Премини към съдържание

Пловдивска среща?


Препоръчано мнение

Какво ще кажете за една обедна срещичка - в събота около 12 - на по биричка и картофки.

На изтрезвителя?

Не става...В събота е пълен работен ден, и за мен и за Милен.. :(

Пък и този обеден час, в тези горещини , някак си не върви..

Виж измисли нещо, за неделя вечер...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 299
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз съм за неделя вечер, защото през деня съм на работа! :mitsu-smiley: А пък и утре ще съм на 9-ти километър, ако има желаещи може да направим една мини плажна :mitsu-smiley: среща! Поздрави :mitsu-smiley:

Редактирано от GATO 084
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не става...В събота е пълен работен ден, и за мен и за Милен.. :(

Пък и този обеден час, в тези горещини , някак си не върви..

Виж измисли нещо, за неделя вечер...

Аман, бе с ваща работа. Много работа, а все на компютъра киснеш.

Айде за неделя да говорим тогава.

Към 6-7 вечерта става ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееех колеги, забравихте ТАЗИ среща. Ще ме накарате да извадя дракончето от гаража и да почвам организацията :D Тогава се събрахме супер лесно, не мисля, че и сега ще имате проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аман, бе с ваща работа. Много работа, а все на компютъра киснеш.

Айде за неделя да говорим тогава.

Към 6-7 вечерта става ли?

 

В събота него лично ще го контролирам поне половин ден. Па може и на мен да ми дадат да поработя малко... Така че срещата ще е друг ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за една обедна срещичка - в събота около 12 - на по биричка и картофки.

На изтрезвителя?

Къде е този изтрезвител ? Хотелче , мотелче има ли там наблизо ? Започват едни мисли да ми се въртят в главата , да тръгна за морето ден-два по-рано и за по-напряко да мина през Пловдив :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За "изтрезвителя" пловдивчани да кажат, до колкото разбрах това е едно кафе (където бяхме миналото лято) до гребната база. Най-добре някой да пусне един шот от Google Earth и да се събираме :drinks: :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде е този изтрезвител ? Хотелче , мотелче има ли там наблизо ? Започват едни мисли да ми се въртят в главата , да тръгна за морето ден-два по-рано и за по-напряко да мина през Пловдив :icon_hmm:

Веско, то хубаво ама като гледаш колко са работни всички - да не се окаже, че трябва сам да си останеш вечерта.

Иначе на въпросното място не е нищо друго освен една каравана до гребната база, дървени масички и .... много комари :yes3:

Но за по биричка на прохладно място - става.

Наоколо има и доста ресторанти, но не знам колко сериозно ще се подходи към мероприятието.

Ето го местенцето: grebnata.bmp post-1462-1249075688_thumb.jpg

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веско, то хубаво ама като гледаш колко са работни всички - да не се окаже, че трябва сам да си останеш вечерта.

Иначе на въпросното място не е нищо друго освен една каравана до гребната база, дървени масички и .... много комари :yes3:

Но за по биричка на прохладно място - става.

Наоколо има и доста ресторанти, но не знам колко сериозно ще се подходи към мероприятието.

Ето го местенцето: grebnata.bmp post-1462-1249075688_thumb.jpg

ок за неделя остава нали :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веско, то хубаво ама като гледаш колко са работни всички - да не се окаже, че трябва сам да си останеш вечерта.

Иначе на въпросното място не е нищо друго освен една каравана до гребната база, дървени масички и .... много комари :yes3:

Но за по биричка на прохладно място - става.

Споко бре Тоше, нали ти казах, че за неделя вечер няма проблеми...Даже и подкрепление ще доведа...

А за мястото не бери грижа...Само ще се съберем там, пък после я на острова, я на чадърите- ще решим на место... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз от последната пловдивска среща знам, че има много сериозни хора, но все пак...

Хайде тогава да се съберем.

Гребната база - до изтрезвителя - 19.00 часа на 02.08.2009г. :icon_thumbup:

:icon_n_gathering:

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не съм с Митцубисшито ще ме пуснетели да ви поразгледям колите???? :spamer: :spamer: :spamer:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не съм с Митцубисшито ще ме пуснетели да ви поразгледям колите???? :spamer: :spamer: :spamer:

Ти иди с Хюндая, Марин ще е с парахода - и ще си ги разглеждате взаимно..... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не съм с Митцубисшито ще ме пуснетели да ви поразгледям колите???? :spamer: :spamer: :spamer:

Щом си за правата :mitsu-smiley: вяра - разбира се.

Даже и бат' Марин - хондажията ще пуснем. :icon_n_lol_2:

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом си за правата :mitsu-smiley: вяра - разбира се.

Даже и бат' Марин - хондажията ще пуснем. :icon_n_lol_2:

приемате ли и др маняци :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрвейте колеги! Мога да дойда не по рано от 19:30 часа, защото съм на работа до 19:00. Ако сте още там до тогава с радост ще дойда :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Hyunday - а трябва да го зачисля кам темата за златните ремонти. Пак е сас свален двигател в Асеновград. Има една огромна дупка на 2-ро бутало. Още не са го събрали. Така, че спортната корсичка на жената е под ръка. :respect:

Редактирано от SpeedFox
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти иди с Хюндая, Марин ще е с парахода - и ще си ги разглеждате взаимно..... :D
Аз пък, ще взема да ги изненадам утре, и ще ида с Мерцедеса.... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...