аз лично прекрах със Вас поредното незабравимо преживяване , поздрави на организатора и на всички които успяха да дойдат.

 

 

снимки тук

плс - оправи линка да не води до организиране на албума... че нищо не излиза :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...