Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

За съжаление аз няма да присъствам.............на Ръ-Дъ съм..... :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спите ли бре? Какво е това мълчание. XEN?

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори, баси всичко се окъка :icon_n_furious:

А как се бях навил, не е истина! Даже и транспорт си намерих...

Ех, дано се забавлявате, аз ще си налея едно дълбоко без лед с малко "гюрултия " :icon_rock: и така...

Ай, наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мероприятието стана много добре. Прекарахме си супер :icon_rock: Задължително ще повторим. Благодаря на Николай за гостоприемството и на колегите за приятната компания. Очаквайте снимки.

пържоли.JPG

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми беше приятно с тази компания, само колегата Борко не познавах, оказа се пичага :) малко куцаше посудата и колегата Dell ще потвърди, но си изкарахме супер :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооо посудата беше на ниво само режещата такава липсваше но като изключим това беше несравнима нощ. Едновременно тежко хромирано парти и тиха звездна е.он-ска нощ. Но пък компанията беше супер и зведочелият галант - много бърз :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много беше яко а компанията неотразима а какви пържолки бяха само идеални Ники, Злати благодаря за гостоприемството :icon_thumbup: :icon_thumbup: !!!!

ААА Слави гонката беше добра много и се израдвах :icon_clap: :icon_clap:

Редактирано от star
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма, като си победила, макар че не мога да повярвам как :D при положение, че галанта е бил натоварен с хайвер :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно е, че каризмата е била с пълен резервоар за разлика от галанта, пък и екстрите тежат доста, на всичко отгоре е имало хайвер и посуда доста която тежи :D иначе развоя на събитията щеше да е друг :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Посудата, посудата тежи... :D

Редактирано от Валентина
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей таз посуда бееее тц тц тц :) Спамери такива, айде другата неделя ще ви водя на болата при Г-н Ц :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дублиран пост - за изтриване!

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Получи се много добра сбирка! Всичко си беше на ниво - компанията, пържолките, хайвера, дори и посудата :icon_thumbup: ....абе много хубаво си беше...

Емо това Болата къде се намира, че нещо не се сещам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айдееесега признайте си, че съм пооо - бърза от вас сега посудата била виновна хайвера ви бил тежал тинтири минтири хихиихи ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас!!! :icon_thumbup: Виждам,че добре сте си изкарали :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... айде другата неделя ще ви водя на болата при Г-н Ц :)

Привет на варненското ято "диаманти"! :icon_bye:

 

Емо, като видях тази хубост Болата и едвам се сдържах да не тръгна веднага към вас. Успокоявам се с мисълта, че ми пресдстоят 10 дена почивка във Варна и мисля да те анагажирам зьа гид да ми покажеш тази хубавина. Естествено, :drinks: е от мен.

Остава само да кажеш че си навит и включвам мястото в програмата си :icon_thumbup: .

 

П.С. Пък документалния материал след това мисля да го обобобщя под заглавието "Варненското ято знае как да е гостоприемно". :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, стига да съм свободен нямаш проблем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...