Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Ааа на Шпилково ( :giggle: ) ти видях Еклипса като излизах, ама тръгвахме към Чифлика и като се върнахме бяхте тръгнали...

Ще гледам да дойда! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Часът и мястото на срещата са ясни . Остава само и главния виновник за нея Emo Nikolkov , да потвърди . За да не се окаже както каза бат Марин , че си правим сметката без кръчмаря :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че вече колегата DANI MG е отговорил.

 

Ето отново темата за якетата, където има препратка към тази тема: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...=10614&st=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

12.30 - 13.00 съм там. Потвърждавам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От всякъде приемаме "гости ". В неделя и понеделник бях във Варна,ама нямахте среща иначе и аз щях ,да ви погостувам. Аз претенции за мястото и часа нямам.

 

Ако знаехме, можеше да стъкмим една специална :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаехме, можеше да стъкмим една специална :)

Не беше планирано,ама като е хубаво времето и не ме свърта.Уж на по-топло отидох,а в понеделник цял ден валя сняг.

6-те почивни дни май месец най-вероятно ще дойда.

 

Извинявам се за спама. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде на шега,къде на сериозно,предлагам следващата среща наистина да е на мотел Ихтиман.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се иска да си спретнем една срещичка на Ихтиман на Мотела има супер кафе голямо пак и на Паркинга като се наредим ще сме като на изложба B) :D , имам и предложение даже , другата събота или неделя.Пък и за тогава времето го дават екстра така , че остава да се организираме

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Струва ли си да е с преспиване? Знае ли някой какво струва и какво има в района за разглеждане? Или само еднодневка е по-добре?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Струва ли си да е с преспиване? Знае ли някой какво струва и какво има в района за разглеждане? Или само еднодневка е по-добре?

Не си струва защото по мой спомен цените не са ниски.Май бяха някъде около 40 евро на нощ.За разглеждане няма нищо защото все пак е на магистралата.Кафето има много хубава градина отзад и ако е топло времето е много приятно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и значи утре между 12:00 и 13:00 ще се съберем на Националния Исторически Музей и да седнем на по кафенце ако правилно съм разбрал, че аз след 10 часа тръгвам за нашата китна столица :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на Емо, затова че дойде и ни показа колата си.

Дано скоро стане 4х4 и да мине 400-те кончета :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какъв звук вади...............

 

Впечатляващ... :plane: Другия път ще си запиша звука и това ще ми е мелодията на GSM-a :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тихо бе Миленски :D

 

Крииисииии нали знаеш, че печките трябва да се поддържаме :icon_n_king:

 

А освен това то и за мен е резил, нали и мен ме би :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както говорехме и в темата с бензин и печки, звук като бензинов двигател с турбо е трудно сравним. Страхотен автомобил. Колко до хваленето пишем в скоби /4:0 за печките/ пък като изсъхне времето и еклипсите сложат летните гуми :), почваме на ново :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миленееееее само да изсъхне времето и веднага заставам до бегачката на Рангел, но ще я караш ти та после да те е срам от падението :icon_tongue: :drag: :spoko:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миленееееее само да изсъхне времето и веднага заставам до бегачката на Рангел, но ще я караш ти та после да те е срам от падението :icon_tongue: :drag: :spoko:

 

Хихихихихи

Да, но вие с Митака сте ъпгрейднати, така че не става :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е лекинко сме пипнати, ама то за сметка на това дизелчето си има турбинка, а при нас няма кой да духа в колектора!!!

Ама тиииииии да не се отказваш? Ако е така, срам за дизелите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление ще трябва да ви оставя в напрежение докато намеря кабелче за апарата, че карт но-риидъра, както се подразбира от името неще да захапе...

 

Има снимки и клипове :)

Звука добре се чува също ;)

 

А бензинджията ще го кача в темата Смях, Смях, Смях

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...