Премини към съдържание

Традиционно пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


Препоръчано мнение

И аз за първи път присъствах на такова събиране. Беше още по-хубаво отколкото очаквах! Радвам се, че се запознах с още колеги от форума и с малките :mitsu-smiley: фенове от дома! :sun:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Получи се страхотно...Много съм доволен :icon_dance: А човек отиде ли веднъж, едва ли може да остане равнодушен и да не иска да отиде отново :icon_n_hug:

С нетърпение ще чакам следващата среща с малчуганите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще пусна малко снимчици, но няма да е сега защото нещо не си намирам кабела за апарата!

А и щях да забравя, имам и едно клипче :first: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме и снимките на бат Велико :)

 

Той и Тошко (todormitew) снима много, айде Тоше дай да видим малките палавници. А що се отнася до оставането след прибирането на децата, няма какво да говорим, толкова ме е яд че нема на къде повече :icon_refuse: :icon_n_blowup: , радвам се за вас приятели че сте си искарали добре ,в което съм сигурен ,защото всички сте много готини. ПОЗДРАВЛЕНИЯ за добрата организация и приятно изкарания ден.

:icon_bye:

Поздрави-Иван (I.Milev) :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Toзи път малко снимки от мен , използвам старият албум , новите снимки са в него :)

 

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=290639

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от Пловдив.

Поздрави за добрата идея и реализацията й.

 

Нямам кола и присъствието на събитието беше уж между другото и съвсем случайно появило се последните дни като възможност. Радвам се, че успях и аз да присъствам благодарение на Евгени (Garfield). Вярвам, че макар и малко все пак успях да допринеса за доброто преживяване на част от децата. На мен също ми беше приятно, а и определено беше едно разведряващо изживяване.

 

От друга страна това преживяване мога да кажа, че е полезно и поучително за мен. Член съм на Фенклуб регистриран като Юридическо лице с около 250 човека членска маса. Принципно от миналата година още имаме като идея да осъществим и ние подобна дейност, която също да превърнем в практика. За жалост наистина желаещите активно да се занимават с осъществяването на подобно нещо сред нас са малко, а и в момента като организация имаме други разходи, но след 1-2 месеца всичко ще бъде изчистено и можем по-спокойно да насочим по-сериозно вниманието си в тази насока.

 

Ще сложа линк към темата ви в нашия форум, за да могат и колегите да добият впечатление за тази ви дейност. Също така ще им опиша подробно каквото разбрах, видях и усетих. Евентуално скоро може и да се появим с допълнителни въпроси. Вярвам, че с радост бихте ни помогнали с предаването на опита си ако се наложи.

 

Благодаря ви още веднъж за интересното преживяване, а също и за тази ви чудесна дейност.

Желая ви забавление с любимите коли, безаварийно шофиране и по-редки разходки до сервизите. :)

 

Ивайло

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги:)Първо искам да поздравя всички готини хора от този уникален форум с нещата който вършат:)Преживяването в събота беше уникално и велико за мен и моят син който остана много развълнуван от срещата с всички вас и дечицата от дома:)ПОЗДРАВЯВАМ ВИ ЗА ПРЕКРАСНАТА ИНИЦИАТИВА :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_clap:

ето и снимките направени от мен:)Click here!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето клипче на заминаването на децата - ЦЪК

Качих го там, защото е 300 мб и за да може всеки да си го свали в оригинален вид.

А ето и малко снимки - ЦЪК

Поздрави!

 

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да благодаря на всички колеги, които дойдоха и за невероятното настроение, което цареше на поляните през целия ден... детските усмивки, игри... погледите им, щастието, което искреше в тях! Това не се купува с пари... това е отношение, това е любов, която само едно дете може да покаже толкова сърдечно, искрено и нежно :) Когато идват и те хващат за ръка, искат да играят... ох, невероятно беше :)

 

Видях наистина много нови лица тази година... което може само искрено да ме радва... натъжи ме обаче, че много стари лица пък не видях, което е тъжно - подобни инициативи следва да сплотяват хората, да ни обединяват около една много човешка, много чиста и благородна цел. Но както и да е :)

 

Не мога да пропусна отново да отправя типичните за мен лични адмирации към хората, които отново запомнящо се дадоха всичко от себе си... На Дани и Светльо, които и за миг не се откъснаха от децата и чиито имена най-често споменаваха малките ангелчета... За Роско, който за пореден път доказа, че е вечният носител на почетната титла "Рицар на цвърчащата скара"... за DJ Слави, който ни озвучаваше и Бате Ечик, който покрай цялото добро настроение отново се яви като EON и НЕК взети заедно ;) Абе благодаря на всички, които бяха там, които станаха част от това прекрасно събиране... като знам колко зареден с емоции съм аз мога само да си представя какво е било за дечицата :)

 

Снимки ще има и от мен... при това по типично папарашки за мен стил, те са скромното количество 250 броя ;) Ще гледам възможно най-скоро да ги кача и да дам линк...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравявам ВИ за направеното!

