Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

НИМ се намира малко след детелината на бул. България и Околовръстното в посока Горнобански път:

http://img219.imageshack.us/img219/7365/22241593.th.jpg

 

И аз мисля да намина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

НИМ е Националнен Исторически Мозей на околовръстния срещу ОМВ в Бояна провери може и да има среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

НИМ е Националнен Исторически Мозей на околовръстния срещу ОМВ в Бояна провери може и да има среща.

 

 

Ники,колеги даите да се съберем днес по рано от 16:00,защото на горнобански път ще се задръсти следобяда от всички, които си пристигат от родните места. Ти беше от Люлин,ако не бъркам.На Бонсови поляни ще ти е по удобно.

Хайде колеги, които миналия път се събирахме на НИМ (9)души днес да отидем на чист въздух на Цветница да берем цветя........и още нещо......... :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както решите може и 15:00 пред НИМ.

Аз по-рано немога моля тези които ще идват на НИМ в 15:00 (това вече е финално) да пишат тук.

Колегите след барбекюто може да минете 15:00 НИМ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на НИМ 100% в 3 часа! Поздрави :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро трябва да направим картинг среща. За предпочитане, пистата в Красна Поляна, най-добрата е просто :). Направо ще ви УТЕПАМ на такова;)...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро трябва да направим картинг среща. За предпочитане, пистата в Красна Поляна, най-добрата е просто :). Направо ще ви УТЕПАМ на такова;)...

Хубаво за картинг,ама картовете там са :icon_thumbdown: .Подобре при дуневите.

П.С. Не се заричай ч е ще ни утепаш :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво за картинг,ама картовете там са :icon_thumbdown: .Подобре при дуневите.

П.С. Не се заричай ч е ще ни утепаш :rolleyes:

 

Мите нас ще ни цака яко(нали сме тежка категория), но виж с Марин зор ще види :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мите нас ще ни цака яко(нали сме тежка категория), но виж с Марин зор ще види :D

С тебе ще вземем,по-мощни картове :icon_dance: :D .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали има достатъчно мощен за мен?Че се опасявам,че нямя да тръгне моя. :drag:

По принцип има доста мощни,но не се дават.Кофтииии. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тебе ще вземем,по-мощни картове :icon_dance: :D .

 

На Дунев ужким карах най - мощния карт, но всички ме биха :icon_blush: Множко му дойдох :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Дунев ужким карах най - мощния карт, но всички ме биха :icon_blush: Множко му дойдох :D

Носиме си по една тубичка нитрометан , сипваме тайно,без никой да ни види и излитаме. :icon_devil:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно срещата на НИМ в 3 часа! Имаше предложения от тези които бяха там последно де, да се промени часа с по ранен ако искате давайте предложения! Иначе да си остане 3 часа!!! Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Носиме си по една тубичка нитрометан , сипваме тайно,без никой да ни види и излитаме. :icon_devil:

 

Нямали да е по лесно да сложим някоя торба с цимент на другите картове :D Ще я скрием под двигателя :D На отдолу има много място :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямали да е по лесно да сложим някоя торба с цимент на другите картове :D Ще я скрием под двигателя :D На отдолу има много място :D

По добре с нитрометан. Няма да се потим, да носим торби. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно срещата на НИМ в 3 часа! Имаше предложения от тези които бяха там последно де, да се промени часа с по ранен ако искате давайте предложения! Иначе да си остане 3 часа!!! Поздрави :mitsu-smiley:

 

Неделната среща май ще стане традиционна и мисля, че ще е добре да направим нова тема, в която да обсъждаме подробности, отзиви, да се качват снимки и т.н,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неделната среща май ще стане традиционна и мисля, че ще е добре да направим нова тема, в която да обсъждаме подробности, отзиви, да се качват снимки и т.н,

 

 

Като стана дума за снимки, ето няколко от Цветница пред НИМ - тук .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неделната среща май ще стане традиционна и мисля, че ще е добре да направим нова тема, в която да обсъждаме подробности, отзиви, да се качват снимки и т.н,

Да натам отиват нещата!! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги малко се бях позанемарил и нямах много време за съботно неделни срещички, ноо вече съм свободен и ви предлагам тези седмица да направим една срещичка в неделя към 12 - 13H да се съберем, запознаем и после да ходим някъде да гледаме формулата.

До тук един желаещ в мое лице.

Още?

 

 

ПС: Ех ама че съм прост :D говоря за среща пред НИМ ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...