Премини към съдържание

Национален фен-клуб събор: Ксилифор - Велико Търново 2009 - дати - 04 и 05 юли!


Препоръчано мнение

Ние дойдохме и заварихме "разпасана команда' :D Почти никой нямаше, всеки беше хванал гората, добре че беше Велико, та да ни покаже " гората" ,даме водопада, или силно казано водопад.........видяхме се с някои колеги, но после уж трябваше да отиваме към някакво място ,поляна ли е било или там нещо друго.........последвах Роско , който не знайно защо хвана пътя за Русе ,а не за В. Търново и пак ме объркахте........от всичко това загубих дирите на другите и си хванах В. Търново при "Щастливеца" ........там засекох на Стилиянчо колата, и въпреки че го дебнех като партизан в гората, на 5 метра от масичката ,на която бяхме седнали , той се промъкнал като дебнеща котка в нея и отпраши..............така и не можех да му честитя за Дани ...............ама друг път.......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 435
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ние дойдохме и заварихме "разпасана команда' :D Почти никой нямаше, всеки беше хванал гората, добре че беше Велико, та да ни покаже " гората" ,даме водопада, или силно казано водопад.........видяхме се с някои колеги, но после уж трябваше да отиваме към някакво място ,поляна ли е било или там нещо друго.........последвах Роско , който не знайно защо хвана пътя за Русе ,а не за В. Търново и пак ме объркахте........от всичко това загубих дирите на другите и си хванах В. Търново при "Щастливеца" ........там засекох на Стилиянчо колата, и въпреки че го дебнех като партизан в гората, на 5 метра от масичката ,на която бяхме седнали , той се промъкнал като дебнеща котка в нея и отпраши..............така и не можех да му честитя за Дани ...............ама друг път.......... :D

Пламич,пропуснал си да видиш,че пред Роско беше Жоро(gepito-v),който знае какво прави(все пак си е в къщи) :icon_thumbup:

Минахме през някакъв пряк път(през Арбанаси) и спестихме доста :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Хаха евала на колегата! Въпреки че минах за има няма 10 минути е успял 2 пъти да фотографира и мойта красавица! Напълно съгласен с Пламен - тази среща колегите го раздаваха като хайдуци .. едни в гората, други на поляна, 3-ти спят (в 17 вечерта!) .. с който не можахме да се видим - следващият път!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Всичко беше екстра! Снимки уж много, а пък така като гледам- слабо за сега! Много готини парчета слушахме вечерта и особено за "зелената трева :)))"

 

Много мицубишита, много нещо ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички, които са били там :icon_clap: . От снимките до тука, се вижда че наистина е било много весело и приятно :icon_thumbup: .

Много ми се искаше и Аз да дойда, но нямаше как :icon_blush: .

Надявам се, че на следващото събиране ще имам късмета да съм на линия :good: .

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа... Понеже на срещата много хора ме обвиниха, че не влизам и не пиша от моите кратки отговори, реших да се реванширам!

 

Първо искам да благодаря на Жоро за организацията! Беше прекрасно... прекрасно не само заради мястото, не само защото се забавлявахме, а защото се събрахме толкова много хора - истински купонджии и приятели, които превърнаха поредното събиране в незабравим спомен.

Първата вечер мина малко по-лежерно, без много музика, но пък на ниво... особено за Роско, който в 5:30 през нощта ми изпрати СМС да го събудя на сутринта... Душица...! Ние след дълъг път и работен петъчен ден се оттеглихме сравнително рано към полунощ, че кой знае - ако Галантът беше станал на тиква, само си представете какво щеше да последва - 163 коня да станат на мишки :)

 

Съботната сутрин започна подобаващо с отрезвителна закуска, на която се запланира кой-накъде... Аз имах малко ангажименти из Търново та се отцепих от колектива, който е заминал по водопадите. Тук е мястото да се обърна към Пламен - бяхме в Щастливеца близо час, но, ей Бога, наистина съм ви видял къде сте били! Ние се бяхме свили на една малка масичка, защото нямаше места... после си спретнахме една разходчица до Царевец и хоп, обратно към хотел, където на поляните цареше купон ;) Роско отново бе като Исус, който с една скара искаше да нахрани цялата гладна тълпа, всеки носеше мезета, бири и навсякъде ехтеше смях... и тук-таме детски гласчета ;) Бай Марин, познат вече като Хондаджията, черпеше като Тамада и както винаги успя за няколко минути да ми подари невероятна усмивка на лицето. На Веско малкото Стефи прелиташе като изтребител - с две думи, беше познатата картинка от досегашните барбекю събирания...