На тази чудесна голяма поляна се създава впечатление, че хората са малко, а автомобилите - много. Направи ми впечатление също, че децата от дома не са много, което е добре (предполагам, че на снимките се виждат всички деца). Мисля, че срещите с тези деца трябва да се правят по-често. Още веднъж - поздравления за организацията!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления на организаторите,скараджиите, озвучителите и на всички присъстващи! Настроението беше както винаги отлично! Дечицата веднага разпознават лицата от миналите пъти и скачат на едни прегръдки! Толкова щастливи и игриви... с всичко и с всеки да си поиграят..... :icon_clap: С нетърпение очаквам следващата среща...

А сега ми остана да пусна и снимчиците.... ЦъК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички, които бяха на събирането!

Като първо присъствие ми направи впечатление страхотната организация - от събирането, вземането на децата, подаръците, забавленията, скарата... :clapping2:

Специални поздрави на bobana, Salzitza и Светла за приятното изкарване в дискотеката, както и на mali и echika, без тях купона нямаше да бъде същия :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много, много много хубаво нещо.... Невероятно и прекрасно. Яд ме е, че не можах да остана, но това е положението. Имаше много колеги, които не познавам, с повечето не можах и да се запозная, но нищо, следващия път - на събора ще имаме повече време!

 

Наистина прекрасен празник! Наесен пак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много съм щастлив от това което направихме за пореден път!

Искам да благодаря специално на всички Вас, които успяхте да дойдете от цялата страна в Стара Загора и да зарадваме децата за пореден път. Този празник нямаше да е такъв без всички нас. :icon_thumbup:

Много се радвам, че в клуба има толкова много хора съпричастни с общото дело и въпреки това, че не са писали по темата, че ще дойдат- дойдоха. Радостта ми от гледката на поляната бе огромна! Имам малко снимки, които успях да направя в цялата суматоха, но ще ги кача по-късно.

Искам да ви кажа, че усилията ни за създаване на удобства и условия на децата от дома продължават. Всичко това е възможно благодарение на средствата изпратени от всички членове, потребители и приятели на клуба.

Благодарности на всички още веднъж! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отмина поредната ни съвместна сбирка с децата, но отзивите и добрите впечатления си остават. Всеки който успя да дойде се е насладил на невероятната атмосфера, заслугата за която е на всички присъствували и най-вече за добрата организация. Това събиране си беше нещо от рода на мини национална среща, а и с всеки следващ път ще е така сигурно. Пък и ние вече имаме достатъчно опит и следващите ни подобни сбирки - ще стават още по-добри.

Моите снимки ще ги пусна по късно, че не са качени още.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много, много много хубаво нещо.... Невероятно и прекрасно. Яд ме е, че не можах да остана, но това е положението.
И за да те е яд максимално, ето и малко снимки на най сериозните фенове, които останаха и на другият ден.... :P ...

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мили колеги, много съжалявам, че не се включих в пролетната инициатива на клуба...! Имам проблеми напоследък и не намерих сили да дойда сама.

Снимките са страхотни! Доставили сте отново много радост на дечицата, затова ви пожелавам да сте здрави и сплотени!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина страхотно, времето също беше с нас!

 

Роско ;), стори ми се че те мернах някъде по пътя или греша!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не грешиш.... Махнах ти аз, ти се опули, ама така е, като сме маскирани!

Батко, не ме дразни, че ще ти дойда на гости! С цялата челяд ще ти се домъкна и няма да си тръгна 10 дни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мили колеги, много съжалявам, че не се включих в пролетната инициатива на клуба...! Имам проблеми напоследък и не намерих сили да дойда сама.

Снимките са страхотни! Доставили сте отново много радост на дечицата, затова ви пожелавам да сте здрави и сплотени!

 

Мая , съжалявам да го чуя , но нали знаеш , след лошото винаги идва добро . Това е кръговратът на живота .

 

Ако беше дошла , нямаше да те оставим сама . Щяхме да ти връчим две калпазанчета , покрай които със сигурност щеше да забравиш за проблемите :yes3: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето моите всички снимки от срещата в оригинален размер, ако някой се познае :icon_dance: да си ги свали!

 

(Понеже в Снимка.бг по-големи от 6 мб. не ми ги качва - тук са и няколко, които там ги няма)

 

 

ЦЪК

 

Много сполучливи са кадрите с Майстора на скарата и една нежна четворка :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ц ц ц ц......що не ни казахте, че ще има диско......ние с Боян за това си тръгнахме! :icon_drunk: :icon_wwf:

 

Браво, колеги! Отново се получи страхотно, а и как да не се с такава силна бригада! :D Чувството да се съберем заедно ви е познато на всички, а когато то доставя радост и на други е още по-хубаво! Аз имах мускулна треска след като напомпих ушата топка със счупена помпа, която беше с размери на спринцовка и издишаше, но пък бях упорит! :D

 

Поздрави на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...