Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Явно за Скакля ще го поотложим до затопляне на времето. Аз поемам ангажимента. Има ли други идей за тази неделя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно за Скакля ще го поотложим до затопляне на времето, има ли други идей за неделя?

Тази неделя го дават дъждовно и студено,обаче от другата седмица ще започне затопляне.Ако искате да мислим за другата неделя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя го дават дъждовно и студено,обаче от другата седмица ще започне затопляне.Ако искате да мислим за другата неделя?

 

Какво предлагаш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво предлагаш?

Мъдря го ,ама давайте предложения.

За пещери,водопади и реки ни е студено още.Остават манастири и градове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се ходи до Белоградчишките скали или Мелник.

Аз за Мелник съм навита.Да дадат и другите колеги предложения и ще решим къде да ходим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен пак да Ви бия на боулинг този уикенд?!

 

Е ненаситнико не ти ли стига че направи 213,а и още искаш :P Иначе сън навит.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мъдря го ,ама давайте предложения.

За пещери,водопади и реки ни е студено още.Остават манастири и градове.

 

Добре че в Копривщица, мина през музеите :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мъдря го ,ама давайте предложения.

За пещери,водопади и реки ни е студено още.Остават манастири и градове.

 

 

Да се включа и аз. Предложение за Седемте Престола, на около 80-90 км от София. За подсещане вижте това - http://www.posvetaiunas.net/main.php?page=...amp;offerType=1

 

или други подобни еднодневни екскурзии около София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз. Предложение за Седемте Престола, на около 80-90 км от София. За подсещане вижте това - http://www.posvetaiunas.net/main.php?page=...amp;offerType=1

 

или други подобни еднодневни екскурзии около София.

:mitsu-smiley: Разходката до там ще е много красива, но като се стигне и е кофти времето няма къде да седне човек. А манастира също е красив, но се обикаля за 10 минути. Виж, при хубаво време е друго, а има и страхотни полянки покрай рекичката. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Разходката до там ще е много красива, но като се стигне и е кофти времето няма къде да седне човек. А манастира също е красив, но се обикаля за 10 минути. Виж, при хубаво време е друго, а има и страхотни полянки покрай рекичката. :mitsu-smiley:

Боян е прав.Ако искате докато е още хладно времето да обиколим градове като Копривщица.Предложението на Милен за Мелник е добро.Какво ще кажете?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за Боженци-Етнографски к-с Етъра-Соколски манастир? Ето тук има някакви снимки цък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Банско освен кранове,фадроми,багери и туристи с дочени дрехи,няма какво друго да се види.За съжаление го съсипаха този курорт. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

А какво ще кажете да си определим място в София - удобно за паркиране, където да се срещаме регулярно. Така ще можем да обменим мнения и да пийнем по едно кафе и да се запознаем. Място, което да е удобно и за тези, които нямат свободно време да пътуват често извън София. Това важи и за тези, които живеят извън София. Всеки ще е добре дошъл. Например неделя в еди колко си часа, на дадено място (предложения)... Пък като се видим, ще решим. Дайте идеи в тази насока.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

А какво ще кажете да си определим място в София - удобно за паркиране, където да се срещаме регулярно. Така ще можем да обменим мнения и да пийнем по едно кафе и да се запознаем. Място, което да е удобно и за тези, които нямат свободно време да пътуват често извън София. Това важи и за тези, които живеят извън София. Всеки ще е добре дошъл. Например неделя в еди колко си часа, на дадено място (предложения)... Пък като се видим, ще решим. Дайте идеи в тази насока.

Е би било добре да има такова място, но уви няма! :icon_blush: Бемведжиите имат, като е по-топличко се събират всеки вторник в дружба на ОМВ!! Ходил съм с един колега от работата за това знам, иначе не е кой знае какво. Но аз подкрепям идеята, само за място не се сещам в момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде мислете къде ще ходим другата неделя.Засега има 3 предложения : Мелник, Седемте престола и Боженци-Етнографски комплекс Етъра-Соколски манастир.

И за тази неделя -Велико Търново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде мислете къде ще ходим другата неделя.Засега има 3 предложения : Мелник, Седемте престола и Боженци-Етнографски комплекс Етъра-Соколски манастир.

И за тази неделя -Велико Търново.

Заповядайте при нас във Велико Търново :welkome: :icon_n_king: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...