 

Малко по-късно, уви, ни подхвана много неприятен дъжд, който подгони компанията към следобедна дрямка в хотела, докато Роско и Марин си останаха на дояждане при скарата на поляната ;) Благополучно си ги прибрахме привечер за вечерята. Ето тук вече започна истинският купон!!! Имахме си Ди-джей, който определено се погрижи за невероятното настроение! Дансинга го открихме аз и Роско с малко рок, после малко руски песни и оттам като се завихри едно партиии... малеее! Чак до 3 през нощта... То не бе игра на хоро, то не беше Били Джейн (който е бил там, знае за младия Майкъл Джексън с панерче от хляб на главата), то не беше метъл, кънтри, българско, денс и какво ли още не... Такова шоу, колеги, с ръка на сърцето мога да кажа, че никога не е било... Да - винаги сме се забавлявали, но това, което направихме в събота вечерта, беше най-веселото, най-игривото и най-усмихнатото събиране на Мицубишитата ever!

 

Искам да благодаря на всички, които дойдоха... Бяхте незабравими... Радвам се, че видях много мои близки приятели, с които почти си забравихме лицата... Роско, Велико, Веско... обичам ви, ей ;) Беше истински удоволствие да трамбовам дансинга с вас ;) Modrus, с когото сега се запознах ;) Абе всички сте невероятни... Както се казва - хайде пак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

почвам да спамя през 2-3 пост-а....

 

ИСКАМЕ СНИМКИ! ! ! ИСКАМЕ СНИМКИ! ! !

 

айде дееее - имаше най-малко 10 фотоапарата! Приемам единственно извинение ако се качват 10GB снимки някъде по share-овете... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поне си излекувах мускулната треска, така да се каже!

Вчера сутринта при разбора на мача имаше следното изказване: "На тази среща имаше 3 вида хора - едните - танцуващи, вторите снимащи, третите - гледащи в захлас". Та моля папараците да дават снимки, че да не се разправяме, ааааааааааа! (Да, ама сигурно отнема време да се смъкнат хич да не е няколко Терабайта снимки и видео)

Голям купон! Толкова не съм се веселил не помня от кога! Безкрайно благодаря на Жоро за организацията, на колегите, които успяха да дойдат, получи се наистина голяма веселба!

 

П.П. Цецо, и да четеш, и да не четеш - файда няма! Изпусна купона, Боян да ти каже!

П.П.2 Стиляне, ама ти на това твоето дълъг пост ли му викаш? Я да се върнеш за редакция!

П.П.3 А ако Ечика беше успял да дойде.... Тогава не знам какво щеше да става!

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на: kolev1,mit slx,МИХТИ и многото други "папараци".

 

Стига само сте надничали в темата а се хванете да се потрудите,защото...

 

ЧАКАМЕ СНИМКИИИИИИИИИ!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички колеги :icon_thumbup: !

Всичко беше страхотно! :icon_n_gora: Жалко че бяхме малко хора но пък за сметка на това беше много весело.

Колеги аз нещо немога да кача тук снимки за това ще ви дам в СНИМКА БГ ника си -mixti

И не на последно място ще изразя благодарност към организаторите и колегите домакини :icon_clap: Благодаря и на колежката МИМИ за това че беше наш екскурзовод. :icon_clap: :first: :icon_bye: :bg:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на: kolev1,mit slx,МИХТИ и многото други "папараци".

 

Стига само сте надничали в темата а се хванете да се потрудите,защото...

 

ЧАКАМЕ СНИМКИИИИИИИИИ!!! :icon_thumbup:

 

Малко бавно става - на първо четене това е - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=396975

 

Има и 3 кубика филмчета, но тях ще трябва да ги кача на някой смислен сървър!

