Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национален фен-клуб събор: Ксилифор - Велико Търново 2009 - дати - 04 и 05 юли!


Препоръчано мнение

И тъй като нямаме време, моля ви за бърза реакция, за да може Жоро да резервира хотела!

Пускам линк към другата тема, че да не пиша наново всичко. Имаме няколко дни за реакция!

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...c=11998&hl=

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 435
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Гласувах за 5/6 септември. Хем събиране, хем рожден ден, хем национален празник!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах за септември, защото лятото всички са на някъде, включаю и ние, въпреки, че все още не знаем кога. По-спокойно е през септември, а времето обикновено е приятно топличко! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за юли , защото е по-скоро , а и да можем септември да повторим . Но когато и да се реши , все ще присъствам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз като Веско - началото на юли, че да може септември да направим РД в Сф и да се съберем максимално много хора...... Пък и 2 срещи са по-добре от една! Като с Галантите......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за септември. Юли е отпускарски месец и се предполага, че голяма част от народа ще е с други ангажименти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах за септември, защото лятото всички са на някъде, включаю и ние, въпреки, че все още не знаем кога. По-спокойно е през септември, а времето обикновено е приятно топличко! :)

 

И аз гласувам като теб мило :* :* :* :* :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за юли , защото е по-скоро , а и да можем септември да повторим . Но когато и да се реши , все ще присъствам :)

 

С абсолютно същите доводи на Веско /а както и на Роско/, моят глас също е за юли. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз като Веско - началото на юли, че да може септември да направим РД в Сф и да се съберем максимално много хора...... Пък и 2 срещи са по-добре от една! Като с Галантите......

:icon_thumbup: Точно затова гласувах за юли и аз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за ЮЛИ защото СЕПТЕМВРИ няма да съм тук в БГ.Поздрави на всички! :icon_n_gora: :bg: :bounce8:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за ЮЛИ защото СЕПТЕМВРИ няма да съм тук в БГ.Поздрави на всички! :icon_n_gora: :bg: :bounce8:

Аз също съм за юли, септември ме няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за юли. Септември ще съм ангажиран с подготовка на първокласничка и ще ми е много криво ако пропусна срещата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах и за юли и за септември ... :lol: .... Пък ако може и август една междинна да направим, още по добре.... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм и за юли/не мога да се цепя от моя най-добър приятел,брат и близнак-Dido Ruse дето ме накара да си купя за първи път в съзнателният ми живот японски автомобил :icon_clap:/ и за септември също, че да ви опозная по добре

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах и за юли и за септември ... :lol: .... Пък ако може и август една междинна да направим, още по добре.... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

 

И аз съм и за юли/не мога да се цепя от моя най-добър приятел,брат и близнак-Dido Ruse дето ме накара да си купя за първи път в съзнателният ми живот японски автомобил :icon_clap:/ и за септември също, че да ви опозная по добре

 

А бе хора вие дето сте попълнили всичките полета, внасяте обърквация в анкетата. :D То е ясно че са много хората дето искат срещи на често, ама гласовете няма да са реални.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе хора вие дето сте попълнили всичките полета, внасяте обърквация в анкетата. :D
Споко бре....Аз съм гласувал за първата дата, а по нататък ще пуснем друга анкета за втората..... :P ...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясна е работата, то направо Жоро да запазва и двете дати, ще е най-добре. :icon_thumbup:, че да не ни изпреварят и трябва да се търси ново място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Това също е алтернативен вариант- :D :good:

 

П.С.Добавил съм още малко снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммм най-добре си е наистина и Юли срещичка и Септеври една още по-голяма... така че Юли съм си гласувал и аз :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за ЮЛИ защото СЕПТЕМВРИ няма да съм тук в БГ.Поздрави на всички! :icon_n_gora: :bg: :bounce8:

 

При мен е обратно :), затова септември...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Септември е по- добра дата си мисля , тъкмо Отпуските приключват и един такъв уикенд ще е приятен спомен от Отпускарския сезон B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах и за юли и за септември ... :lol: .... Пък ако може и август една междинна да направим, още по добре.... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

 

И аз съм за колкото се може повече срещи! :)

 

Гласувам за юли - разбира се, защото септември празнуваме РД на клуба и по някаква неписана традиция е в София в "Снейк"!

 

Септември ще има среща със сигурност!

 

Марио, а ти знаеш къде ще е срещата юни, нали! :)

 

Задействай връзките и да пускаме тема, идеята е да хванем място, а после който може ще дойде. Просто ако сме само двамата с теб като се изпонапием, няма кой да ни снима :foto: :lol: :giggle: ! За това ще огласим идеята ни при възможност за резервация, но нека не бъркаме повече темата.

Моят глас е за юли! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спамери! И потайници! Я си признавайте бързо, или пускайте още една тема! А за снимките - ще взема децата, че поне засега не пият и ща им дам 2 апарата да ни снимат!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...