Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Като вариант може Селена-та или Акварел-а в Левски.Наоколо има къде да се паркира!

 

Не е лоша идеята, но по-това време не се ли пълнят тези заведения? Т.е. ако се съберем хора за повече от една маса, дали ще има място? Аз отдавна не съм ходил там, но преди доста се пълнеше...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И сега се пълнят

Особено в събота и неделя на Селена има по-големи маси евентуално там, но ме съмнява да си намерим местенце.

Емо може да отидем на онази кръчмичка тето ходихме с Борко като бяхме в уличките над Лятно Кино Нашенци ли беше ама там трябва резервация задължително поне е по приятно и готвят добре :icon_blush: :icon_blush:

а да Стария Чинар беше

Редактирано от star
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, там беше много приятно. Аз съм "ЗА" :) Казва се "Старият чинар". Последния път обаче беше учудващо празно за в неделя... Звезди, ако искаш звънни днес или аз да звънна да запазим една голяма маса, да се подсигурим все пак.

Редактирано от Валентина
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, стария чинар е добро място, бях забравил. Звезди резервирай моля те маса ;)

 

П.С. Ценов ела да пием по едно бре :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, то "Стария чинар" е на 5 минути от нас, то е срамота, ако не дойда и аз. Хайде решавайте го, че ви забравих фейсовете.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехххххх http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/sad.gif................

Баце,само виж менюто Меню "Стария чинар".........а си и на 4-5 часа път :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: :D :D :D

Редактирано от nookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да взема и аз да се натреса ,а ? :) Ама Номеври месец !

 

Келеш, ти още ли ми хойкаш по живота? Я се прибирай вече и идвай да ти видим лицето, че го забравихме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО: Колеги моля всеки от вас който има намерение да дойде да пише, за да знаем ориентировъчно колко човека ще сме. Утре ще се обадим за резервация. Благодаря за вниманието!

 

П.С. Който идва с жена си, да я накара да си вземе книжката, че да пием по една ракиика :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....П.С. Който идва с жена си, да я накара да си вземе книжката, че да пием по една ракиика :)

 

Ахаааа....

Вече ми е ясно, що толкоз упорито се събирате!

Да пиянствате!

Боже, Божееее, кви пияници имало у форума...... http://s16.rimg.info/c89efc4fcfd1799d5a7d5aaa711815f4.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баце,само виж менюто Меню "Стария чинар".........а си и на 4-5 часа път :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: :D :D :D

 

Брате,пряко сили на 4-ри часа,а с тва меню,може и под 4 да ги сваля!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на РД, така че мога да ви пожелая весело изкарване и да направите снимки да ви видя :) Следващият път ще наваксвам ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,тъкмо се записах на ваште сбирки и дойде време да заминавам.В събота ще бъда ето тук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А после минаване през залива на пиратите.Желая ви здраве и късмет през новата година!

post-7176-048949300 1286349237_thumb.jpg

Редактирано от Живко и Галя
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо дай на тая механа Вавилон в левски тя е над Селена и Акварел, мн е яка механата :)

Те май вече са направени резервациите за "Стария чинар".....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да давам, Ники. Мястото, часа и датата са решени. Когато кажа да давате предложения мълчите. Когато кажа да пишете кой ще идва пак. В последния момент оферти и недоволни. Като взема една дряновица и ще видиш какво ще давам. Не знам с колко големи шрифтове всеки път трябва да приканвам. Само няколко човека писаха, че ще дойдат. Обаждам се и запазвам една маса сега и това е...аааамаха!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е недей се нерви, като е организирано вече ок, няма грижи, просто като ми светна за тая механа писах. Приятно изкарване :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...