Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Хм аз май ще съм във Велико Търново, но все още е под въпрос :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

А какво ще кажете да си определим място в София - удобно за паркиране, където да се срещаме регулярно. Така ще можем да обменим мнения и да пийнем по едно кафе и да се запознаем. Място, което да е удобно и за тези, които нямат свободно време да пътуват често извън София. Това важи и за тези, които живеят извън София. Всеки ще е добре дошъл. Например неделя в еди колко си часа, на дадено място (предложения)... Пък като се видим, ще решим. Дайте идеи в тази насока.

Това е готина идея !Да си имаме място за редовна среща. :icon_thumbup: :icon_dance: :icon_clap: За съм и за тези предложения само че аз ще съм свободен само на 28ми :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искате ли другата неделя,да се разходим до Солун?

Тая неделя Аз ще ходя във Велико Търново на състезание.

Има кръг от републиканското на писта и ще ходим да гледаме Алекс. :icon_thumbup:

Иначе ми харесва за Солун идеята. Ако се организирате и имам възможност ще дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колко дни Криси!

Еднодневно ли го мислите?

Ами не знам как го мислим,защото не сме го коментирали.Просто в момента ми дойде на прима виста тази идея.Може за един ден,а може и за два.В Солун има един мол-Космос и към него има голям луна парк като София Ленд.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от Люлин!!!

Предлагам да си направим среща някаде в Люлин да се видим и да се запознаем.

Само да е в неделя, ако сте съгласни? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е готина идея !Да си имаме място за редовна среща. :icon_thumbup: :icon_dance: :icon_clap: За съм и за тези предложения само че аз ще съм свободен само на 28ми :icon_crying:

 

 

Обсъждахме преди подобна идея на Стилян ако не се лъжа, но така или иначе се оказа, че няма как да стане поради ангажименти на много хора или нещо от сорта. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми кажете къде,нещо да решим накраяда речем към 14 часа,че в 17 играят ман юнайтед,за неделя става въпрос.Хем ще се запознаем,хем и ще си споделим мъките по малките сладки :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЗА който се интересува,разбрали сме се с малчо,в неделя 14 часа пред бъфало,който е от Люлин който не е и иска да дойде да пише

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен че трябва да сме на закрито, и колите ни трябва да са, защото в тази киша и прекрасно "изчистените" улици ... няма да можем да си ги познаем. :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно, правим ли нещо утре?
Че ние направихме.Бяхме написали къде и кога,никой друг не изяви желание и се събрахме само трима
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за тази неделя да се очертава някъде в София среща? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде тогава давайте предложения каде и кога и да се срещнеме е така ще полафиме млако ще пийнеме по биричка и така! Аз съм от Младост работа в Люлин така че кадето и да е няма значение за мене стига да има каде да се паркира!! :mitsu-smiley: Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми колеги ако искате за тази неделя някъде след обяд към 3 часа примерно на паркинга на историческия музей на околовръстното. Ако не е зает това е моето предложение ако някой има по добра да не се ослушва а да казва :icon_dance: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми колеги ако искате за тази неделя някъде след обяд към 3 часа примерно на паркинга на историческия музей на околовръстното. ако не е зает това е моето предложение ако някой има по добра да не се ослушва а да казва :icon_dance: :mitsu-smiley:
Аз също съм за там, ще има място за всички. Дано да се съберем повече.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано се съберем повечеко не като миналата неделя само аз,малчо,и мъжа и.

Последно на 29.03.09г в 15 часа на паркинга на музея,на околовръсното така ли остава?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...