Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Така, понеже имаме нов колега Emo Nikolkov и много хора точим лиги да му видим Галанта, предлагам да направим една среща тази Събота или Неделя към 13h.

Какво мислите по въпроса? Е разбира се и Емо трябва да е съгласен :icon_blush:

Също се приемат и идеи за мястото :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за една бърза среща! Само дано времето да е хубаво?!

Що се касае за галанта на Емо, мисля че доста хора проявяват интерес да го видят-както и аз!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , аз също ще дойда да видя този уникат . Предпочитам неделя , ще го съчетая с тест-драйва . Но и за събота да решите , ще направя всичко възможно да присъствам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , аз също ще дойда да видя този уникат . Предпочитам неделя , ще го съчетая с тест-драйва . Но и за събота да решите , ще направя всичко възможно да присъствам.
Май си правите сметките без кръчмар...... :P ....

А кръчмаря е запален по моторните спортове като гледам, следователно събота и неделя ще е сигурно на пистата в Калояново..... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги радвам се за проявения интерес към моя скромен проект. Ще се радвам да направим една среща на съмишлениците и феновете на марката. Само моля нека да е в неделя. Иначе където решите че е удобно за подобна среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги радвам се за проявения интерес към моя скромен проект. Ще се радвам да направим една среща на съмишлениците и феновете на марката. Само моля нека да е в неделя. Иначе където решите че е удобно за подобна среща.

 

Тогава най - добре кажи, кога и къде на теб ти е удобно и ние ще дойдем :icon_thumbup:

Все пак твоята кола ще гледаме :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предложение:

 

Неделя. На паркинга на Практикер в Люлин в 14.00 ч

 

Ако има по-добри предложения - давайте.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги златни ще сте ако решите да е към 13:00 някаде в района на Цариградско шосе, за да може и една майна да дойде да погледа колегите си, че в 14:10 трябва да съм на летище София и някак си немога в това време да дойда на другия край на София :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От мен О.К.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде тогава на хотел Ихтиман.Паркингът е голям,кафето също .

 

Ммм този хотел в София ли е или към Ихтиман на магистралата... че аз да уточня още от 8-9 сутринта ще бъда в София, но полета на майка ми каца в 14:10 и трябва до 14:30 да съм на летището да я взема и затова само преди това ще мога, пък много искам да си се видя с колегите, че нямах възможност да дойда на събора този уикенд :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това предложение беше в кръга на шегата,въпреки че на мен не ми пречи и там да отида.Предполагам обаче,че доста от колегите ще се възпротивят защото все пак е на 30-40 км. от София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за пред Националния Музей в Бояна?

Има място да се съберат колите има и кафенце на близо ОМВ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От всякъде приемаме "гости ". В неделя и понеделник бях във Варна,ама нямахте среща иначе и аз щях ,да ви погостувам. Аз претенции за мястото и часа нямам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неделя 12:30 -13h пред Националния Музей в Бояна :D

 

 

PS: Смених чеса да е малко по рано, за да може и колегата ^GaRfiELd^ да дойде :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неделя 12:30 -13h пред Националния Музей в Бояна :D

 

 

PS: Смених чеса да е малко по рано, за да може и колегата ^GaRfiELd^ да дойде :D

 

Благодаря за разбирането колега :bowi:

 

Само да ми уточните кой музей е това в Бояна, че на картата ми дава 2 музея там :icon_hmm: Едното е "Национален музей Боянска Църква" , а другото е "Национален Исторически Музей" ... само да ми кажете кое е целта ми и ще съм там в 12:30 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разбирането колега :bowi:

 

Само да ми уточните кой музей е това в Бояна, че на картата ми дава 2 музея там :icon_hmm: Едното е "Национален музей Боянска Църква" , а другото е "Национален Исторически Музей" ... само да ми кажете кое е целта ми и ще съм там в 12:30 :icon_thumbup:

 

Национален Исторически Музей

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз ще гледам да съм там. Ако правилно разбирам ще го комбинираме и с мерене на якета. За дамите цветя разбира се :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз ще гледам да съм там. Ако правилно разбирам ще го комбинираме и с мерене на якета. За дамите цветя разбира се :)

Никой от нас до момента не знае,че ще се мерят якета на срещата.Да не би да не си разбрал правилно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Жорката от Хасково ще изпрати 2 якета да се мерят (за който желае разбира се) и ще гледам в неделя да се видим за да може и тази работа да свършим! :)

Последно на паркинга на Национално Историческия Музей. :) около обяд ще се постарая да съм там, ако съм възпрепядстван нещо ще се чуя с Криси или Милен (най-вероятно), за да се разберем нещо. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Жорката от Хасково ще изпрати 2 якета да се мерят (за който желае разбира се) и ще гледам в неделя да се видим за да може и тази работа да свършим! :)

Последно на паркинга на Национално Историческия Музей. :) около обяд ще се постарая да съм там, ако съм възпрепядстван нещо ще се чуя с Криси или Милен (най-вероятно), за да се разберем нещо. :)

Няма проблем Дани :) Само трябва да ми звъннеш половин час преди срещата.

Обаче ще е най-добре да дойдеш,да се видим,че на Шипково нещо се разминахме .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...