 

Приятен ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламич,пропуснал си да видиш,че пред Роско беше Жоро(gepito-v),който знае какво прави(все пак си е в къщи) :icon_thumbup:

Минахме през някакъв пряк път(през Арбанаси) и спестихме доста :)

То е вярно, че и Жоро беше пред мен, ама за по-лесно можеше да се ориентира по регистрацията на колата ми - с ей такива букви пише ВТ, все пак Болярка водя, знаеме преките пътеки! Пък разпасаната команда е само за заблуда на противника, така да се каже, иначе всичко си беше тип-топ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Докато ги качваше още ги разгледах! Скромно, ок 414 снимки....... има-няма....

 

Инак пък сме големи Убавци! Спор да няма!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Докато ги качваше още ги разгледах! Скромно, ок 414 снимки....... има-няма....

 

Инак пък сме големи Убавци! Спор да няма!

И аз ги разгледах . Нима бяхме толкова порядъчни ?

 

Браво :icon_clap: на всички присъстващи . Невероятно готино преживяване е всяка среща с вас .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе.....супер сте си изкарали спор няма! :) Яд ме е, че не успяхме да дойдем, но това няма да е последното събиране! Жоро (Спиртмастър) като ми звънна в 22 ч, направо полудях и направо бях тръгнал и си викам "тъкмо в 1 за най-големия купон съм там" ама добре, че разума проговори! Яд ме е! Няма да си го простя! :D Но пък ще наваксам следващият път! ;)

 

 

Браво купонджий!

 

 

 

П.П. Роско, вчера те очаквах, но явно на друг Цецо си отишъл на гости....... :icon_hammering: :beer:

Редактирано от GeorgieV
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веско, какво говориш? Та ние сме самото целомъдрие от кръв и плът! Всяко обратно твърдение е слух, пуснат от Моссад, целящ разединяване на клуба!

 

Цецо, направо се смилихме над теб! Както се бяхме натокали 15-тина човека - аман ти системата, приятелю!

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам най големия папарак(mit slx)(Лазар) все още се скатава.Но сигурно трябва да му простим защото сега има по важна задача - да обръща каките някъде по плажа. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая среща наистина стана уникална. Много хубаво всичко, голям купон си беше от началото и до края. Всички срещи са били хубави, но като сега не бяхме я докарвали. Заслугите са на всички успели да присъстват и на домакините ни, както и на Жоро с организацията си. Намери се време почти за всичко, че и двете вечери поотсъмнахме някой хора, но като времето все не стига така е и човек като е заобиколен от приятели. :icon_n_gathering: :icon_drunk:

Снимките цял след обяд ги качвам и вече са почти готови. Това за да могат всички присъствали да си припомнят хубавите моменти и за всички не могли да дойдат, за да съжаляват. :)

 

Ето го материала.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая среща наистина стана уникална. Много хубаво всичко, голям купон си беше от началото и до края. Всички срещи са били хубави, но като сега не бяхме я докарвали. Заслугите са на всички успели да присъстват и на домакините ни, както и на Жоро с организацията си. Намери се време почти за всичко, че и двете вечери поотсъмнахме някой хора, но като времето все не стига така е и човек като е заобиколен от приятели. :icon_n_gathering: :icon_drunk:

Снимките цял след обяд ги качвам и вече са почти готови. Това за да могат всички присъствали да си припомнят хубавите моменти и за всички не могли да дойдат, за да съжаляват. :)

 

Ето го материала.

Велико,браво ти си професионалист!Много хубави снимки!Все така да запечатваш хубавите ни моменти. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Съборът найстина беше уникален! Браво на организатора и на всички колеги, които успяха да дойдат! :icon_clap: Скоро ще има снимки и от мен но за съжаление сега съм на работа и няма как да стане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая среща наистина стана уникална. Много хубаво всичко, голям купон си беше от началото и до края. Всички срещи са били хубави, но като сега не бяхме я докарвали.
Така си мислиш, защото не знаеш какво ще е на следващата среща... :P

А те с всяка изминала, стават все по приятни и интересни... :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...