Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Добра среща беше,събрахмесе 30 човека много мицо много нешто въпреки лошото време.

Да не са ти дошли в повече биричките? :hysterical: :drinks: Аз докато бях...преброих 7-8 :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не са ти дошли в повече биричките? :hysterical: :drinks: Аз докато бях...преброих 7-8 :icon_hmm:

Аз като най трезва преброих до 9 :icon_rock: Много хубава среща се получи. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска въпреки малко като пропуснем лошото време добре си поприказвахме и добре се получи! :icon_thumbup: Айде другата неделя дано да случим на по хубаво време може пак да заформиме такава небрежна среща на същото място и по същото време пък може даже още някой да дойде! поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска въпреки малко като пропуснем лошото време добре си поприказвахме и добре се получи! :icon_thumbup: Айде другата неделя дано да случим на по хубаво време може пак да заформиме такава небрежна среща на същото място и по същото време пък може даже още някой да дойде! поздрави
Живот и здраве до тогава ще се разберем
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги неделя наближава има ли мераклии за среща? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако искате пак на същото място по същото време! Като миналата неделя да се събереме там, пък ще решиме на място, може да идеме другаде! Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги айде в неделя в 3 часа на паркинга на историческия музей на околовръстното ако има желаещи да заповядат, аз ще съм там! поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете ако се съберем в Събота към 16:00 паркинга на НИМ.

В Неделя може да има пак много хора там а в събота е май по-спокойно.

Хайде този път да има по-голям интерес и нека повече фенове да се съберем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някакво равитие ще има ли по темата или днес няма да има среща ?
Никой нищо неказва,знае ли човек какво да прави :icon_blush:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли сбирка и аз да мина, ако може?

 

 

Трябваше да дойдеш. Сбирката е всяка неделя от 15 ч., който има време минава. Заповядай. Даже колегите от клуб Шкода са ни снимали случайно и са ни качили на сайта си. Дори ни има и в youtube.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да дойдеш. Сбирката е всяка неделя от 15 ч., който има време минава. Заповядай. Даже колегите от клуб Шкода са ни снимали случайно и са ни качили на сайта си. Дори ни има и в youtube.

А вие няма ли да се снимате случайно и да качите снимки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фенове и Фенки утре е Неделя ако не сте забравили и бремето ще е чудесно какво ще кажете за среща 16:00 пред НИМ?

Чакам кометари и да няма липсващи :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фенове и Фенки утре е Неделя ако не сте забравили и бремето ще е чудесно какво ще кажете за среща 16:00 пред НИМ?

Чакам кометари и да няма липсващи :mitsu-smiley:

Утре ще пиша дали съм там иначе съм за :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на барбекю :skara: -> http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...mp;#entry122082 :mitsu-smiley:

:welkome:

Дайте да се разберем,на паркинга на НИМ или барбекю.Последно къде?Обаче като гледам остава за НИМ в 16 часа,който иска там
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...